Sevgilimin ailesinden nefret ediyorum. Degisik bir hikaye yardiminiza ihtiyacim var.

Sanirim yanlis okudunuz 4binlirasinin yanma ihtimali yoktu vizeyi almasaydi eger.bir de kizlarla kalmasini ilk basta problem ettim gidemicegim icin baslarda kiskancliklar oldu kizlar sebebiyle. Ama sonra zaten ben ona kal konforlu ortamda dedim.ama o tutunamadi orda patronuyla tartisti ve ozleme dayanamadi 1.5 ayda dondu.cunku o kadar kivirmalardan olaylardan sonra hala kizlarla kalma ya da erken don kesinlikle demem zaten. Dondukten sonra boylesine olgunlasmasaydi degismeseydi devam edemezdik muhtemelen ama bu degisim bu olgunluk bir sansi daha hak etti. Bugun annesinin aramasina da sevindim kendi hatalarini kabul etmesi guzel bisey gec de olsa. Ben de bu konuyu kapatacagim tabiki bir adim atti sonucta annesi ozur dileyerek simdi devam etmem simarikliga girer artik.

Evet anladım ya vize reddi isteyecekti ya da vizesini alıp gitmeyecekti. Vize reddi durumunda bu gelecekte başvuracağı amerika vizelerini etkileyecekti. Bu durumda vizesini alıp gitmemesi 4bin liranın yanması daha mantıklıydı. Bu açıdan değerlendirdim. 4bin lira vize reddinin yanında değersiz göründü bana. Yine de büyük meblağ. İlk böyle olgun anlatmıyodun ama. Ailesine dansöz falan demen hiç hoş değil. Ayrıca bu tip durumlarda ailece oturulur konuşulur sürekli. Kararlar değişebilir. Önemli bir mesele ince eleyip sık dokumuşlar ne yapılacağını. Ve gidip gitmeme kararında senin ne kadar etkili olduğunu anlamaya çalışmışlar bence. Annesine bile demişsin ki kızlarla kalmasın. Annesi konu açsa daha mantıklıymış. :)) Bunun mümkün olmadığını biliyorsun bal gibi. bildiğim kadarıyla oralar pansiyon tarzı ortamlar yurt değil..

Neyse sen kafayı takmışsın biraz sanırım. ortada sorun yok bence. Biraz sakinleştirici al passiflora falan rahatlarsın :)))

dansöz ailenin oğluyla ne işin var.ayrıl:KK51:

Evet anladım ya vize reddi isteyecekti ya da vizesini alıp gitmeyecekti. Vize reddi durumunda bu gelecekte başvuracağı amerika vizelerini etkileyecekti. Bu durumda vizesini alıp gitmemesi 4bin liranın yanması daha mantıklıydı. Bu açıdan değerlendirdim. 4bin lira vize reddinin yanında değersiz göründü bana. Yine de büyük meblağ. İlk böyle olgun anlatmıyodun ama. Ailesine dansöz falan demen hiç hoş değil. Ayrıca bu tip durumlarda ailece oturulur konuşulur sürekli. Kararlar değişebilir. Önemli bir mesele ince eleyip sık dokumuşlar ne yapılacağını. Ve gidip gitmeme kararında senin ne kadar etkili olduğunu anlamaya çalışmışlar bence. Annesine bile demişsin ki kızlarla kalmasın. Annesi konu açsa daha mantıklıymış. :)) Bunun mümkün olmadığını biliyorsun bal gibi. bildiğim kadarıyla oralar pansiyon tarzı ortamlar yurt değil..

Neyse sen kafayı takmışsın biraz sanırım. ortada sorun yok bence. Biraz sakinleştirici al passiflora falan rahatlarsın :)))

Kimyasal kullanmiyorum caylar daha iyi geliyor aslinda hem bazen pmsnin de etkisinde sinir gerginlik 85 katina cikiyor inanin :) ha bir de ben annesine kizlarla kalmasin demedim. Erkek arkadasima demistim ilk vizeyi aldigini ogrendigimde ve bunu söyledigimi annesine anlatmis ne yazkki cozum bulabilirler belki diye.annesi de onun uzerinden soyledi bana. Ben de ben gitseydim oyle dedim aa kiz farkli erkek farkli dedi o da bi garip zaten ama ozur diledi sonucta uzatmanin anlami kalmadi :)

Son düzenleme:
Kimyasal kullanmiyorum caylar daha iyi geliyor aslinda :) bazen pmsnin de etkisinde sinir gerginlik 85 katina cikiyor inanin :) ha bir de ben annesine kizlarla kalmasin demedim. Erkek arkadasima demistim ilk vizeyi aldigini ogrendigimde ve bunu söyledigimi annesine anlatmis ne yazkki cozum bulabilirler belki diye.annesi de onun uzerinden soyledi bana. Ben de ben gitseydim oyle dedim aa kiz farkli erkek farkli dedi o da bi garip zaten ama ozur diledi sonucta uzatmanin anlami kalmadi :)

Annelerin kız farklı erkek farklı demesi kadar doğal bir şey yok. Hele erkek annelerinin bu triplerini anlayışla karşılicaz. Zamanla alışıyolar. Benim kendi annem bile kız farklı erkek farklı diyo ama takan var mı :)))

Annelerin kız farklı erkek farklı demesi kadar doğal bir şey yok. Hele erkek annelerinin bu triplerini anlayışla karşılicaz. Zamanla alışıyolar. Benim kendi annem bile kız farklı erkek farklı diyo ama takan var mı :)))

Hahahh erkek olmak varmış desenize :) buyuyorum ben de bunlarla..alisicam ben de zamanla artik cevabınız icin tesekkurler :)

diyorsun.. ama yazdıkların öyle demiyor:

bence sen ne istediğini bilmiyorsun. hatta sen daha neye kızdığını bile bilmiyorsun. sevgilinin ailesine kızma hakkın yok. belki sevgiline kızma hakkın olabilir. seni bırakıp gitti diye ama soru şu: kim gitmezdi ki? günümüzde herkes kendi hayatının derdinde. aşk ve ilişkiler kitaplarda okuduğumuz, filmlerde izlediğimiz gibi bir şey değil. demem o ki, kendini fazla kaptırma. bırak sevgilin kendi hayatını düşünsün, sen de kendi hayatını.birbirinize mutluluk verin, üzüntü değil. geceleri uyuyamıyorsan, bu ilişkinin ne anlamı var?

ayrıca ben ailesine nasıl dayanıcam tarzı bişey demişsin. bana çok absürd geldi. çocuk senin sözlün ya da nişanlın değil, ailesiyle muhattap olman gerekmiyor. fazla muhabbet tez ayrılık getirir derler. ne gerek var daha kayınvaliden olmayan bir kadına o sıfatı vermeye ve özel günlerde aramaya ya da çağırdığında gitmeye? sonra böyle garip beklentiler içine girer ve üzülürsün işte. biraz ayakların yere basmıyo bence senin. kadın oğlunu tutacak elbet. gelinler bile kaynanalar için el kızıdır, kendi evlatları gibi olamazlar torun torba verdikleri halde. düşün sen o bile değilsin daha. uzun süre de olmazsın gibime geliyor. sevgilin kuvvetle muhtemel yeni mezun, 22 yaşında, askerlik ve iş derdi olan biri. bunun birikimi var cart curt. bunlar olmasa bile üniversite mezunu erkekler genelde 29-30 yaşından evvel evlenmiyor. ki mantıklı buluyorum bunu da.

kısadan hisse, sevgililik döneminde eğlenemene bak. sorun yaratma kendine.

Sevgilim de yasitiz 22 yasinda o da yeni mezun olucaz ama isi hazir olduğu icin 150 günlük bi askerligi olacak akabinde nisan 6 ay sonra da evlilik düşünüyoruz yani 24 gibi yuksek lisansim da bitmis olacak o zamqn engel olmayacak yani hayirlisiysa tabiki. O zamana kadar da zaten yuzgoz olmayi fazla muhabbet etmeyi düşünmüyorum annesiyle . Ben biraz polyannaciyimdir ayaklarim bu gibi konularda yere basmaz iyi dusundugum icin karsimdakinden de ayni ozveriyi beklerim olursa mutlu olurum olmazsa da tecrube olur. Yine de ozur dilemesi annesinin anlamli bi adim oldu. Ikimiz de hatalarimizdan ders cikardik umarim boyle bisey yasanmaz tekrar. Bunlar yine bisey değil Allah a sukrederim hep dermansiz dert vermesin diye bunlar asilir. Cevabiniz icin cok tesekkurler :)

Yardiminiza cok ihtiyacim var degisik bi hikaye. Bundan 7 ay önce mayis gibi sevgilimle work and travel programiyla amerikaya gitmeye karar verdik 3 ayligina . 2.5 ay basit islerde calisip 2 hafta gezi uzerine kurulu program.Ancak amerikada vize verme sistemi degisik soyadınız cok kullanilan biseyse eger bi kac hafta arastirip oyle vize veriyorlar. Uzun bi surec. Ucak bileti tarihine yetismiyor genelde.Benim soyadim demir oldugu icin takilma ihtimalim yuksekti. Ben bunu sevgilime soyledigimde hic problem degil sen soruşturmaya kalirsan ben de bilerek vize reddi alirim dedi. Bunun nedeni de su. Amerikaya gönderen sirket vize reddi veya sorusturma durumunda tum parayi iade ediyor.ancak vizeyi alip gitmekten vazgeçersen tum para yaniyor. O da bilerek red alacagini söyleyince rahatladim ve gidip kaydolduk.bilerek benim vize gorusmemi daha oncesine aldik onunkinden. Vize zamani korktugum basima geldi ve sorusturmaya kaldim. 3 gun sonra onun vize görüşmesi vardi ben verdigi soze inandigim icin icim rahatti. Ama gelip gitmek istedigini soyledi cesitli bahanelerle sonra vazgecti sonra tekrar gitmek istedi vs ben de git ailenle konus vize gorusmene 1 gun var dedim. Kizlar soyle bi detayda var. Gittiğinde kalacagi evde 5kiz 2 erkek kalicak yani dusunun is yerinde ve evde birlkteler. BUnu ailesine soylediginde babasi cikismis iste guvenicek sana yok oyle falan diye. Neysr babasi buna aynen soyle demiş: sen git yarin vizeyi al sevgilinin sorusturmasi biterse o tarihe kadar gidersiniz bitmezee yansin para hiic onemli degil. Sonra erkek arkim beni aradi sevinçli bi sekilde bunu soyledi ben de asla alamazsin ben 4 bin tlnin sorumlulugunu alamam ya sorusturmam bitmezse olmazz dedim o da tersledi. Hic biseyden memnun olmuyosun minnet duy babama buyuk bi dertten kurtardi diye havalandi sacmaladi her neyse daha sonra gidip vizesini aldi ertesi gun mutlu mutlu aradı sonra bi de beni. Neyse vize almanın ustunden 24 saat geçmeden gitmeye karar verdi vicdanini bahane ederek. Yani tekrar verdiği sozden dondu! Düşünün 24 saat bile gecmedi. Babasi da aksam eve geldiginde binbir surat yapmis gitmicek diye dusunun babasi tam bir dansoz cikti. Sirf o gun vizeyi alsin diye soylemis onları! Neyse ben ona da tamam dedim madem gitmek istiyosun babanin parasi da yanmasin gonlude olsun git ama kızlarla degil baska bi eve çik dedim 5kiz olmaz dedim. Sonra bu mutlu oldu tamam dedi hepsine . Arada vazgecmek istedi annesi git 1 ay kal gel baban kizmasin falan dedi. Neyse problem yok simdilik. Daha sonra ucagi kalmadan 2 gun once durduk yere benden ayrildi ben ona baski yapiyomusum o nasıl 1.5 ayda donucekmis amerikadan. Annen 1 ay kal gel demedi mi dedim. Demis ama lafin gelisi demis onu 3ay kalması gerekiyomus simdi onu demis. dusunun kizlar ben tum verdigi sozlerden caymasina ragmen vazgecmedim ondan ama o benden ayrilmayi seçti . Kisa bi sure sonra yeniden barismak istedi ama cok sey koptu bende ona karşı. Gittiginde de ugurlamadim onu. Dahası var. Gittiginin 3. Gunu dansoz annesi cagrdi evine. Sohbet ederiz diye. Gittim ve bana aynen sunlari soyledi özetle : oglum cok uzgun gitti burdan ugurlamadin. Benim oglum ayrilmis olabilir baskı yapmissindir yapma. 1 kiz icin mi gitmicekti amerikaya . Benim oglum yabani mi kizlarla kalmicak orada. Ben sordum ben kalsam oyle olur mu dedim kiz farkli erkek farkli dedi :) yok iste ona orda 3 ay kalmasını soylemeliymisim ama bunu icten yapmaliymisim. Yok iste ona ozledim yazmamaliymisim ki erken donmesin diye. Hadsizlige yuzsuzluge bakin. Ya ben 2 gun once mide kanamasi geçiriyorum stresten bana gecmis olsun dan once oglu icin bilmesin diyor yani psikolojim alt ust oldu atlatamadim 6 aydir. Erkek arkadasim patronuyla kavga ettigi icin erken dondu 1.5 ayda döndü . Kizlarla kaldi . Ama su an asamadigimiz bi problem haline geldi.Bazen sirf onlarin çocuğu diye ona bile kotu davraniyorum. Gecici depresyondayim bir suredir yonlendirmenize cok ihtiyacim var kizlar.

wat a ben de gittim..ortamı biliyorum....anlattıkların çok karışıktı pek anlamadım ama sanırım sevgilin hem sana gitmem demiş sonra da gitmiş...şimdi şöyle bir durum var ...abd ye gidenlerin çoğu oradaki kızlarla birlikte olmak istiyorlar çünkü kızlar rahat...sevgilin de böyledir diyemem ama vur patlasın çal oynasın yapmak istemiş (aldatma açısından söylemiyorum) anlaşılan..erkek arkadaşları da gaz vermiş olabilir..orada kızlı erkekli kalınınca illa aralarında bir şey olacak diye bir şey yok sevgiline güvenmeli güvenmiyorsan bile öyle görünmelisin çünkü üstlerine düşünce daha çok bişey zannediyorlar.anneleri için en kıymetli oğullarıdır tabi ki senden çok onu düşüncek..kendini de bu kadar üzme...senden kıymetli mi...sağlığın ve psikolojin daha önemli..

wat a ben de gittim..ortamı biliyorum....anlattıkların çok karışıktı pek anlamadım ama sanırım sevgilin hem sana gitmem demiş sonra da gitmiş...şimdi şöyle bir durum var ...abd ye gidenlerin çoğu oradaki kızlarla birlikte olmak istiyorlar çünkü kızlar rahat...sevgilin de böyledir diyemem ama vur patlasın çal oynasın yapmak istemiş (aldatma açısından söylemiyorum) anlaşılan..erkek arkadaşları da gaz vermiş olabilir..orada kızlı erkekli kalınınca illa aralarında bir şey olacak diye bir şey yok sevgiline güvenmeli güvenmiyorsan bile öyle görünmelisin çünkü üstlerine düşünce daha çok bişey zannediyorlar.anneleri için en kıymetli oğullarıdır tabi ki senden çok onu düşüncek..kendini de bu kadar üzme...senden kıymetli mi...sağlığın ve psikolojin daha önemli..

Kesinlikle haklisiniz bunlar hep tecrübe oluyor insana iste takmamak lazim..cevabıniz icin cok tesekkurler :)

Keske annesi cagirdiginda gitmeseymisin.Madem ayrildin, erkek arkadasin sözünde durmadi, bir bahane uydurup gitmemeliydin.

Sorun su ki davranislarin aliskanlik olur,aliskanliklarinda karakterin olur.Yani su an ki davranislarin ileri ki zamanda ki iliskini etkileyecek.

Eger sevgilin sözünde durmadi mi ,ilerde de aynisi olacak, bu kisiyle devam etme bence.Sorun sevgilinin annesi babasi degil bence,onlar cocuklarini koruyor,gelecegini düsünüyor.Seni ne kadar incitsede bu durum...Sorun sevgilin kendini düsünen biri.

Depresyona girecek birsey yok,senin yerinde olsaydim bir an da cikardim o ailenin hayatindan,ayrilirdim ,aciklama yapmaz ,helallik isteme bahanesiyle ya da baska bahanelerle mesaj atmazdim(sok olurlardi)ve bu sürecte sevdigim seyleri yapardim.Cok gencsin kendine gercekten kendine bir sans ver ve önüne bak ama baska biriyle.

Sevgilim de yasitiz 22 yasinda o da yeni mezun olucaz ama isi hazir olduğu icin 150 günlük bi askerligi olacak akabinde nisan 6 ay sonra da evlilik düşünüyoruz yani 24 gibi yuksek lisansim da bitmis olacak o zamqn engel olmayacak yani hayirlisiysa tabiki. O zamana kadar da zaten yuzgoz olmayi fazla muhabbet etmeyi düşünmüyorum annesiyle . Ben biraz polyannaciyimdir ayaklarim bu gibi konularda yere basmaz iyi dusundugum icin karsimdakinden de ayni ozveriyi beklerim olursa mutlu olurum olmazsa da tecrube olur. Yine de ozur dilemesi annesinin anlamli bi adim oldu. Ikimiz de hatalarimizdan ders cikardik umarim boyle bisey yasanmaz tekrar. Bunlar yine bisey değil Allah a sukrederim hep dermansiz dert vermesin diye bunlar asilir. Cevabiniz icin cok tesekkurler :)

bence bu kadar çok plan yapma da sonra yine insanları dansözlükle suçlama. ne demişler hayat biz planlar yaparken başımıza gelenlerdir. kısmetten ötesi haram vesselam.

yalnız nasıl değişti yazdıkların, sevgilin ve ailesinde şikayetçi olurken şimdi sevgi kelebeği kesildin onlara karşı farkında mısın?

Kimyasal kullanmiyorum caylar daha iyi geliyor aslinda hem bazen pmsnin de etkisinde sinir gerginlik 85 katina cikiyor inanin :) ha bir de ben annesine kizlarla kalmasin demedim. Erkek arkadasima demistim ilk vizeyi aldigini ogrendigimde ve bunu söyledigimi annesine anlatmis ne yazkki cozum bulabilirler belki diye.annesi de onun uzerinden soyledi bana. Ben de ben gitseydim oyle dedim aa kiz farkli erkek farkli dedi o da bi garip zaten ama ozur diledi sonucta uzatmanin anlami kalmadi :)

pasiflora bitkisel bir şurup zaten. gerçi doktor tavsiyesi olmadan ilaç kullanımını tavsiye etmem ama cidden depresyonda oldugunu düşünüyorsan bir doktora başvurmalısın. ilaç kullanmak istemiyorsan da psikoterapi yapılabilir.

bu arada sevgilinin annesi neden arayıp özür diledi senden durduk yere mi yoksa bugun bu konuyu sevgilinle konusmus muydun?

Bu çocuk senin eşin mi ? hayır sadece sevgilin !!
Orta bir kalbi paylaşıyorsunuz diye hayatlarınıza bu kadar müdahale etme hakkını kendinizde nasıl buluyorsunuz ya !!
Sen baskı yaptığın için gidecem - gitmicem - gidecem demiş olabilir . Bu sözünden dönmesini göstermiyor .
5 kızla kalacak diyorsun sen ona güvenmiyorsun demek ki buna takıldığına göre.
Ailesi beni çağırdı konuştu vs diyorsun ne yapmalarını bekliyordun ? güzelce konuşmuşlar seninle ...
3.5 değil istersen 35 sene birlikte ol onun hayatına karışma hakkın yok . Kendisi ve ailesi isterse gider istemezse gitmez.
Ailesine '' dansöz'' demene hiç yorum bile yapmıyorum . Ayıp !!

İyi ama siz demişsiniz babanın parası yanmasın git diye,
o gitmeye karar verdiğinde de bir sürü bahane sıralamışsınız.

Herneyse gitmiş ayrılıp geri gelmiş ve siz barışmışsınız.

Madem barıştınız bu olayı unutacaksınız. Başka yolu var mı?

Ama ben olsam oraya gitmeden önce ayrılma sebebinin altında başka sebepler arardım...

pasiflora bitkisel bir şurup zaten. gerçi doktor tavsiyesi olmadan ilaç kullanımını tavsiye etmem ama cidden depresyonda oldugunu düşünüyorsan bir doktora başvurmalısın. ilaç kullanmak istemiyorsan da psikoterapi yapılabilir.

bu arada sevgilinin annesi neden arayıp özür diledi senden durduk yere mi yoksa bugun bu konuyu sevgilinle konusmus muydun?

Evet incindigimi gorunce annesine acti konuyu o da aradi beni. Çözüldü simdi cok sukur

Doktor birseyimin olmadigini soyledi sadece uyku duzenim icin bitkisel cay onerdi sari kantaron tavsiye ederim. Agir bi bitki ama uyku duzensizligine iyi geliyor

ilk yorumunda hiçte polyannacılık yoktu.insanlara veryansın edip,demediğini bırakmamıştın:KK34:

Bu çocuk senin eşin mi ? hayır sadece sevgilin !!
Orta bir kalbi paylaşıyorsunuz diye hayatlarınıza bu kadar müdahale etme hakkını kendinizde nasıl buluyorsunuz ya !!
Sen baskı yaptığın için gidecem - gitmicem - gidecem demiş olabilir . Bu sözünden dönmesini göstermiyor .
5 kızla kalacak diyorsun sen ona güvenmiyorsun demek ki buna takıldığına göre.
Ailesi beni çağırdı konuştu vs diyorsun ne yapmalarını bekliyordun ? güzelce konuşmuşlar seninle ...
3.5 değil istersen 35 sene birlikte ol onun hayatına karışma hakkın yok . Kendisi ve ailesi isterse gider istemezse gitmez.
Ailesine '' dansöz'' demene hiç yorum bile yapmıyorum . Ayıp !!

Bakin ben önceki sayfada yasi unvanı isi gucu ne olursa olsun dansoz tanımıni aciklamistim. Eger size o tanimdakiler normal geliyorsa ben de size birsey diyemem herkesin deger yargilari farkli ssonuçta degil mi:)
Ayrica size bir konuda kesinlikle katilmiyorum. Kimse kimseye sahibi gibi davranamaz cocugu da olsa sevgilisi de olsa. Fakat nasil baslarsa oyle gider buna inanirim. Sevgiliyken hic birseyine karismayip basit bi imzadan ssonra mi soz sahibi olucam uzerinde. Hayir bu cok sig ve basmakalip bir dusunce. Sevgili de olsa nisanli da evli de olsa ciftlerin gelecek planlari varsa hayati paylasmayi dusunuyorlarsa birbirlerine karsi sorumluluklari vardir. Nasil basladiysa da öyle gider. Ben boyle dusunuyorum.herkesin kedi fikri.

ilk yorumunda hiçte polyannacılık yoktu.insanlara veryansın edip,demediğini bırakmamıştın:KK34:

Insanlar bazen adina polyannacilik mi dersiniz artik ne dersiniz bilmiyorum ama negatif dusuncelerini ofkelerini bastirabilirler bazi hassas donemlerde ise pollyanncilik bile yetersiz kalir ben de o noktada konuyu actim zaten paylasirsam rahatlayacagimi dusundum. Ki oyle de oldu. Bugunku annesinin attigi adim da olayi cozdu. Genellikle Pollyannaci biriyim ve zararini gormedim dedim ya kotu sonuclaniyorsa bile benim icin guzel bir tecrube oluyor tipki bu olaydaki gibi. Hem ben dediklerimin arkasindayim zaten. Ama ozur dilendi meseleyi uzatmak simariklik olacak sadece.gerek yok bu yuzden.

Son düzenleme:
Yapıcı yorumlarıyla yardımcı olan herkese teşekkürler. bugünkü gelişmeyle birlikte ortada problem kalmadı zaten artık ilişkime okuluma kariyerime daha önemlisi kendime daha sağlıklı vakit ayırabileceğim aklımda çok yer tutuyordu pozitif bakma çabalarıma rağmen. Ailesinin hatalarını kabul edip attığı adımla bu sorun çözüldü çok şükür :) İlgilendiğiniz için teşekkürler burda kapansın gitsin bu konu çözüldüğüne göre :) :KK3:

Son düzenleme:
bence bu kadar çok plan yapma da sonra yine insanları dansözlükle suçlama. ne demişler hayat biz planlar yaparken başımıza gelenlerdir. kısmetten ötesi haram vesselam.

yalnız nasıl değişti yazdıkların, sevgilin ve ailesinde şikayetçi olurken şimdi sevgi kelebeği kesildin onlara karşı farkında mısın?

Hayat tabii bilemeyiz sürprizlerle dolu kimi zaman iyi kimi zaman kötü.Her şey insanlar için sonuçta.. Şükretmeyi bildiğimiz kadar mutluyuz. Ben bunun zaten bilincindeyim.Bu yuzden genel anlamda mutlu bir hayatım var özellikle bu sorunun çözülmesinden sonra.. Anladığım kadarıyla çok karamsarsınız ve bu yüzden bu konuda en son tavsiyesini dinleyeceğim kişisiniz maalesef :) Evet ayrıca sorun çözüldüğüne göre şikayetçi olmamın diretmemin alemi yok şımarıklığa gerek yok hatalı olduklarını kabul edip özür dilediler. Çok değil en fazla 1.5 sene sonra ailem olacaklar özür dileme erdemliğini gösterip 1 adım atan insana ben 3 adım giderim. Hatalar da insana mahsus sonuçta. Bir anda gelir eser gürlerim kendi içimde ama sonra unuturum çook şükür ki kinci bir yapım yok :) Sevgi kelebeği olmam ya da şikayetçi olmam sadece beni ilgilendiren bi durum. Çözüldüğüne göre de sizi ilgilendiren bi durum yok. Neden bu kadar gerildiniz anlamış değilim :)))

X