Sevgiline Çakmak,Atkı,Saat vb. Hediye Etmek Ayrılık Olacağı Doğru Mu?

Hiç güleceğim yoktu 😂😂😂😂ben saat aldım ve o adam şuan benim 2.5 yıllık kocam olur 😂😂ayrıca kocamkende kazak aldım ve çok şükür boşamadı beni 😂

Enteresan bir konu :KK53:
Buna inanıp üstüne düşünmek tedirgin olmak daha enteresan :bicak:
Kendi ellerimle atkı yapıp verdim saat de aldım suan 5 senelik evliyiz:işsiz:

Alakası yok. Ben eşime zipponun çakmağını almıştım. 13 senedir beraberiz 😀

Hiç güleceğim yoktu 😂😂😂😂ben saat aldım ve o adam şuan benim 2.5 yıllık kocam olur 😂😂ayrıca kocamkende kazak aldım ve çok şükür boşamadı beni 😂
Çok şükür
Bilemiyorum altan. Adam ,vay bana cakma cakmak mi layik gordun de diyebilir, afferin orjinaline servet yatirmamis akilli gadinsin da diyebilir.
Olabilir ben böyle orjinal ve çok pahalı şeyler almam. bir kere dediğim alıp ona hediye ediyim bir daha hediye etmem
Enteresan bir konu :KK53:
Buna inanıp üstüne düşünmek tedirgin olmak daha enteresan :bicak:
Kendi ellerimle atkı yapıp verdim saat de aldım suan 5 senelik evliyiz:işsiz:
:KK70::KK70::KK70:Çok şükür

Saat almistim 4yil sevgililik 11 yildirda evliyiz zamani mi satin aldim acaba yanlislikla :confused: bizde ters etki etmis

İyi çok şükür . Ben zippo orjinal değil de zippo benzer bir çakmak alacağım hayırlısı
Manyetolu bir çakmak alıp çakmağa kılıf örün, üzerine de kalp işlemesi yapın.
Çakmakla tutumlu olduğunuzu, kılıfla el işlerinize yatkınlığınızı, işlemeyle aşkınızı göstermiş olursunuz :))
Şaka bir yana da internetten alacaksanız bilindik bir siteden alın, bu ara maalesef netten alışveriş dolandırıcılıkları arttı.

Zippo su devirde zaten mümkün değil alınmaz 😀
Ben 10 sene önce falan almıştım 😀
Bir kere hediye veririm bir daha hediye vermem 😄😄
Saat almistim 4yil sevgililik 11 yildirda evliyiz zamani mi satin aldim acaba yanlislikla :confused: bizde ters etki etmis
Adına sevindim çok şükür
Manyetolu bir çakmak alıp çakmağa kılıf örün, üzerine de kalp işlemesi yapın.
Çakmakla tutumlu olduğunuzu, kılıfla el işlerinize yatkınlığınızı, işlemeyle aşkınızı göstermiş olursunuz :))
Şaka bir yana da internetten alacaksanız bilindik bir siteden alın, bu ara maalesef netten alışveriş dolandırıcılıkları arttı.
Doğru söylüyorsun tamamdır bir kere hediye alırım bir daha almam cok teşekkür ederim

Ben eşime sevgiliyken çakmak da aldım saat de evlendik yine saat almıştım. Meğer ne kadar çok ayrılmak istemişim :KK70:

Bir kere hediye veririm bir daha hediye vermem 😄😄

Adına sevindim çok şükür

Doğru söylüyorsun tamamdır bir kere hediye alırım bir daha almam cok teşekkür ederim
Hediye almak kısmı sizi ilgilendirir ama bütçenizi zorlayacak hediyeler almayın, ayrıca netten alacaksanız dikkatli olun, bir tanıdık pek bilinmedik bir sayfadan alışveriş yapmış eline geçen ürünle sipariş ettiği ürün aynı değilmiş, değişim/iade için muhatap bile bulamamış.

Hediye almak kısmı sizi ilgilendirir ama bütçenizi zorlayacak hediyeler almayın, ayrıca netten alacaksanız dikkatli olun, bir tanıdık pek bilinmedik bir sayfadan alışveriş yapmış eline geçen ürünle sipariş ettiği ürün aynı değilmiş, değişim/iade için muhatap bile bulamamış.
Çok pahalı şeyler bile almam. şu an 100 tl'lik zippo benzer çakması alacağım. bilmediğim bir sitesi ise önceden araştırırım ve yorumlara önem veririm.

Ben 1 aylık sevgiliyken ona doğum gününde saat hediye etmiştim. 13 senedir hala o saati takıyor. Kendisi kocam olur ve iki de çocuğumuz var. Söyleyeceklerim bu kadar :)

Merhabalar, sevgilim hediye etmek için googleye aradım ve karşıma çıkan yazılar ''Sevgiline çakmak,atkı,saat vb. hediye etmek ayrılık getirir'' diyordu. Pek inanmadım ama yorumlardan bazıları doğru olduğu yorumladılar.

++ Sizce bu olayı yaşananlar var mı?

--Benim düşüncem ise, bu hurafe olduğu ve birine hediye verse de vermese de gene aynı olabileceği düşünüyorum. Hatta hediye vermezsen sebepsiz yere ayrılık getirebilir. Düşüncem göre doğru mu? Fikirlerinle saygı duyuyorum.

Beğenmeyen emoji atanlar saygı duyuyorum ve neler olabilieceği yorumlanırsan sevinirim.

----Hepiniz iyi varsınız yaa bana çok iyi geldi sizi çok seviyorum canlarımmm yaaaa En Büyük KKEn Büyük KK:rapci::rapci::rapci:
Olabilir 🤔

X