Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Sevgilisi - Eşi Koç Burcu Olanlar Yardım Lütfen :(

Defne_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2011
40
0
Merhaba bir süredir forumu takip ediyordum. Bir kaç gün öncede üye oldum. İlk mesajım buraya oldu. Ben koç burcuyum. Hoşlandığım kişi de koç burcu. Bir araya geldiğimizde herşey çok iyi. İlgi iltifat süper. Ama sonrasında ben arıyorum hep. Gerçi ben de araması için fırsat bırakmıyor olabilirim. Koç işte aceleci sabırsız . :) Ama onun da burcu koç. O hiç acele etmiyor. Ben açıkça konuşmak istiyorum ondan hoşlandığımı tanımak istediğimi söylemeyi düşünüyorum ama nasıl bir tepki alırım bilmiyorum. Eşleri sevgilileri koç burcu olan bayanlardan yardım istiyorum.

Bizim sülalenin yarısı koç!Allah düşmanıma vermesin diyorum erkek koçları...düşünün artık.Çok zor insanlar tatminsizler sırf hareket olsun diye tartışma çıkarırlar aşırı enerji fazlalığından duramazlar.İnsanları en çok kıran burçtur sinirli olduğunda konuşması küstah ve saldırgandır tamam cici olmanız gerekmiyor ama biraz daha nazik olun yav!Bir çamlar devirirler koca koca sonra bakarlar herkes kızgın türlü şirinlikler yaparak barışmaya çalışırlar..Çünkü etraflarında kimse kalmamıştır ve biri onlara kızdığında şok olurlar alla alla ya derler..Sadece kendilerinin kızma hakkı vardır kısacası 5 yaşındaki erkek çocukları olur ya hiperaktif sürekli afacan modunda koçlar öyledir tavsiyem fazla sallamayınn..Çok egosu yüksek(aslan yay) bir insan olmanız lazım ya da soğuk mantıklı(terazi kova ikizler) biri olmanız lazım ki koç burcuyla anlaşasınızzzz vızzzz cızzz!:KK19:

İki koç evliliği de yürüyor yine çevremden tespitlerim...
soğuk mantıklılara başakta giriyor ama çoğu boşandı çevremde gördüklerim, egosu yükseğe oğlak akrep boğa da verilebilirdi ama bunlar burnunun dikine ve hemide gururlu oldukları için dam üstünde saksağan vur beline kazmayı olur!:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
Bizim sülalenin yarısı koç!Allah düşmanıma vermesin diyorum erkek koçları...düşünün artık.Çok zor insanlar tatminsizler sırf hareket olsun diye tartışma çıkarırlar aşırı enerji fazlalığından duramazlar.İnsanları en çok kıran burçtur sinirli olduğunda konuşması küstah ve saldırgandır tamam cici olmanız gerekmiyor ama biraz daha nazik olun yav!Bir çamlar devirirler koca koca sonra bakarlar herkes kızgın türlü şirinlikler yaparak barışmaya çalışırlar..Çünkü etraflarında kimse kalmamıştır ve biri onlara kızdığında şok olurlar alla alla ya derler..Sadece kendilerinin kızma hakkı vardır kısacası 5 yaşındaki erkek çocukları olur ya hiperaktif sürekli afacan modunda koçlar öyledir tavsiyem fazla sallamayınn..Çok egosu yüksek(aslan yay) bir insan olmanız lazım ya da soğuk mantıklı(terazi kova ikizler) biri olmanız lazım ki koç burcuyla anlaşasınızzzz vızzzz cızzz!:KK19:

soğuk mantıklılara başakta giriyor ama çoğu boşandı çevremde gördüklerim, egosu yükseğe oğlak akrep boğa da verilebilirdi ama bunlar burnunun dikine ve hemide gururlu oldukları için dam üstünde saksağan vur beline kazmayı olur!:KK52::KK52::KK52:

canim cok guzel anlattin kocu:KK1: benim kocisde bunlara tipa tip olmasada yuzde 90 uyuyo:KK53: gercekten koc erkekleri cok ama cokkkk zorlar bazen ne istediklerini bilmiyorlar. boyle elimden gelse kocami bi guzel dovecem ama iste bana oyle tatli tatli baktigi zaman :KK16: bitiyorummmmmm..

konu sahibi arkadasim sana kolay gelsin diyorum baska bisi demiyorum!

bende koc burcuyum...burcların etkılerıne fazla ınanmam ama anlattıgınız hersey bendenız de mevcut :)
koc burcları dengesız oluyor gercekten :)

Ben ondan hoşlandığımı onu tanımak istediğimi söylesem biraz şişirsem ilgisini çekmeyi başarırmıyım. Yoksa ben aramadıkça aramıyor şu anda. Ama arayınca da çok iyi iltifatlar falan bitmiyor.

harikasın ya süper anlatmıssın :) aslan burcuyum ben ama öyle ego ile işim yok yanı kendı halıme :p :KK76: ama bayıldım tarzınıza :KK70: benım kocam boğa ve herkes boğa erkekle evlensın :KK70: cok zıtız ama tam benlık ve sadık baglı sevgı dolu guvenılır konu sahıbı arkadasım koç tanıdıgım var eşine sadık değil gece 3 de gelır eve hep sorun cıkarır ve kendını cok öne atar aramaz cunku senın aramanı bekler bence yol yakınken dön kendıne bır boğa bul mutlulugun formulu budur.. :)

Canım bir önceki erkek arkadaşım boğaydı. Kaç kere aldatıldığmın sayısını ben değil o bile bilmiyordur. Aynı anda benim bildiğim 3 sevgilisi vardı düzenli görüştüğü. Bunun yanında günü birlik ilişkilerini sayamadım. Tabi ben bunları sonradan öğrendim.

benim eski sevgilim koç burcuydu illallah dedim artık.
kısa sürede ayrıldık tabi.
eğer elde etmek istiyorsan yüzüne bile bakmıcaksın canım :-)
biraz da havalı bişeyse Allah düşmanımın başına bile vermesin diyorum :KK34:

Ben ondan hoşlandığımı onu tanımak istediğimi söylesem biraz şişirsem ilgisini çekmeyi başarırmıyım. Yoksa ben aramadıkça aramıyor şu anda. Ama arayınca da çok iyi iltifatlar falan bitmiyor.

cnm sakın oyle bısey yapma yalvarırım :KK70: benım kocam koç burcu ona sevdıgımı soledıgımde ılgı gosterdıgımde acayıp sımarık ve kustah davranıo nefret edıorum ondan ozaman :KK70: kendını agırdan sat acaıp havalı oluo bu koclar.Aksı gıbı bende ıkızler burcuyum koca yakın ozellıklerım var ama malesef ben yapamıorum artık onun kustahlıklarından fırsat kalmıo bana :KK70:

harikasın ya süper anlatmıssın :) aslan burcuyum ben ama öyle ego ile işim yok yanı kendı halıme :p :KK76: ama bayıldım tarzınıza :KK70: benım kocam boğa ve herkes boğa erkekle evlensın :KK70: cok zıtız ama tam benlık ve sadık baglı sevgı dolu guvenılır konu sahıbı arkadasım koç tanıdıgım var eşine sadık değil gece 3 de gelır eve hep sorun cıkarır ve kendını cok öne atar aramaz cunku senın aramanı bekler bence yol yakınken dön kendıne bır boğa bul mutlulugun formulu budur.. :)

İnan boğa ile evli olup mutsuz olan da çok ama adamlar evlerine çok düşkünler yalan söyleyemem çocukları ve evin eksikleriyle fevkalede ilgileniyorlar en iyi yönleri bu..Evet genel olrak sadıklar ancak sıkıcı ve dar görüşlüler tavırları fazla direkt..değişik bir şey yapman zor onlarla tekdüze hayat aşırı inatlar...Kapıdan girer girmez(tanıdığım 5 kişinin eşi boğa) ne yemek var? sorusunu soruyorlar sadece eşi seksi olan bi tip var o biraz daha alakalı davranıyor gerisi eşleriyle alaka kurmuyor..Belirtiiim!:KK37:

cnm sakın oyle bısey yapma yalvarırım :KK70: benım kocam koç burcu ona sevdıgımı soledıgımde ılgı gosterdıgımde acayıp sımarık ve kustah davranıo nefret edıorum ondan ozaman :KK70: kendını agırdan sat acaıp havalı oluo bu koclar.Aksı gıbı bende ıkızler burcuyum koca yakın ozellıklerım var ama malesef ben yapamıorum artık onun kustahlıklarından fırsat kalmıo bana :KK70:

Ayneeeennnnnnnnnnnnn!:KK53:

İnan boğa ile evli olup mutsuz olan da çok ama adamlar evlerine çok düşkünler yalan söyleyemem çocukları ve evin eksikleriyle fevkalede ilgileniyorlar en iyi yönleri bu..Evet genel olrak sadıklar ancak sıkıcı ve dar görüşlüler tavırları fazla direkt..değişik bir şey yapman zor onlarla tekdüze hayat aşırı inatlar...Kapıdan girer girmez(tanıdığım 5 kişinin eşi boğa) ne yemek var? sorusunu soruyorlar sadece eşi seksi olan bi tip var o biraz daha alakalı davranıyor gerisi eşleriyle alaka kurmuyor..Belirtiiim!:KK37:

seximiyim bilemem ama eşime özel yönlerim var elbette ve ben sanslı oldugumu hıssedıyorum bız 3 aile dostu derler ya öyle takılırız işte bırının kocası koç biri ikizler ve benımkı boğa kadınların arasında en sanslısı benım eşim benımle herdaim ilgilenır yemeklere götürür ama senı sevıyorum demeye cekınır bana dıyemezken baskasına hıc diyemez dıye dusunuyrm :) tabı bellı olmaz aldatılmam diye bırsey yok herkesın basına gelebılır ama sadık bana gezmeyı gezdırmeyı sever sexe düşkündür koç erkeği ile evlı olan arkadasım pişman ve suan 2 cocugu var keskelerle dolu hayatı var ikizlerle evlı olan kadın cadı o yuzden adamı pusduruyor suan en normal ve en ıyı bızız bunun farkında onlarda yat kalk dua et dıyolar gözle görulcek kadar ıyı bır eşe sahıbım çok sukur.. sağlıgımdada hastalıgımdada benımle daha ne ısteyeyım..

Benim babam koc, eski sevgilim koc, suanki sevgilim koc, benden hoslanan erkeklerin cogu da koc :KK70:.. neese.. gelelim koc burcuna. Enerjileri hosuma gidiyor, patavatsizlar ama aslinda iki yuzlu olmadiklarindan geliyor, fikri neyse zikride odur. Yani guvenilicek erkekler arasindadirlar. Cogu asiri titiz ve duzenli olurlar ver herseye karisirlar cunku sizin goremediklerinizi onlar gorur ve uyarirlar. Sebebide devamli kontrolun onlarin elinde olma isteginden kaynaklanir, ama bana gore iyi bir lider olamazlar ama neyseee :p.. fazla konusucaklarina fazla is yapsinlar bence :)

Sasirtilmaktan hoslanirlar, hic ummadiklari anda onlari sasirtin, kendiniz gibi olun.. spontane kizlara bayilirlar ve bunuda soylerler "seni dogalligin icin seviyorum" diye.. kasinti, kendini begenmis ve simarik kizlardan hoslanmazlar.. ha basladi diyelim fazla surmeyecegi kesin! Ben rahat ve umursamaz tavirlarimla genelde hep ilgiyi cekmeyi basardim.. bide hinzirlik yaparak. Yani diklenerek, sasirtacak seyler yaparak, tatli sirinlikler yaparak.. hani fazla uzerlerine varmak yerine tadinda birakip arada sirinlik yapmakta fayda var. Birde "boyle olucak" degil kocla "istersen boyle yapariz, fena olmaz hani" diye konusmakta fayda var.. hadin bol sanss !!

Yorumlarınız için teşekkürler hepinize. Ben çok istemiştim olsun diye ama tek aday değilmişim. Meğer aklında başka birisi daha varmış ikimiz arasında karar vermeye çalışıyormuş. Bunu farkedince çekildim aradan ama o çekildiğimi bile farketmedi. Demek ki istemiyormuş. Diğeriyle durumu ne oldu bilmem. İlgilenmiyorum da zaten. Bir devirde böyle kapandı. Şimdi sırada ki :)

benim de ilk mesajım buraya eski sevgilim koçtu ben de koç um açıkcası senin açılmanda ben bi sakınca görmüyorum -ki kendi ilişkimde de ben açılmıştım :d- neyse biraz gizemli tipleri seviyorlar üstüne düşülmeye kıskanılmaya,kaprise hiç gelmiyorlar.sakın g.tünü kaldırayım deme ilgini belli et ama üstüne düşme.benim ilişkim bnm kıskanlıklarım kaprislerim yüzünden devam etmedi.

ha eklemek gerekir koç erkekleri çapkın da olsalar öyle herkesle ilgilenmiyorlar.senle çıkmaya başlamışsa sorun yok demekki.bide çapkın dediğime bakma en iyisini aradıkları için olsa gerek senden önce çok kişiyle çıkmışsa en iyisini bulduğuna inanıp son sevgililerine ya da eşlerine sadık kalıyorlar.yadi onların zihniyeti aynen şöyle: "kadına doymuş adamın adamlığına doyulmaz" :KK70: bu cuk diye oturdu sanırım onlar için.

Son düzenleme:
nacizane konuyu açan arkadaşın sorusuna yanıt vermek isterim :KK66:...kendim koç, partner koç gayet uyumlu güzel bir ilişki ,,,fakat neden ? bütün olay kişinin doğum haritasında gizli ,,,şöyle ki öz bur koç tur kişinin fakat erkeklerde ay ve venüs onun aşka bakış açısı , evlilik potansiyeli, kadınlara bakışı , nasıl bir kadın istediği gibi önemli bilgiler verir .... hatta genellikle kadında mars yerleşimi, erkeklerde venüs yerleşimi olan burçlar ya da bunların yönetici gezegenlerine yerleşen burçlar kişilerin yaşamda evlenecekleri kişinin burcunu verir .....çok çok genel olarak siz bir koç kadını olduğunuzu yazmışsınız ve beğendiğiniz kişi de koç bu durumda ilk hamlenin erkekten gelmesini sağlamak için çaba sarfedin fakat asla bir koç erkeğinin liderliğini elinden almaya kalkışmayın derim :)

ilişki başlamışsa da tamamı okunmamış bir kitap gibi olmalı kadın koç erkeği karşısında yoksa aniden başlayan aşkı aniden bitiverir :KK66: gayet bakımlı , nazik , sportif , kendine gücvenen fakat bir adım arkasında duracak kadın sever :KK66:)

X