sevgilimin rahat bırakmayan eski sevgilisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Umarım gerçek değildir konu . İnşallah dalga geçiyorsun bizimle diye düşünmek istiyorum.
Ah be çocuk , neler gelmiş başına . Hala seviyor beni , seviyorum onu vs diyorsun .
Ailenle paylaşmak zor geliyorsa eğer , sana yardım edecek birilerinden yardım iste lütfen.
O pislikle de görüşme sakın .

biraz uzun olucak ama umarım okursunuz
gerçekten tavsiyeye ihtiyacım var
2 sene önce yazın internet üzerinden bir çocukla tanışmıştım o zamanlar henüz hiç sevgilim olmamıştı on altı yaşındaydım sadece tanıştığım çocuk 21 yaşındaydı ben daha önce sevgilim olmadığı için hiç böyle konularda çok meraklıydım çocukla birkaç kere buluştuk meğer çocuk benle sadece cinsellik için ilgleniyormuş ve sevgilisi varmış bunları belli eden hareketleri olmasına rağmen ben hoşlandığım için bu belirtileri görmezden geldim daha fazla görmek istedim onu ilk cinselliğimi onunla yaşadım ve ister istemez çok bağlandım ama sonra bir şey oldu ve ilişkimiz kesildi 1,5sene hiç konuşmadık bu konuşmadığımız süreçte ben bu olanlardan pişmanlık duydum hem adamakıllı tanımadığım biriyle bir şey yaşadığım için hem de sevgilisi olduğu için piç erkek diyebiliceğimiz türden bir erkekti b izim aramızın bozulmasından bir ay sonra ben yeni biriyle tanıştım dışarıdan efendi görünen bir erkekti ama bana çok kötü davranıyordu yaşadığım şeylerden dolayı beni yargıladı hep çok mutsuzdum ama ayrılamadım aynı zamanlarda o 21 yaşındaki çocuk yaptığı bir şeyden dolayı cezaevine girmiş ben bunu duyduktan sonra çocuğun sevgilisine aramızda böyle böyle oldu senden özür dilerim dedim kıza o da bana başta iyi yaklaştı sonra laf soktu gitti sonradan öğrendiğime göre 3 senedir sevgililermiş biraz toksik bir ilişkileri varmış kız yalancıymış çocuk da bundan dolayı aldatıyormuş onu kız çocuğun aldattığını öğrenince çocuk cezaevindeyken onu aldatmış intikam almak için sonra ayrılmışlar
ben bu çocuk hakkında hep bilgi aldım o içerdeyken mahkemesi ne zaman diye sonra aradan 16 ay geçtikten sonra bu çocuk cezaevinden çıktı benim o zamanki sevgilimle gerçekten çok mutsuzdum aynı zamanda sınav senemdi ama çok çok kavga ediyorduk
bu çocuk çıktığı gibi ona yazdım beni hatırlıyor musun bilmiyorum ama zamanında beni çok kırmıştın eğer bana bir şans verseydin çok iyi arkadaş olabilirdik gibi şeyler söyledim o da bana çok iyi yaklaştı benim ona karşı hislerim çok yoktu onunda bana karşı yoktu ama arkadaş gibi de değildik ben bu neden ilişkimi sonlandırdım sevgilimle onunla zaman geçirebilmek için ilk birkaç ay birbirimizi tanımakla geçtik birbirimize yara bandı olduk diyebilirim gerçekten o piç duygusuz çocuk olgunlanmış da çok iyi kalpli bir insan olmuştu bana karşı gerçekten çok anlayışlı çok sevgi dolu çıktığından beri en mutlu olduğunu dakikaları benimle yaşadığını söyledi her fırsatta yüzümü yanaklarımı öpüyor gözleri bana bakarken parlıyordu ve bir süre sonra sevgili olmaya karar verdik şimdi asıl sıkıntı onun eski sevgilisi aldatılmasına rağmen ben seni çok özledim kimseyle yapamıyorum benim için değişmedin sen o kız için mi değiştin gibi şeyler yazarak sevgilimin aklını çelip barışmaya çalışıyor sevgilim ona benim fotoğrafımı atmış sevgilim var demiş beni anlatmış kız bana bunları anlatman hiç hoş değil diyip hala sevgiliymiş gibi ona hesap veriyor sevgilim de buna üzülmeni istemiyorum ben sana zamanında olsaydı beni affet diye ayaklarına kapanırdım ama olmadı keşke olsaydı çok güzel olurdu yapıcak bir şey yok yazmış bana da bu yazdığı çok dokundu söyledim böyle neden yazdın senin hayatında şu an ben varım eğer öyle olsaydı ayrılmasaydınız ben olmayacaktım hayatında dedim o da haklısın özür dilerim ben öyle demek istemedim olsaydı güzel olurdu ama olmadı yapıcak bir şey yok demeye çalıştım güzel yoldan ki peşimi bıraksın beraber olmak istediğim tek kişi sensin gibi güzel şeyler söyledi ben de affettim kız buna göndermeli şeyler yazmaya devam ediyor ben çok rahatsız oluyorum güveniyorum güvenmesine ama yine de içim rahat değil napmalıyım bilmiyorum ayrılmak istemiyorum kızla bir kere yüz yüze geldik sevgilimle bir yere oturmaya gitmiştik o kız da oradaydı bizim olduğumuz noktaya dönüp bakıyordu sevgilim de benim elimi alıp öpüyordu sürekli o yüzden içim rahattı benim ama şu an endişelerim var üç sene kısa bir süre değil bütün sosyal medya hesaplarını kapadı kız bunun yeni açtığı hesabı bulup engelimi kaldır demiş gece 3.30 konuştuklarını 2 saat sonra söyledi bana oysa o an bizde konuşuyorduk neden söylemedin diye çok sinirlendim o da önemsiz bir
şey diye kavga edelim moralimiz bozulsun istemedim sevgilim bir de böyle bir şey olmayacak konuyu kapatmaya çalışıyorum rahatsız oluyorum yazmasından dedi kıza sevgilim var demesine rağmen kızın umrunda değil ve hala geçmişi konuşmaları beni rahatsız ediyor sevgilimin de bana söylediği sözlerle o kıza yazdıkları çok başka o üzülmesin diye beni üzüyor
yaklaşık altı aydır sevgiliyiz ben 18yaşındayım o 23 olay bu napıcağımı bilmiyorum
benden büyük ablalarım bana yardımcı olursa çok mutlu olurum
Bırak eskı sevgılısıne dönsün.Sende ıkısındenden kurtul.Kız ne bılıomus o cadeye gıtcenızı.Mubeccımmıymıs.İlla sevgılın olmak zorundamı?

@Mune ve @Kazen bu konuda çocuğa tecavüz ve diğer suçlar mevcut bu durumda ne yapılabilir acaba.
Gerçekten burada genç kızların olduğunu ve bu gibi durumların normal olmaması gerektiğini düşünüyorum.
Eminim siz en iyi şekilde ilgilenirsiniz.
Şuan kendisi 18 yaşında olduğundan şikayet edip etmemek kendine kalıyor maalesef
Biz bundan sonra ne yapılabilir ona bakalım
Konu sahibi güzel kızım sen şimdi bizler koruma içgüdüsüyle sert yorumlar yapıyor olabiliriz
Bu söylenenlerin hepsi senin iyiliğin için inan
Varsa tereddütlerin ve sormak istediğin biseyler varsa sorabilirsin hala
Bu site anonim bir site istediğimizi sorup dertlesebiliriz
Bana sorarsan sen hata etmişsin ama hangimiz yapmıyor ki bizler bu yaşımızda yaparken senin hata yapmandan daha doğal birşey olamaz
Şuan ne yapmaya karar verdin peki var mı bir değişiklik ilişkindir merak ediyorum

İki kişiyle aynı anda bu şekilde olması hoş değil şimdi sen ilişki içerisinde anlayamazsın normaldir ama dışarıdan bir göz ile bakınca insan anlıyor yaptığı ikili oynamak sadece

Çok pardon ama bu ülkede hapse girmek gerçekten zor iş
Ciddi bi suç olmadıkça hapse atmıyorlar öyle
Siyasi suçlu filan olduğunu sanmıyorum erkek arkadaşınızın

Çok özel değilse ne suçtan hapse girmiş bu arkadaş?

Şuan kendisi 18 yaşında olduğundan şikayet edip etmemek kendine kalıyor maalesef
Biz bundan sonra ne yapılabilir ona bakalım
Konu sahibi güzel kızım sen şimdi bizler koruma içgüdüsüyle sert yorumlar yapıyor olabiliriz
Bu söylenenlerin hepsi senin iyiliğin için inan
Varsa tereddütlerin ve sormak istediğin biseyler varsa sorabilirsin hala
Bu site anonim bir site istediğimizi sorup dertlesebiliriz
Bana sorarsan sen hata etmişsin ama hangimiz yapmıyor ki bizler bu yaşımızda yaparken senin hata yapmandan daha doğal birşey olamaz
Şuan ne yapmaya karar verdin peki var mı bir değişiklik ilişkindir merak ediyorum
16 yaşında cinsel birliktelik olduğu için zaman kavramı önemli değil.
Gerekli yerlere şikayette bulundum.
Ayrıca konu sahibi hesabını sildi kaçtı zaten.
İstediğiniz kadar yardımcı olmaya çalışın ama ya konu fakr yada çok acı bir gerçek.
Ve şuana bakmak gerekirse aynı hatayı devam ettiriyor.

Kendinizi harcamaya cok merakli bir insansiniz yazik. Bunun da sebepleri vardir, ama cidden hayatinda akil verecek hicbir insan yok mu?! Bir adam "eski sevgilisinden" devamli mesaj felan aliyorsa bu o erkegin ona acik kapi birakmasindan oluyor. Baska hicbirseyden degil. Kizin sevgilisi oldugu umrunda degil yazmissiniz. Sizinde zamaninizda umrunuzda degildi. 🤷‍♀️ o konuda "a pis kaka" deme hakkina sahip degilsiniz. Sectiginiz iliskiler o kadar sagliksiz ki size psikolojik destek almanizi öneriyorum. Ek not: 21 yasinda biri 16 yasinda biri ile seks iliskisi yasiyorsa bu yasa önünde bos yerden suc sayilmiyor.istismar cünkü

16 yaşında cinsel birliktelik olduğu için zaman kavramı önemli değil.
Gerekli yerlere şikayette bulundum.
Ayrıca konu sahibi hesabını sildi kaçtı zaten.
İstediğiniz kadar yardımcı olmaya çalışın ama ya konu fakr yada çok acı bir gerçek.
Ve şuana bakmak gerekirse aynı hatayı devam ettiriyor.
Yaptığınız doğru olabilir ama şimdi kaçıp gitmesi iyi oldu mu sizce kendi kabuğuna çekildi
Neyse bu saatten sonra ne desek boş giden gitti
Sizin nezdinizde bütün kk hanımlarına söylemek istiyorum lütfen şurdan birilerini yargılayarak kınayarak korkutarak ötekileştirerek Vs kaçırmayalım
Birbirimize ışık olalım

Reşit olmadan birliktelik yaşamayın arkadaş yaaa
Çünkü çocuksunuz ve psikolojiniz içten içte kaldırmıyor yaşananları ve bir ömür ceremesini çekiyorsunuz...
Ayrıca bu adam ne suç işledi cok merak ettim,anlattığın profil korkunç dikkat et madde falan kullanmasin olan yine sana olur
Adami bırak bile diyemiyorum zira bırakmayacağın o kadar belli ki...senin derdin anca o kızı nasıl alt ederim
Öteki kız da ne sevap işlediyse farkında değil

Yaptığınız doğru olabilir ama şimdi kaçıp gitmesi iyi oldu mu sizce kendi kabuğuna çekildi
Neyse bu saatten sonra ne desek boş giden gitti
Sizin nezdinizde bütün kk hanımlarına söylemek istiyorum lütfen şurdan birilerini yargılayarak kınayarak korkutarak ötekileştirerek Vs kaçırmayalım
Birbirimize ışık olalım
Gitmesi bişey değiştirmiyor.
Bilgileri hala yoneticilerde mevcut.
Kınamak ayiplamak asla değil benim de kızım var Allah korusun çocuklarımızi.
Şimdi bu kızımı yanlışdan döndürmek yerine ayrıl desek bizi dinleyecek mi
Yorumları okumadınız galiba kız tacize,tecavüze uğradığının farkında bile değil
Hala devam edeceğim o eski sevgili gitsin derdinde.
Biz bu gençlere yol gosteriyoruz,onları yaptıkları hatanın devamıni getirsin diye teşvik edemeyiz.
Bu gibi durumlarda hemen şikayet edilmeli ve gereken yapılmalı.hem kötü ornak teşkil etmemesi için hem bir genç kızı bu gibi mahluklardan kurtarmak için yapmalıyız.
Çok değil 2-3 sene sonra bu kızımız hamileyim,bu kişi bana şiddet uyguluyor,madde kullanıyor bende alıştım diye geri gelebilir.
Sonrasını düşünerek evet yol gostererek destek olarak ayrıca gerekli destekleri aldırarak bu gençlere yardımcı olabiliriz.
Bunun en başında da bu kızın tedavi olması,şikayetçi olması,hayatından bu mahluku def etmesi olacak.bizde bunun için gerekeni yapacağız.

18 yasinda bunlari kendine neden yasatiyorsun? Bunlara izon veren sensin. Hep yanlis kisilerle birlikte olmussun. Yazik degil mi sana?

Daha bu yaşta cezaevindeki sevgiliyi bekliosun, onun da baska manitası var vs vs vs ...Fazla değil mi o yaşlarda biz sınavlara fakan giriyorduk

Gitmesi bişey değiştirmiyor.
Bilgileri hala yoneticilerde mevcut.
Kınamak ayiplamak asla değil benim de kızım var Allah korusun çocuklarımızi.
Şimdi bu kızımı yanlışdan döndürmek yerine ayrıl desek bizi dinleyecek mi
Yorumları okumadınız galiba kız tacize,tecavüze uğradığının farkında bile değil
Hala devam edeceğim o eski sevgili gitsin derdinde.
Biz bu gençlere yol gosteriyoruz,onları yaptıkları hatanın devamıni getirsin diye teşvik edemeyiz.
Bu gibi durumlarda hemen şikayet edilmeli ve gereken yapılmalı.hem kötü ornak teşkil etmemesi için hem bir genç kızı bu gibi mahluklardan kurtarmak için yapmalıyız.
Çok değil 2-3 sene sonra bu kızımız hamileyim,bu kişi bana şiddet uyguluyor,madde kullanıyor bende alıştım diye geri gelebilir.
Sonrasını düşünerek evet yol gostererek destek olarak ayrıca gerekli destekleri aldırarak bu gençlere yardımcı olabiliriz.
Bunun en başında da bu kızın tedavi olması,şikayetçi olması,hayatından bu mahluku def etmesi olacak.bizde bunun için gerekeni yapacağız.
Yaptığın çok doğru kesinlikle ilgililer gerekeni yapar
Ben sadece yüksek sesle söylemeye gerek yoktu diyorum
Düşün ki bi komşuna hırsız giriyor sen de görüyorsun o esnada bagirirsan o hırsız kaçar ve giderken komşuna zarar verebilir kim olduğu tespit edilemez çaldığı yanına kâr kalır ama sen 155 arar söylersen polis gelir adamı suçüstü yapar adam yakalanmış olur
Burada farzet ki karşılıklı sohbet edip fikir ve alışverişinde bulunuyoruz amacım polimiğe girmek değil inan keşke herkes senin kadar duyarlı olsa🙏🙏😍😍

Yaptığın çok doğru kesinlikle ilgililer gerekeni yapar
Ben sadece yüksek sesle söylemeye gerek yoktu diyorum
Düşün ki bi komşuna hırsız giriyor sen de görüyorsun o esnada bagirirsan o hırsız kaçar ve giderken komşuna zarar verebilir kim olduğu tespit edilemez çaldığı yanına kâr kalır ama sen 155 arar söylersen polis gelir adamı suçüstü yapar adam yakalanmış olur
Burada farzet ki karşılıklı sohbet edip fikir ve alışverişinde bulunuyoruz amacım polimiğe girmek değil inan keşke herkes senin kadar duyarlı olsa🙏🙏😍😍
Anladim canım çok haklısın.
Ama konu sahibi zaten çoktan kaçmıştı 😔
Herhalde böyle cevaplar yerine desteklenmeyi bekliyordu.
Allah bu çocuklarımızın yardımcısı olsun.
Bütün çocuklarımızı korusun.
Yazık küçücük yaşlarında neler yaşatıyorlar kendilerine 😢

Ne bu acele?
Senin şu an okul, kariyer, derslerle ilgilenmen gereken zamanlar... Çarpık ve toksik bir ilişkinin içerisindeyken kendine nasıl bir gelecek çizmeyi planlıyorsun? Şu an bana çok kızacaksın ama aklını başına devşir, 22 yaş üstü olsaydın sana çok güzel akıllar verirdim ama şu an olmaz :))

Diyorsun ya kız sevgilisi olduğunu bile bile durmuyor ,yaziyor.
Senin yaptığın neydi farklı bir şey mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X