Sevgiliniz yada eşinizle yaptığınız ve bidaha hatırlamak dahi istemediğiniz anılar:)

lepi

♥˙·٠•●♥ &#
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
7.932
35
hadi itiraf edin bakalım birlikte olduğunuz insanla yapıp da sonra utancınızdan kimseye anlatamadğınız, komik, yüzkızartıcı delice şeyler var mı:)

ben yazcam ama çok manyakçaydı bi kaç kişi yazarsa yüreklenip yazabilirim sanırım:) benimkine bi da ha lafını bile açmayalım demiştim de :bbo:kafamçokkarıştı
benim itirafım sayfanın altında :icecream:

Son düzenleme:
Valla utanc verici degilde cok uzucu bir animiz var.Cok fena kavga etmistik ve ben artik bavulumu toplayip gidicektim Turkiyeye.Hemde ilk zamanlardi evliligimin dusunun.Esimi evden gondermistim ve oda annesi gilin evde kaldi ( Allahtan Turkiyedeydilerde sahit olmadilar ) bende bizim evde kaldim.Ve sabaha kadar uyayamadim tam bir iskenceydi.Bir daha asla o hatayi yapmadim.Adam gibi oturup konusmayi sectim ve iyikide oyle yapmisim.Konustukca cozuluyo sorunlar yoksa bavulunu alip gitmekle ancak yuvalar yikiliyo.Allahim tekrar gostermesin o gunleri.Simdi hersey yolunda cok sukur demekki bir musibet bin nasihatten iyiymis.Simdi daha bagliyiz ve daha anlayisli sakiniz.Cok sukur.Allahim bozmasinn.Canim sicakcik yuvam benim

Bir keresinde eşimle flört ederken dışarıya eğlenmeye çıktmıştık.
Vodkadan nefret ettiğim halde birhayli tüketmişim ben :))
Tabi sonra ayağa kalkıyım dedim lavaboya gitmek için , kalkar kalkmaz yere oturmam bir oldu.
Neyseki etraftakilerin de beni görecek halleri yoktu :)
Ama inanılmaz kötü oldum , çıkartmam lazım çıkaramıyorum.Ayakta duramıyorum , başım dönüyo oturamıyorum..

Sonunda bu böyle olmayacak diyip , parmağını gırtlağıma dayaması bir oldu.
Sonrası malumunuz :) Heryer kusmuk..

Yani birde yeni çıkıyoruz , o utançla sonra ben tabi herhalde bi daha aramaz falan derken..
Sabah aradı hemen nasıl olduğumu sordu.
Bu çocuk bana aşık dedim tabiki :)
Ve evlendik..

Bir keresinde eşimle flört ederken dışarıya eğlenmeye çıktmıştık.
Vodkadan nefret ettiğim halde birhayli tüketmişim ben :))
Tabi sonra ayağa kalkıyım dedim lavaboya gitmek için , kalkar kalkmaz yere oturmam bir oldu.
Neyseki etraftakilerin de beni görecek halleri yoktu :)
Ama inanılmaz kötü oldum , çıkartmam lazım çıkaramıyorum.Ayakta duramıyorum , başım dönüyo oturamıyorum..

Sonunda bu böyle olmayacak diyip , parmağını gırtlağıma dayaması bir oldu.
Sonrası malumunuz :) Heryer kusmuk..

Yani birde yeni çıkıyoruz , o utançla sonra ben tabi herhalde bi daha aramaz falan derken..
Sabah aradı hemen nasıl olduğumu sordu.
Bu çocuk bana aşık dedim tabiki :)
Ve evlendik..

Ayyyyyyhhhhhhhhhhhh cok güldum:roflol: Kiyamam yaaa neyse bacim gecmis olsun diyorum sana umarim bir daha icmezsin:içelim: Kendine cici bak emi. a.s.

Aslinda yazarken gercekden de utanmamak elde degil, oyhh anammmm gülme krizim geldi bir 5dk ka sonra yaziyim ben en iyisi:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Esimle dugunumuzun olacagi gunu ve gerdek gecesini sabirsizlikla bekliyorduk:eek: Neyseesırnaşık şey Düügünümuz oldu, sira geceye gelmisti sira, ikimizde de ne sabirsizlik vardi inanin görmeye degerdi. Neyse, sira ise koyulmaya gelmisti kiiiiiiiiii,esime dedim ki ben hamile kalmak istemiyorum git preverzatif yada ertesi gun hapi al dedim, o da sagolsun hic itiraz etmeden gitti.(Tabi gönderdgiim de de gecenin 3'ü idinaniknanik) Esim tam 1 saat sonra geldi, aramis aramis ve preverzatif yerine ertesi gun hapi almis. Neyse haliyle biz tekrar ise koyulduk amma velakin gel gelelim isi yaptik mi ? Iiii iiii hayir:roflol: Tammmm 3 ay boyunca esim sagolsun anlayis gösterdi ve hic uzerime gelmedi. gelseydi zaten yapacagimi bilirdim:eek:klava: Ahahahahh 3. ayin sonunda tekrar denedik, bu sefer oldu:çok üzgünüm:
Bitince yatagin kösesine iyice buzusmustum ve birden ciglik cigliga bagirarak BENI KADIN ETTIN SENDEN NEFRET EDIYORUM diye avazim ciktigi kadariyla bagirmistim. Ahahahhah Sagolsun benim canim kocam yine Haklisin bebegim diyerek beni bir cocuk gibi avutmustu canim benim yaa. Oyhh anammm o gunleri dusunuyorum da.....sırnaşık şeysırnaşık şey

Esimle dugunumuzun olacagi gunu ve gerdek gecesini sabirsizlikla bekliyorduk:eek: Neyseesırnaşık şey Düügünümuz oldu, sira geceye gelmisti sira, ikimizde de ne sabirsizlik vardi inanin görmeye degerdi. Neyse, sira ise koyulmaya gelmisti kiiiiiiiiii,esime dedim ki ben hamile kalmak istemiyorum git preverzatif yada ertesi gun hapi al dedim, o da sagolsun hic itiraz etmeden gitti.(Tabi gönderdgiim de de gecenin 3'ü idinaniknanik) Esim tam 1 saat sonra geldi, aramis aramis ve preverzatif yerine ertesi gun hapi almis. Neyse haliyle biz tekrar ise koyulduk amma velakin gel gelelim isi yaptik mi ? Iiii iiii hayir:roflol: Tammmm 3 ay boyunca esim sagolsun anlayis gösterdi ve hic uzerime gelmedi. gelseydi zaten yapacagimi bilirdim:eek:klava: Ahahahahh 3. ayin sonunda tekrar denedik, bu sefer oldu:çok üzgünüm:
Bitince yatagin kösesine iyice buzusmustum ve birden ciglik cigliga bagirarak BENI KADIN ETTIN SENDEN NEFRET EDIYORUM diye avazim ciktigi kadariyla bagirmistim. Ahahahhah Sagolsun benim canim kocam yine Haklisin bebegim diyerek beni bir cocuk gibi avutmustu canim benim yaa. Oyhh anammm o gunleri dusunuyorum da.....

muhahahaa yerlerdeyim:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

eşim de bana sen bir kadınsın dediği zaman bozulup hayırrrr ben daha gençkızım diyorum iyi mi:roflol::roflol:

Ahahahhahha, seninde benden kalir bir yanin yokmus ben canim ayhhh Anammmmmmmmmmmmm ben bugece inan yarilcam sayenizde gülmekden. Durdurun beni anacigimyasakkelime
:1hug::dance:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Kiyamam ben sana ya, gel biz seninle kizlar klubu acalim (Kadinlar basligi altinda ) ahahaah Evet biz kiziz iste kiz:KK70::KK70:

:roflol::roflol::roflol: hala kendini gençkız hisseden kadınlar ..tatlicadiarzu

Yok biz seninle bu konuda cok anlasiktik,hala her ne kadar bu konuda esime kizgin olsamda:eek:klava:
Birde, cok iyi bir is yapmislar gibi övünerek bakmasi vardi beni kadin yaptikdan sonra, hala hatirladikca nededir bilmem nevrim dönuyor.Hele bir uyansinda sabah ben ona yapacagimi biliyorumKötü Kazen

bayanlar çok güzel bir konu olmuş ama yenilerini de ekleyelim lütfen yaaa. Benim şuan aklıma gelmiyor. Bi gelseeee

eşim de bana sen bir kadınsın dediği zaman bozulup hayırrrr ben daha gençkızım diyorum iyi mi:roflol::roflol:

He bende nedense yoo ben genç kızım diye tepki veriyorum , manalı manalı gülünce kendime geliyorum ''değilim hakkatten yav'' diyorum içimden sonra ona dönüyorum ''Ne var genç kız olamam mı teknoloci - bilim ne kadar ilerledi haberin yok galiba!'' diyorum. Bakıyo öle bön bön :KK70:

bende yazayım bir tane 16 yıl önce yeni gelinim o zamanlar eltim kayınpederim ben oturuyoruz odada, eltim, baba çoraplarını yanlış giymişsin dedi bi baktım ikiside aynı renk ama biri kalın çizgili biri ince çizgili tabi biz başladık gülmeye neyse eltim gitti yeni çorap getirdi adam giydi geldi biz yeni çorapları görünce koptuk onlarda öbürlerinin eşiymiş

X