Sevgilimin magazin meraki(!)

maribel1111

Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2017
246
186
Herkese iyi geceler hanimlar,

Bir soru sormak istiyorum sizlere zira yine abartiyor muyum diye dusunmeden alamadim kendimi..

Sevgilimin bir konudaki hareketi beni rahatsiz ediyor.Normalde futbol hastasi biri futbolculari hem ozel hayatlarinda(eslerini,cocuklarini vs)hem sahada baya bir takip eder.Zaten dizi izlemeyide seven ve oyuncularida takip eden biri sosyal medyada.
Unlu kadinlari,mankenleri ve kardashian grubunu filanda takip ediyor ozellikle instagramda.
Ne giymisler,nasil yasiyorlar falan bakip yorum yapmayi seviyor hatta bazen aramizdada yorumlasiyoruz.Gecen 245 takipcisi vardi bugun baktim 275 olmus etmiste etmis yine unlu mankenleri oyunculari vs. Ayni zamanda erkekleride takip ediyor ama ne bileyim kadinlari bu kadar takip eden bir erkekle daha once pek karsilasmamistim.
Kiskaniyormuyum kesinlikle evet daha once bana karsi guvensiz bi hareketi olmadi fakat nedense ben taktim bu konuya.
Hatta bir seferinde gizliden bi kac unlu kadini takipten birakmistim telefonunu elime alip.Ama o birkac hafta sonra yine takip etmisti.
Sizce garip olan bir sey var mi? Yoksa Unlu kadinlari takip etmesini kiskanmam sacma mi? Cunku ben onun kadar unlu kadinlari takip etmiyorum mesela.
Not; bu arada ben hayatina girdigimden beri normal hayattan bir kizi takip ettigini gormedim,istemedigimi de iyi bilir ve bu yuzden etmez.

Adamın da zevki o canım, illa futbolcu sayfası mı takip edecek? Benim de takip ettiğim pek çok ünlü erkek hesabı var, gayet yakışıklı falan adamlar. Eski sevgilim lafını edecek oldu bir kere dedim "Hayatımda görmeyeceğim adamlardan mı kıskanıyorsun?" ondan sonra bıraktı hatta kendisi de birkaç ünlü oyuncu kadını takip etmeye başladı, gram sorun etmedim. O zevkine de karışmayın artık yani, dişi sinek görsün istemiyorsunuz adamlarınız sonra niye aramız bozuldu diye üzülüyorsunuz.

Ünlüleri takip etmesi çok normal bence bu kadar sıkmayın canınızı. Evet ben de olsam çok kıskanırım ne oluyor diye huylanırım. Burada rahatsız edecek bir hareketini görmedim :) Bence akışına bırakın zamanla neyin ne olduğunu farkedersiniz.

Adamın da zevki o canım, illa futbolcu sayfası mı takip edecek? Benim de takip ettiğim pek çok ünlü erkek hesabı var, gayet yakışıklı falan adamlar. Eski sevgilim lafını edecek oldu bir kere dedim "Hayatımda görmeyeceğim adamlardan mı kıskanıyorsun?" ondan sonra bıraktı hatta kendisi de birkaç ünlü oyuncu kadını takip etmeye başladı, gram sorun etmedim. O zevkine de karışmayın artık yani, dişi sinek görsün istemiyorsunuz adamlarınız sonra niye aramız bozuldu diye üzülüyorsunuz.

Disi sinek gorsun istemiyor degilim elbette ama ne bileyim takip edersinde listenin buyuk bi cogunlugu oyuncu manken olmaz mesela bence.. Ki yabanci unlu kadinlari tahmin edersiniz genel anlamda paylastiklari kalcalar ve gogusler fora ic gecirilesi tipten, kadinlar tarafindan bile.

Ben de ünlü erkekleri takip ediyorum :KK49:
Bence kendine hiç sıkıntı yapma bu konuyu. :) Zaten Kardashian'lardan birini görme ihtimali kaç ki gerçek hayatta :KK70:

Bana gore o kadar normal degil :KK45::KK45: gozlerini oyarım :deli: ozellille de kardashianlari takip etmesinin sadece merak olmasi imkansiz gibi bir şey bence

Rahat birak adamcagizi ya onun da hobisi o demek ki:) Benim esim de biraz stresli bir iste calisiyor ve gunun buyuk kismini calisarak geciriyor. Ara verdigi zamanlarda bos, girgir magazin haberlerini okuyarak stres atmayi ve bana anlatmayi cok sever.

Ben de ünlü erkekleri takip ediyorum :KK49:
Bence kendine hiç sıkıntı yapma bu konuyu. :) Zaten Kardashian'lardan birini görme ihtimali kaç ki gerçek hayatta :KK70:

Allahtan boyle yorumlar geliyor da biraz rahatliyorum. :)) Yani bizde ediyoruz etmiyo degiliz ama listemizin yarisi ondan olusmuyor mesela yada ne bileyim onlarin paylasimlari biraz erotizm icerikli surekli yaptiklari kalcalari filan gosterme cabalari bilmem ne insan onlara baksin istemiyor ..

Ben işin kıskançlığından değil de o hayatlara düşkün olmasından istemem. Genel olarak böyle boş bi adamı istemem yani. Kıskançlığını geçtim. Bence gereksiz biri.

Rahat birak adamcagizi ya onun da hobisi o demek ki:) Benim esim de biraz stresli bir iste calisiyor ve gunun buyuk kismini calisarak geciriyor. Ara verdigi zamanlarda bos, girgir magazin haberlerini okuyarak stres atmayi ve bana anlatmayi cok sever.

Peki sosyal medyadada ünlü kadın takip eden biri mi? Geçen mesela rihanna canlı yayın yapıyormuş instada aç izle dedi banada. Ne bileyim içimden öyle kötü bi niyet gelmiyor ama sinirde bozucu bişey yanii..

Ben işin kıskançlığından değil de o hayatlara düşkün olmasından istemem. Genel olarak böyle boş bi adamı istemem yani. Kıskançlığını geçtim. Bence gereksiz biri.

Hepimiz magazini bi boyutta seviyor olabiliriz bu kişiye göre değişir.Gereksiz olduğumuz anlamına gelmez bence.Ben şahsen seviyorum ama sevgilimin mesela başka kadınları takip edip düşünme ihtimali kıskanmama sebep oluyor diyelim

Hepimiz magazini bi boyutta seviyor olabiliriz bu kişiye göre değişir.Gereksiz olduğumuz anlamına gelmez bence.Ben şahsen seviyorum ama sevgilimin mesela başka kadınları takip edip düşünme ihtimali kıskanmama sebep oluyor diyelim

Yani dediğim gibi ben kadın halimle ilgilenmediğim için bu kadar futbolcunun eşinin karısının çocuğunun falan takip edilmesi garip geliyor. Biraz fazla boş zaman lazım. Kendi adıma istemem dedim. Başkasını bilemem.

Ya da sevgilisi, eşi huzursuzsa elalemin dünyada göremeyeceği kadını için sevgiliyi huzursuz etmek gereksiz geliyor diyelim.

Abla benimde babam böyle.:-)
Neden bilmiyorum ama art niyet oldugunu dusunmuyorum ben.Biz nasil izlerken dedikodu yaparken anlamsiz bi zevk aliyorsak onlarinda oyle bir sey herhalde

X