Sevgiline Çakmak,Atkı,Saat vb. Hediye Etmek Ayrılık Olacağı Doğru Mu?

PETRA1012

Ve şarkımdaki kuş öldü. Koruyamadı ellerim..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2020
3.259
6.811
Daha geçen hafta eşime saat seti hediye aldım :KK17::KK53:

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
47.289
162.733
49
İyiyim, çok doğru söyluyorsun bana iyi geldin. İyi ki varsın Ablacımmm :halay::halay:
Bütün hurafeye inanmıyorum fakat yaşananlar var mı diye burdan sormuştum.
Geyik olsun diye sorduysanız bilemem ama ciddi sorduysanız hangi konuda olursa olsun hiçbir hurafeye inanmayın, erkek arkadaşınızla ayrılabilirsiniz de ama bunun sebebi aldığınız hediye olmaz, hediyelere, eşyalara, bazı canlılara bir takım anlamlar yüklemek mantıksızdır, bir şeyin olacağı varsa olur.

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
14.073
46.245
Aaa çok güzel ya çok teşekkür ederim size iyi ki varsın canlarımmm :KK19::KK19:
Simdi trendyola baktim zippo turkiye orjinal zippolari 3390 liraya satiyo. (Gumus) Adam akilliysa ulan bi cakmaga bu parayi verenle olmaz deyip ayrilabilir mantikli bence :KK70: cakmasi bile 350 lira olmus cakmaga bak :KK70:

Kurk Mantosuz Madonna

mık :)
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
15 Ekim 2016
15.426
94.715
Simdi trendyola baktim zippo turkiye orjinal zippolari 3390 liraya satiyo. (Gumus) Adam akilliysa ulan bi cakmaga bu parayi verenle olmaz deyip ayrilabilir mantikli bence :KK70: cakmasi bile 350 lira olmus cakmaga bak :KK70:
Hey maşallah fiyatlara bak :işsiz:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-07-2022

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 235 gün kaldı.

Omuriliği koruyan tüp kapanmış durumda. Hipotalamus (yemeği, cinsel davranışları ve sıcaklığı düzenleyen ara beyin yapısı) bugün yarın şeklini almaya başlayacak. Ağzın ilkel görüntüsü ortaya çıkmaya, gırtlak gelişmeye başlamıştır. Bebeğiniz şimdi C şeklinde ve bir kuyruğu bulunuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

teyteytey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2021
84
52
Geyik olsun diye sorduysanız bilemem ama ciddi sorduysanız hangi konuda olursa olsun hiçbir hurafeye inanmayın, erkek arkadaşınızla ayrılabilirsiniz de ama bunun sebebi aldığınız hediye olmaz, hediyelere, eşyalara, bazı canlılara bir takım anlamlar yüklemek mantıksızdır, bir şeyin olacağı varsa olur.
Hayır ciddi anlamda sordum yorumlayanlar beni iyi geldi. Burdan yazmayıp içimde tedirgindim. Tavsiyenin çok teşekkür ederim.

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
47.289
162.733
49
Hmmm o zaman ben eşime bu mesajı iletsem, adam 32 yıl sonra kaçar kurtarır belli kendini 🤣🤣🤣

Bahar_Darcan48

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2021
819
458
Hiç güleceğim yoktu 😂😂😂😂ben saat aldım ve o adam şuan benim 2.5 yıllık kocam olur 😂😂ayrıca kocamkende kazak aldım ve çok şükür boşamadı beni 😂

LesaM

♡♥️♡
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Ekim 2016
4.954
8.741
Enteresan bir konu :KK53:
Buna inanıp üstüne düşünmek tedirgin olmak daha enteresan :bicak:
Kendi ellerimle atkı yapıp verdim saat de aldım suan 5 senelik evliyiz:işsiz:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 191 gün geçti.