Sevgilimin erkek kardeşi

Ddddddnxmxnxn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
2
0
23
Gençler merhaba benim üç yıldır bir ilişkim var sevgilim başka yerdeydi benim için benim şehrime taşındı sonra arkasından erkek kardeşi de geldi ben kızım bu arada çocuk 16 yaşında ama çok garip bir insan sürekli abisine küfür ediyor o da ergen diyip susuyor geçen gün yemek yaptım annemin lezzetini b*k tutar dedi afedersiniz bu ne böyle falan yaptı bişey söyleyince ergen deyip geçiyorlar yemek hazırladığımız zaman bildiği halde gidip tost yapmaya çalışıyor yapma deyince yedirmiyorsunuz diyor sevgilim bana bir hediye aldığında bana niye almıyorsun falan diyor sürekli senden önce ben vardım deyip duruyor bir erkek niye abisinin sevgilisine böyle davranır ben anlamadım

Gençler merhaba benim üç yıldır bir ilişkim var sevgilim başka yerdeydi benim için benim şehrime taşındı sonra arkasından erkek kardeşi de geldi ben kızım bu arada çocuk 16 yaşında ama çok garip bir insan sürekli abisine küfür ediyor o da ergen diyip susuyor geçen gün yemek yaptım annemin lezzetini b*k tutar dedi afedersiniz bu ne böyle falan yaptı bişey söyleyince ergen deyip geçiyorlar yemek hazırladığımız zaman bildiği halde gidip tost yapmaya çalışıyor yapma deyince yedirmiyorsunuz diyor sevgilim bana bir hediye aldığında bana niye almıyorsun falan diyor sürekli senden önce ben vardım deyip duruyor bir erkek niye abisinin sevgilisine böyle davranır ben anlamadım belki siz anlarsınız yardımcı olun lütfennn

Kıskanıyor bence abisini paylaşmak istemiyor. Sizi üzüp yıpratıp kaçmanızı istiyor gibi geldi. Ama aile de sorun var ergen diye geçilmez. Çocuk yanlış yapıyorsa düzgünce söylenir. Ama sen çocuğa bir şey söyleme ama sevgilini biraz izle ,aile durumu nasıl ,davranışları nasıl ,fazla mı taviz veriyor ailesindekilere , yoksa sadece çocuğa karşı mı bak yani ona göre ilişkine yön ver derim.

X