Sevgilisi Olupta Evlenemeyenler :)

sevgılımleydım ben kızlar bugun gene ıyı gelısmeler oldu beklenen gun yanı tanısma gunu yaklasıyor bakalım aılesıyle nasıl anlasacaz
mutluyum ama cok heyecanlıyım kıslar eger bu tanısma olumlu gecerse sıra benım babamla ve abımlerımle konusmama gelecek

sevgılımleydım ben kızlar bugun gene ıyı gelısmeler oldu beklenen gun yanı tanısma gunu yaklasıyor bakalım aılesıyle nasıl anlasacaz
mutluyum ama cok heyecanlıyım kıslar eger bu tanısma olumlu gecerse sıra benım babamla ve abımlerımle konusmama gelecek

hadi hayırlısı olsun canım güzel haberlerini bekliyoruz.:asigim:
Bizimde eylülde nişanımız olacak gibi. kaydirigubbakcemile2
Ama annem hala erken diyo.Önce askerlik diyo benneyaptımki
Bizde kandırıp nişanı yapacaz sonra askere gidecek sonrada düğün :teytey:

İyi geceler kızlarr
Ben de geldimmmmzemuszemus

Hoşbulduk tatlım tşkler iyiyim sen nasılsınopuyorumnanaktan

süper süper süpeeerr delikafadulden delikafadulden
Eylüle de az kaldı ya o yüzden de süperim azıcık azıcıkta hemşom sayesinde mutluyum. :asigim: :sm_cool:

hadi hayırlısı olsun canım güzel haberlerini bekliyoruz.:asigim:
Bizimde eylülde nişanımız olacak gibi. kaydirigubbakcemile2
Ama annem hala erken diyo.Önce askerlik diyo benneyaptımki
Bizde kandırıp nişanı yapacaz sonra askere gidecek sonrada düğün :teytey:

sagol canım ınsallah senın ıcınde hayırlısı olsunn askerene zman gıdecek

kızlar uyanında hadı bana kahvaltıya gelın ne ıstersenız yapatlım mutlu gunumdeyım ya kaydirigubbakcemile5

günaydın dicektim.öğlen olmuş.nasılsınız? benimkünün anneside bu haftasonu gelecekmiş bise.sevgiliim öle dedi.bende evde yokuz müsait dğeiliz diye naz yapacam.ya bir yanım istiyo,bir yanım istemiyo.bu olaylardan soğuyorum galiba.keşke yıldırım nikahı yapsakda kurtulsak.

günaydın dicektim.öğlen olmuş.nasılsınız? benimkünün anneside bu haftasonu gelecekmiş bise.sevgiliim öle dedi.bende evde yokuz müsait dğeiliz diye naz yapacam.ya bir yanım istiyo,bir yanım istemiyo.bu olaylardan soğuyorum galiba.keşke yıldırım nikahı yapsakda kurtulsak.

aynı sekılde canım bu tanısma olayları benı korkutuyor gergınlık tartısma fılan olur dıye cok korkuyorum bır uyusak sonra bır uyansak hersey olup bıtmıs olsa

Yok daha ben evlenmedim kaydirigubbakcemile3
Kendi kendime konuşmayayım diye gelmiyorum.
Hem bu topiği ben açtım o yüzden gemiyi en son kaptan terkeder.:lepi:
Siz gitmeden ben gitmem :)

slm kızlar.geçen cumartesi sevdiğimin annesi gelecekti tek .öğlen çayına.sonra babası bende geleceğim akşam gidelim demiş.ardından abisiyle yengeside olurmu bizde gidelim demişler.tam 6,5 kişi geldiler.buçuk olan 6aylık abisiin bebeği.nasıl heyecanlıydım anlatamam.tanışmaya geldiler.bu cumarteside biz gidiyoruz ailecek onlara.bir diğer haftada istemeye gelirler heralde.galiba temmuz ortası nişanım olacak kızlar.çok heyecanlıyım çook

malesef malesef maleseffff ben de warım...we en azından bi 3 senem war ewlenmeye...şartlar olgunlaşmadı ne yazık kiii...hoş olgunlaşsa da bi sürü sorun olacak ama en azından o zamana gelmeyi bile istiorum...çok dertliim bi konusursam susmam:içelim:

slm kızlar.geçen cumartesi sevdiğimin annesi gelecekti tek .öğlen çayına.sonra babası bende geleceğim akşam gidelim demiş.ardından abisiyle yengeside olurmu bizde gidelim demişler.tam 6,5 kişi geldiler.buçuk olan 6aylık abisiin bebeği.nasıl heyecanlıydım anlatamam.tanışmaya geldiler.bu cumarteside biz gidiyoruz ailecek onlara.bir diğer haftada istemeye gelirler heralde.galiba temmuz ortası nişanım olacak kızlar.çok heyecanlıyım çook

hadi hayırlı olsun bakalım..allah tamamına erdirsinkaydirigubbakcemile5

:asigim: Ayy sen ne heyecanlısındır şimdi.
Canım herşey yolunda gider inşalllah.Ve mutlu olup tez zamanda bu topiğe bi daha uğramazsın Şeniz
malesef malesef maleseffff ben de warım...we en azından bi 3 senem war ewlenmeye...şartlar olgunlaşmadı ne yazık kiii...hoş olgunlaşsa da bi sürü sorun olacak ama en azından o zamana gelmeyi bile istiorum...çok dertliim bi konusursam susmam:içelim:

Merak etme sekerim olgunlaşır şartlar.
Hayırlısı olsun.
Benimde bir yılım var :kedi:

ay çok sevindimmmmmmmmmmmm hele şükür opuyorumnanaktanne güzel olmuş öyle siz gideceksiniz demek ne giycen kız ay valla ben bile heyecanlandım darısı başıma :eek:

X