Sevgiline Çakmak,Atkı,Saat vb. Hediye Etmek Ayrılık Olacağı Doğru Mu?

Akciğer kanseri öldürür, atkıyla kendini doğalgaz borusuna asabilir :KK17:

Hele saat, saat ne demek adama son günlerini say mı demek istiyorsun:skandal:
Çok süpersin :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
buradan tüm kocasından memnun olmayan mutsuz birliktelik yaşayan kadınlara sesleniyorum

çözüm bulundu :KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:
:KK70::KK70::KK70:
İlkin günahı olmaz ilki yap devamında bekle :)
O zaman hediye verip hemen köşeye sessizce çekeyim bari :KK70::KK70:

Dalga geçmiyor ciddi soruyorum, siz iyi misiniz?
Hediyeyle ayrılığın ne alakası var, herhalde birileri zamanında atkı almış sonra ayrılmış, birileri saat almış ayrılmış sonra da aaaa atkıdan sonra ayrıldık demek ki atkı ayrılık getiriyor deyip kendince uydurmuş, bu uydurmaya da birileri inanmış.
Şimdi ben size gün içinde sevgilinizi 5 kere öpmek ayrılık getiriyor desem inanacak mısınız🤦‍♀️

Dalga geçmiyor ciddi soruyorum, siz iyi misiniz?
Hediyeyle ayrılığın ne alakası var, herhalde birileri zamanında atkı almış sonra ayrılmış, birileri saat almış ayrılmış sonra da aaaa atkıdan sonra ayrıldık demek ki atkı ayrılık getiriyor deyip kendince uydurmuş, bu uydurmaya da birileri inanmış.
Şimdi ben size gün içinde sevgilinizi 5 kere öpmek ayrılık getiriyor desem inanacak mısınız🤦‍♀️
İyiyim, çok doğru söyluyorsun bana iyi geldin. İyi ki varsın Ablacımmm :halay::halay:
Bütün hurafeye inanmıyorum fakat yaşananlar var mı diye burdan sormuştum.

Merhabalar, sevgilim hediye etmek için googleye aradım ve karşıma çıkan yazılar ''Sevgiline çakmak,atkı,saat vb. hediye etmek ayrılık getirir'' diyordu. Pek inanmadım ama yorumlardan bazıları doğru olduğu yorumladılar.

++ Sizce bu olayı yaşananlar var mı?

--Benim düşüncem ise, bu hurafe olduğu ve birine hediye verse de vermese de gene aynı olabileceği düşünüyorum. Hatta hediye vermezsen sebepsiz yere ayrılık getirebilir. Düşüncem göre doğru mu? Fikirlerinle saygı duyuyorum.
++Ya zippo benzerliği çakmak alacaktım bi an vazgeçersem?

Beğenmeyen emoji atanlar saygı duyuyorum ve neler olabilieceği yorumlanırsan sevinirim.
Esim kendisine zippo cakmak hediye ettigimde benimle evlenmeye karar vermis :KK70:

İyiyim, çok doğru söyluyorsun bana iyi geldin. İyi ki varsın Ablacımmm :halay::halay:
Bütün hurafeye inanmıyorum fakat yaşananlar var mı diye burdan sormuştum.
Geyik olsun diye sorduysanız bilemem ama ciddi sorduysanız hangi konuda olursa olsun hiçbir hurafeye inanmayın, erkek arkadaşınızla ayrılabilirsiniz de ama bunun sebebi aldığınız hediye olmaz, hediyelere, eşyalara, bazı canlılara bir takım anlamlar yüklemek mantıksızdır, bir şeyin olacağı varsa olur.

Geyik olsun diye sorduysanız bilemem ama ciddi sorduysanız hangi konuda olursa olsun hiçbir hurafeye inanmayın, erkek arkadaşınızla ayrılabilirsiniz de ama bunun sebebi aldığınız hediye olmaz, hediyelere, eşyalara, bazı canlılara bir takım anlamlar yüklemek mantıksızdır, bir şeyin olacağı varsa olur.
Hayır ciddi anlamda sordum yorumlayanlar beni iyi geldi. Burdan yazmayıp içimde tedirgindim. Tavsiyenin çok teşekkür ederim.

Simdi trendyola baktim zippo turkiye orjinal zippolari 3390 liraya satiyo. (Gumus) Adam akilliysa ulan bi cakmaga bu parayi verenle olmaz deyip ayrilabilir mantikli bence :KK70: cakmasi bile 350 lira olmus cakmaga bak :KK70:
Zippo benzerliği çakmağı 100 liraydı.

Simdi trendyola baktim zippo turkiye orjinal zippolari 3390 liraya satiyo. (Gumus) Adam akilliysa ulan bi cakmaga bu parayi verenle olmaz deyip ayrilabilir mantikli bence :KK70: cakmasi bile 350 lira olmus cakmaga bak :KK70:
Hmmm o zaman ben eşime bu mesajı iletsem, adam 32 yıl sonra kaçar kurtarır belli kendini 🤣🤣🤣

X