Sevgilimin yabancı ve teşirci bi kızı takip etmesi?

Missdepresif

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2019
24
14
27
Merhaba arkadaşlar, 9 aydır devam eden bi ilişkim vardi. Sorun şu ki benim de onun da hataları oldu.ama buna ragmen gercekten cok guzel anlarimizda oldu.benim hatam eski sevgililerimistalklamakti ama anlatamadım hani bilmiyorum size de olmuştur belki napiyo lan bu mallar falan diyip bakmışsınızdır belki benimki de öyleydi ama o çok takıntılı olduğu için sorun etti ama ikinci kez aynı şeyi yaptim ve öğrendi. Daha da kötü oldu olaylar tabi ama ben de onun tinder kullandığını ve başka kızla konuştuğunu öğrendim o da buna dalga amaçlı falan dedi tabi sen de iki kez eski sevgililerine bakmışsın dedi ben de aynı şey değil dedim ara verdik baya ağladı yalvardı yakardı sonra barıştık. Tabi bu eski sevgiliye bakma olayını hep açtı ben senden ayrılmamıştım ara vermemiştim diye hep uzerime geldi. Özür diledim ,ben de uğraştım ama konu uzadı ayrı kalmak istemiyorum dediğim için. Aramız yine düzeldiği bi zamanda ben instagrami kapamıştım sınavlar için geçen girdim baktim açık saçık fotolu bi kızı takip etmiş.bizim cinsel hayatımız var buna gerek duyması sinirlerimi bozdu aslında hiç bi sekilde gerek duymamalı ama buna rağmen ve benim göreceğimibile bile takip etmiş. Tabiki bunu söylediğimde abartıyor oldum.ayrilmak istediğimi söyledim hemen yine o eski sevgili stalklama olayını açtı evet haklı fakat ben o amaçla bakmadimki kendisi resmen cinsel amaçlı kıza bakmış tamam kız 22klik takipçisi olan bi kız ama beni degil de öylelerine bakmasını kabul edemedim ayrıldım.ozur bile dilemedi bu konuda ve dediği şey çok pişman olucaksin.pisman degilim ama sevdigim için ne bileyim içim buruk moralim bozuk. Doğru mu yaptim yanlış mi bilmiyorum.cok uzun oldu ama lütfen yorum yapın.kızın profilini de aşağı koydum

Kizi ne olursa olun burda paylasman yanlis gereksiz zaten yazinda net anlatmissin kizin erotizm koktugunu!! Asil konuya gelirsek iki taraf ta dengesiz bir ruh durumunda ve ayrilin bir daha da barismayin zira ikiniz de ihanet etmissiniz nokta
Kızı paylaşmam gereksizdi evet sınırlı olduğum için düşünemedim sildim şimdi zaten.benim anlamadigim tamam yaptığım büyük bir hata ama ihanet derken aldatma mi demek istediniz ?

Aynen ben de bunu anlamıyorum ikisi aynı şey değil ama o ikinci kez bunu yaptığım için hatta benim daha suçlu oldugumusöylüyordu. Bu son olay zaten beni delirtti. Durumun icin de olduğum için haklı miyim haksız mıyım anlayamıyorum bi de sürekli kendimi suçlayan lanet bi özelliğim var o yuzden burada paylaşıp fikir almak istedim

Adam taktiği bulmuş. Bul bir kendince açık karşı tarafa sürekli “ama sen bunu yapmıştın” deyip kendi nanelerini aklasın.
Eski sevgililerini stalklamanı yanlış buluyorsa ayrılacaktı. Sende tinderda başka kadınlara bakan bir erkeğe güvenmeyip ondan sonra devam ettirmemeliydin. Umarım bundan sonra yine pişmanım diye gelmez.

Kendinizi suçlayıp durduğunuzun farkında sanki ve bunu kullanıyormuş gibi geldi.

Tinder'ı öylesine kullanan kimse olamaz. Benim eski erkek arkadaşım da biz ayrılınca Tinder kullandığını ağzından kaçırmıştı, yeni barışmıştık. Öylesine yükledim kimseyle eşleşmedim bile falan demişti ama inanmadım; o günden sonra aramız bir daha toparlanmadı zaten. Niye kendimi suçlayayım yani, adam gayet de aldatmaya teşebbüs etmiş, hatta aldatmış, kandırmış. Üstüne üstlük suçlu olduğunu bildiği için utanmadan üste çıkmaya çalışmış. Bari suçunu bil de sus, o da yok. Ben böyle bir tiple ilişki falan sürdürmem, aldatmak alışkanlıktır. Size kalmış.

Böyle durumlarda en iyi savunma saldırıdır. Sizi suçlarken haklısın deyip sinmeyecektiniz. Üzerine giden kişi siz olmalıydınız. Eski sevgililere bakmak mantıklı bir iş değil bu kabul ama olsun. Zaten eskileri, hataları böyle dile dolayan adamdan bir cacık olmaz. Bitirdiğiniz iyi olmuş.

Eski sevgili stalkladığın için suçlu değilsin.

Merak edip bakmak, takıntı ve süreklilik oluşturmadığı sürece göz ardı edilebilir.
Ben tinderdan sonrasını okumadım.
Tinderın ne olduğunu bilmeyen kaldı mı?
Sağlıksız bir ilişki yaşıyorsun..

4 kez baktim eski sevgiliye o da biliyo ne biliyim ya

Tinder'ı dalga amaçlı kullanmak
Buna inandınız mı gerçekten? Adam kendince bir açık bulmuş, "ama sen de şunu yapmıştın" diye üste çıkıyor. Yatakta bassanız yine aynı şeyi söyler. Kapasite bu çünkü.

Kendinizi suçlayıp geri dönmeyin. "Napıyor lan bu mallar" listenizdeki kişileri bilmiyorum ama o listeye bir mal eklemiş oldunuz. Orada kalmaya devam etsin.

4 kez baktim eski sevgiliye o da biliyo ne biliyim ya

Niye bakıyorsun ki? Sen de içten içe çok mutlu değilmişsin demek ki, yani arada sırada ilişki monotonlaştığında merak edilir bakılır da yeni bir ilişkide 4-5 kez bakmak süreklilik arz ediyor artık. Bence ilişkinizin çok sağlam bir temeli de yokmuş gibi; iki tarafın da aklı başka yerlerde daha 9 ay olmuş.

Gerçekten kendi yaptığıyla sizin stalklamanizi bir mi tutuyor... kusura bakmayın ama gerçekten anlayamıyorum bazen hemcinslerimi. Bide seviyorum diyorsunuz pes. Kırmak istemiyorum ama sarsilip kendinize gelin sizden önemli kimse yok bu dünyada.

Çan sıkıntısına bakiyodum ya benim icin zerre önemi olmayan insanlar. Hani dersiniz ya bu mal napiyo la acaba diye onun gibi bisey

ya tinder kullanan adamın lafına güvendiniz mi gerçekten?

şaka maka böyle 30 yaşında kariyerli erkek arkadaşlarım var bakıyorum böyle saçma hesaplar eklemişler. diyorum ergen misiiin işin ne olur yani?

biz beğenmiyor muyuz acaba kaslı seksi erkekleri yani bence biz kızlar da takipleyelim biraz da onlar kudursun ya. allaa allaa sinirlendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…