Sevgiliniz,Eşiniz Yada Nişanlınızla bir şarkınız var mı kızlar? Varsa nedir? :)

Ozgee_34

FİNANCE MANAGER
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2013
4.859
997
Selam Sevgili Hemcinslerim,

Daha önce Forum'da böyle bir konu açıldı mı diye bakındım ama göremedim ben açmak istedim.
Erkek arkadaşımla her ne kadar ayrı olsak ta bizim de bir şarkımız vardı.İkimizde dinlerken hüngür hüngür ağlayıp bir yandan gülüyorduk.Ayrıca karar vermiştik düğünümüzde dans şarkımız olacaktı.
Şimdi her ne kadar o şarkıyı dinlemeye cesaretim olmasa da hatta mırıldandığımda dahi yüreğim sızım sızım sızlasa da benim için çoook özel bir şarkı;

-Ferhat Göçer- Sarıl Bana ..

Peki sizin şarkılarınız neler? :)

Selam Sevgili Hemcinslerim,

Daha önce Forum'da böyle bir konu açıldı mı diye bakındım ama göremedim ben açmak istedim.
Erkek arkadaşımla her ne kadar ayrı olsak ta bizim de bir şarkımız vardı.İkimizde dinlerken hüngür hüngür ağlayıp bir yandan gülüyorduk.Ayrıca karar vermiştik düğünümüzde dans şarkımız olacaktı.
Şimdi her ne kadar o şarkıyı dinlemeye cesaretim olmasa da hatta mırıldandığımda dahi yüreğim sızım sızım sızlasa da benim için çoook özel bir şarkı;

-Ferhat Göçer- Sarıl Bana ..

Peki sizin şarkılarınız neler? :)

nikahımızda bu şarkı çalmıştı: Meiko Kaji - The Flower of Carnage
orjinali Japoncadır ve sevdiği adam, düşman kabileye mensup olan kadının, o adamdan kılıçla almak istediği intikamın hikayesini anlatır. nikah için fazla trajik ve sert bir şarkıydı ama zaten dinleyen kimse Japonca bilmiyordu :KK9:

ardından da Nancy Sinatra Bang Bang çalmıştı :KK14:

nikahımızda bu şarkı çalmıştı: Meiko Kaji - The Flower of Carnage
orjinali Japoncadır ve sevdiği adam, düşman kabileye mensup olan kadının, o adamdan kılıçla almak istediği intikamın hikayesini anlatır. nikah için fazla trajik ve sert bir şarkıydı ama zaten dinleyen kimse Japonca bilmiyordu :KK9:

ardından da Nancy Sinatra Bang Bang çalmıştı :KK14:

İlk şarkının hikayesi etkileyici :) Allah mutluluğunuzu bir ömür daim etsin canımm. Ayrıca şarkınızı merak ettim şimdi açacağım :))

nilüfer - ara sıra bazı bazı
sertap erener - öylede güzel böylede güzel
bu iki şarkıyı cok dinlerdik cok severdik nedense:) daha cok fazla var ama hatırlayamıyorum
ama şu aralar tek bi şarkımız var oda;
esmeray - sende unutma beni unutama beni :KK14::KK14::KK14:

nilüfer - ara sıra bazı bazı
sertap erener - öylede güzel böylede güzel
bu iki şarkıyı cok dinlerdik cok severdik nedense:) daha cok fazla var ama hatırlayamıyorum
ama şu aralar tek bi şarkımız var oda;
esmeray - sende unutma beni unutama beni :KK14::KK14::KK14:

Ya ama ama :KK43: yapma böyle bak zaten gözyaşım aktı akacak hazırda bekliyor :KK43:
Hı biz bide Bursa'da el ele sokakta biranda Göksel'in -uzaktan şarkısını söylemeye başlamıştık of of :KK43:

Bizim şarkımız bu :21::21::21:

[video=youtube;WNIPqafd4As]https://www.youtube.com/watch?v=WNIPqafd4As[/video]

Bizim şarkımız bu :21::21::21:

[video=youtube;WNIPqafd4As]https://www.youtube.com/watch?v=WNIPqafd4As[/video]

Videoyu görüntülemekte sorun yaşıyorum canım ama eminim güzel bir şarkıdır .. Allah bir ömür boyu birlikte dinlemeyi nasip eder inşallah ... :KK16:

Videoyu görüntülemekte sorun yaşıyorum canım ama eminim güzel bir şarkıdır .. Allah bir ömür boyu birlikte dinlemeyi nasip eder inşallah ... :KK16:

Celine Dion - My heart will go on canım :KK31:

Titanicin son sahnesinde çalan şarkı :KK16:
Teşekkür ederim :21:

X