Sevgilimle sonumuz ne olur değişir mi?

Neden aldatılırım bunun ne ilgisi var

Ortada bir neden yokken durduk yere bu kadar sıkan, bir şey var gibi kisanan tipler kendileri bir seyler kariştiriyor veya karistiracaktir genelde.
Degilse de bu adamin psikolojisi normal degil, normal davranmayan birinin akliyla hareket etmeye calisiyorsunuz kendinize eziyet ediyorsunuz.

Ayrica bu kadar kaybetmekten ödü kopan, erkege köle olan kadinlarin değer gördüğünü ömrü hayatimda görmedim, eninde sonunda.pişman olacaksiniz.

Uzun süreli miydi kaç senelik düzelmeyeceğinden emin oldunuz mu
Ay neyinden emin olucam. Deli gibi sevdiğim biriydi. Ama düzelmez. Düzeltmeye çalışmak, sürekli çırpınmak sadece sizi yıpratır. Üstelik benimkinde böyle oraya gitme buraya gitme durumu da yoktu. Sadece biraz geç yazsam sürekli darlar mesaj atar beni boğardı.
Siz bir de yok onun istediği tatile gideriz yok dışarı çıksam hesap sorar falan diyorsunuz. Güzel giden ilişki bu değil.

3 sene emek verdim insan sevebileceği birini kolay bulamıyor
Adamlar o kadar olmaz yaramaz adamlar ki, siz emek vermek zorunda kalıyorsunuz. Normal insanlar ile normal ilişkiler yaşayanlar, yaşanmış olarak bakıyorlar. Böyle insanların ağzından emek verdim yemek verdim lafları duymadım. Ben de dahilim buna. 2 çocuğumun babasına emek verdiğimi hatırlamam. Biz beraber yaşadık, yaşadığımızdan zevk aldık, kimse kimseye emek verdim diye gözüne gelecek şeyler yapmadı.

Herkes ilişkisi için emek veriyor işini bırakan şehrini bırakan ideallerinden vazgeçen insanlar çok var
Örneğiniz sizin durumunuzdan çok farklı. Sizin hayatınızdaki adam toksik. Siz düzelmesinden bahsediyorsunuz. Evlenseniz bu şiddetli şekilde devam edecek. Ha ben bir başkasının ne yapacağımı söylediği hiç karar alamadığım sürekli kendimi açıklamak zorunda kaldığım bir ilişkiye okeyim diyorsanız buyurun

Adamlar o kadar olmaz yaramaz adamlar ki, siz emek vermek zorunda kalıyorsunuz. Normal insanlar ile normal ilişkiler yaşayanlar, yaşanmış olarak bakıyorlar. Böyle insanların ağzından emek verdim yemek verdim lafları duymadım. Ben de dahilim buna. 2 çocuğumun babasına emek verdiğimi hatırlamam. Biz beraber yaşadık, yaşadığımızdan zevk aldık, kimse kimseye emek verdim diye gözüne gelecek şeyler yapmadı.
Ay evet ya nereden çıktı bu "ilişkiye emek verdim" safastası

Herkes ilişkisi için emek veriyor işini bırakan şehrini bırakan ideallerinden vazgeçen insanlar çok var
Kaç tane erkek bunları yapıyor sevdiği kadın için? Bunlar emek değil, kadının üstüne yapıştırılmış görevler. Bin pişman oluyorlar yaptıklarına sonra. Çünkü onlardan geriye bir şey kalmıyor, işini şehrini bırakan kadın aldatılıp şiddet görünce, en basit ilgisiz kalınca değer görmeyince kanatlarını kırıp eline verdiği adam para vermezse dava bile açamıyor.

Ay şunu yapacak kadının aklından zoru vardır zaten. İki gün sonra ben senin için bunları yaptım sen bana değer vermiyorsun diyince yapmasaydın bana ne diyorlar. Boşa geçmiş bir hayat. 3 sene ne ki elimin tersiyle iter hiç arkama bile bakmam

30. Farklı şehirlerdeyiz yan yana olduğumuzda azalır diye düşünüyorum
Küçük değilmişsiniz.
Size şöyle bir şey anlatayım. Eski iş yerimde yaşıtım bir erkek iş arkadaşım vardı ve ben nişanlanmak üzereydim. Bir akşam iş çıkışı bir arkadaşımla buluşacaktım. İş arkadaşım kendisi olsa asla izin vermeyeceğini falan söyledi. Sebep de kafede olan birileri bana asılabilirmiş. Çünkü kendisi gidip kafede gördüğü birine yazabilir. Benim eşimin aklına bile gelmez böyle bişey. Çünkü kendisi bi kadının adı ve yüzünü eşletirmesi için 3 kere filan tanışması gerekir.
Yine şimdiki iş yerimden bir erkek iş arkadaşım, yine nişanlı olduğum dönemde 15 senelik liseden bir erkek arkadaşımın evine başka bir lise arkadaşımla gideceğim diye şok oldu.Asla izin vermezmiş o olsa. Kendisi flört ettiği kıza yalan uyduruyordu sürekli.
Özet: kişi kendinden bilir işi.

X