sevgilimle olaylarım

konu biraz uzun. şu anki sevgilimke 1,5 yıldır çıkıyoruz. normalde çok iyi anlaşırız ve nadiren tartışırız. fakat yazın, çocukluk arkadaşını ziyarete şehir dışına gitti. orada 2 hafta kaldı. arkadaşının adı Mehmet olsun. Mehmet'in bir de sevgilisi var onun adı da Ayşe olsun. mehmet normalde annesiyle yaşıyor. fakat sevgilimin gittiği süreçte annesi istanbuldaydı, evde teklerdi yani. o 2 haftalık süreçte genelde evde mehmet, ayşe ve sevgilim oluyordu. biz bu süreçte sevgilimle çok tartıştık çünkü tüm gün evde olmasına rağmen bana yazmıyor, arayıp sormuyordu eskisi gibi. bir de arada ayşeden bahsediyordu kıskanıyordum. Bir sürü saçma sapan tartışmalar oldu, dönmesine yakın ayrıldık. ben o süreçte ailevi sorunlar da yaşıyordum o yüzden çok yalnız hissettim, dayanamadım aradım. o da kıyamadı barıştık. sonra İstanbul'a döndü. aradan bir iki ay geçti. bir gün buluşmuştuk mükemmel bir gündü her şey cidden çok güzeldi. sonra tam eve gidecekken telefonuna bir mesaj geldi. gelen mesaj ayşe den, selam nasılsın? diye. girdim açtım konuşmaları. uzun uzun konuşmuşlar, hafif flörtleşme tonunda. hatta aralarında geçen bi konuşmayı anlatayım :

Ayşe bir resim atıyor. wpden tek seferlik resim. "bak ben nerdeyim." yazmış. benimki buna keşke gitmeseydim, keşke dursaydım tadında bi şeyler diyor tatlı bi tonda. ayşe de buna "oy, oy, bi dahaki geldiğinde seni de götürücem söz" diyor.

ve bana en çok koyan kısım.. ayşe yine tek seferlik bir resim atıyor. sevgilim buna "hrrr" yazıyor. bu hrr yüzünden bağırdım, çağırdım. ne attığını söyle dedim. hatırlamıyorum dedi. girdim resimlerine, gizlediklerine, silinenlerine hiçbir şey yok.

neden konuşuyorsun dedim kızla, o ara bizim senle, onun da mehmetle arası bozuktu biz de dertleşiyorduk dedi. Bu nası dertleşme amk. neyse ne tesadüfse benimki dönünce ayrılmışlar!

neyse sonra gittim eve, Mehmet'i aradım. Mehmet de bana laf soktu, ben insanların arasındaki ikili ilişkilere karışmam. ben sevgiline de Ayşeye de değer veriyorum aen sevgilini tanımıyor musun diye.

(dip not: Mehmet'le Ayşe önceden bi kere daha ayrılmışlardı. sebebi ise Ayşe gelip Mehmete ben başkasına aşık oldum diyor ayrılıyor, sonra 1 hafta sonra geri dönüyor)

neyse telefonu kapattım. sevgilim Mehmet'i aradığımı öğrenince çok kızdı. çok tartıştık sabaha kadar. bir sürü şey oldu da, sonuç olarak afra tafra yapa yapa kızı silip engellettirdim.

o süreçte ayrılmadığıma kızacaksınız biliyorum. haklısınız. ama konu burda bitmedi.

olayın üstünden baya zaman geçti. sevgilimle aramız yine düzeldi güllük gülistanlık gidiyorduk. sonra bunların bir wp grubu var, sevgilim Mehmet ve okuldan bir arkadaşı o da enes olsun. bunlar akşam discorddan oyun oynamaya sözleşmiş. Enes gruba sevgilim için "o şu an biricik bi tanecik sevgilisiyle, bence oyuna gelmeyecek" diye yazmış. o sırada gruba sevgilim "s*kerim sizi" diye mesaj attı. Mehmet bu mesaja cevap verip "Aa, selam melek, yine sevgilinin telefonundan beni taciz mi edeceksin?" diye bir mesaj atmış. BÖYLE Bİ ŞEY YAŞANMADI? AYRICA O MESAJI BEN ATMADIM? neden böyle saçma bi şey yazarsın ki. o sırada da sevgilim benim de gözüktüğüm, komik surat yaptığı bir resmi gruba attı. Mehmet'in bunun üzerine yazdığı mesaj:" Midem bulandı. Yavşak"

moralim o kadar bozuldu ki. sevgilim hiçbir şey demedi. noldu diyo bi de bana. dedim ki arkadaşın bana yavşak dedi farkında mısın. ben ona vereceğim cevabı biliyorum, zamanı geldiğinde vericem falan diyor hala. neyse kalktım, eve gittim. yolda tartıştık, soğuk yaptım. neyse eve gidince mesaj attı haklısın özür dilerim, mehmeti aradım ikimizden de özür diledi, bir daha rahatsız etmeyeceğini söyledi vs vs. ben de çok kızdım ona itin götüne soktum baya tartıştık. o zamandan beri aramız bi garip. sürekli saçma sapan şeyler için tartışıyoruz.

en son tartışma sebebimiz: ben hastayım öksürüp duruyorum. bir yandan da telefonla konuşuyoruz. ben her öksürüdüğüm de sevgilim helal helal diyor. ben de dedim ki, her öksürüdüğümde helal demene gerek yok. BUNUN İÇİN BANA TRIP ATTI. telefonu kapattı konuşmak istemiyorum diye. gene tartıştık.

şu anda aramız böyle bir iyi bir tartışma. ama iyi de eskisi gibi iyi değil. siz ayrıl demeden önce ben duygularımdan bahsedeyim : ben bu çocuğu seviyorum. evet çok yanlışı oldu ama benim de çok yanlışlarım oldu ona karşı. sevsem bile soğuduğumu da inkar edemem. aşırı soğudum. eskisi gibi heyecanlı ya da istekli değilim onu görmek için zaten 2 haftadır falan görüşmüyoruz. (görüşmek için en fazla 1-2 kez çabaladı) ayrılmayı düşünüyorum ama istemiyorum ya. cidden üzülüyorum her şey güzelken boka battığı için. kafam aşırı karışık, duygularımı tarif edemiyorum... ne yapmalıyım?
Yaşınızı merak ettim ?
Size değer vermeyen adama neden değer verip ay ayrilsammi seviyorum üzülüyorum yapiosunuz anlam veremedim iki iki dortt Ayşe mi neyse o kızla aralarında birşey geçmiş daha sonra size arkadaşları küfür etmiş tepki vermemiş hala devam ediyorsunuz bir dk durmam ayrilirdim ondan bu nasıl iştir anlamadım

Biz senin hayatını a dan z ye bilemeyiz zaten. Kim ne yazmış okumadım ama bir çoğu sadece konunla ilgili yanıt vermiş. Hala kaldı mı ilk romantizmi ya :KK70: kdjdkd ama o benim ilkimmm :KK43: eee yani? Azıcık kendinizi sevip, değer verseniz daha güzel olur ama yaşamadan da öğrenemiyor insan. Aynı yollardan biz de geçtik. Bir güzel piştik yana yana. Siz de yanmadan anlamayacaksınız o yüzden burda konu açmak faydasız. Akışına bırakın.

18 yaşında öğrencisiniz. Bugün Ayşe - Mehmet meselesini halledersiniz yarın Ali - Fatma çıkar ortaya. Afra tafra yapıp kişi sildirerek mi geçecek ömrünüz? Sevgilinizin tavırları nedeniyle ayrıl diyoruz. Çok şey yaşadık diyorsunuz daha yaşınız kaç?

Biz alışığız burada klasiktir; sevgilisine kocasına höt yapamayanlar lafını geçiremeyenler gelir bizlere atar yapar savunmaya geçer. Sizin hayatınız, daha gencecik kız çocuğusunuz kendinizi yem etmeyin böyle kalitesiz tiplere.

değer görmüyorsun. bunu yaşla alakası yok. o yaşta da güzel şeyler yaşanır, yaşanmalı da. sepetle gitsin bu adamı. onu hormonları yönetiyor şu anda. ne arkadaşımın sevgilisi diyor ne bir şey.

sevgilinizle konuşmalarınız çok argo , sanırım yaşınız küçük.. ama sizi de anlıyorum , insan o kadar sinirleniyor ki kendinde olmuyor..
sizin de sorunlarınız benim gibi.. kendimize deger vermeyi öğrenmemiz lazım ..bırakın gitsin.. iyi bir insansa değerinizi anlar.. anlşamazsa da böyle birinden kurtulmuş olursunuz işte

X