sevgilisi sehir dısında olup tayin için nikah kıyanlar var mı?

butterfly

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
6.172
6
Arkadaslar sevgilimin ankaraya gelebilmesi için yakın bir zamanda nikah kıyacaz. Ama ailem önce nisan istiyor. İçinizde benim durumumda olan var mı?

senin durumuna yakin di benimki
biz vize icin dügünden önce nikah kiydik
nisanlandiktan dört ay sonra nikah yikdik bes ay sonrada dügün allah izin verirse.
Bende önce nisan yap derim... hakimizda hayirlisi

Olaylar cok kısa sürede olacak haftaya söz kesecez. 1ay sonra nisan sonra nikah... cok işimiz var bana stres bastıı ne yapacam bilmiyorum

Canım bizde tayin yüzünden bir sene öncesinden nikah kıydık.sözlendik hemen sonrada nikah oldu
eşimdoğuda görev yapıyordu kıbrısa gitmeyelim diye yaptık.ailem hiç sorun etmedi kıbrısa gitmemizi istemiyolardı çünkü

bizde yakında sözlenecez. babam hemen nikah olmaz diyor ama sevgilim nikahı hemen kıymak istiyor. arada ben kaldım :KK43:((

bizde öyle yapcaz söz nişan vs.den hemen sonra aileme anlattım durumu işinizi nasıl kolaylaştırıyosa öyle yapın diyolar.

benim nasıl olduunu anlatayım:)))
sevgilim askerdeydi işler nasıl olacak nasıl bitecek diyorduk... sonra askerden geldi bikaç gün sonra bana evlenme teklif etti:))) tekliften 1 gün sonra ailemle konuştum... konuşmadan 3 gün sonra bize tanışmaya geldiler...5 gün sonra isteme söz nişan bir arada evde küçük aile arasında bir törenle yapıldı... 2 gün sonra nikah kıyıldı...şimdi nişanlı gibi nikahlıyım... bende ne olduumu bilmiorum kısmetse yaza düğünümüz var onu bekliyoruz hahahha:))))
kısacası kızlar kısmet olduktan sonra herşey sırayla oluyor... bukdr hızlı olabileceini bizde tahmin etmiyorduk... hatta isteyerek olmadı... işler böyle gelişti... hayırlısı olsun...
canını sıkmaya değmiyor... tecrübelerimden konuşuyorum:))))

sevgilim askerdeydi işler nasıl olacak nasıl bitecek diyorduk... sonra askerden geldi bikaç gün sonra bana evlenme teklif etti:))) tekliften 1 gün sonra ailemle konuştum... konuşmadan 3 gün sonra bize tanışmaya geldiler...5 gün sonra isteme söz nişan bir arada evde küçük aile arasında bir törenle yapıldı... 2 gün sonra nikah kıyıldı...şimdi nişanlı gibi nikahlıyım... bende ne olduumu bilmiorum kısmetse yaza düğünümüz var onu bekliyoruz hahahha:))))
kısacası kızlar kısmet olduktan sonra herşey sırayla oluyor... bukdr hızlı olabileceini bizde tahmin etmiyorduk... hatta isteyerek olmadı... işler böyle gelişti... hayırlısı olsun...

ayyy cok güzelmiş umarım bi ömür boyuda mutlu olurusunuz. bu cumartesi dedemler tanısacak sevgilimle :))

bende sizin gibiyim kızlar... düğüne 9 ay kala aşkımmın işi nedeniyle lojman falan sebeplerinden ötürü erken nikah yaptık. şu an nişanlı nikahlı katogorisindeyim bende:)

benim gibi nikahli nisanli delikafadulden hayirlisi olsun

Nisanli Nikahli olanlardan biride benim :dance:
Bizde vize islemleri icin dügünden 7 ay önce kiydik nikahimizi :asigim:

X