Sevgiliye yıldönümü hediyesi

Aleyna2161

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2015
1
0
29
Merhaba arkadaşlar sevgilimle 1. Yılımız doluyor. Ona anlamlı bir hediye almak istiyorum. Lütfen bana yardımcı olun. İlk yıldönümümüz diye heyecanlıyım.. Fikirlerinizi bekliyorum

Erkekler bayilmiyo oyle mic mic romantik hediyelere o yuzden hem onun hem senin gonlun olsun. Saat bi erkegin her zaman isteyecegi ve mutlu olacagi klasik hediye bence. Guzel bi saat alabilirsin notunla da hediyeye anlam kazandirabilirsin. Zamanin nasil gectigini yanindayken anlamiyorum.. yanindayken benim icin zaman duruyor.. falan gibi. Sen daha mantikli ve romantik bisey yazarsin tabi ben becerememek :)

Hediye tavsiyesini bilmemde, yil bittikten sonra yazarmisin burya o sana ne almis?
Hatta bisey almismi acaba.
Cok merak ettim oda boyle ince dusunucekmi bakalim.

Kutlama yapacak mısınız. O sana hediye alacak gibi mi.
Tek taraflı birşey yaparsan mahçup etme yada şımartma riskin var.
Önümüz yılbaşı yeni yıl hediyesi alacak mısın
Bütçe ne kadar ayırdın
Hediye söylemek için detaylara ihtiyaç var

Aman ya bosver..daha önünde yilbasi hemen sonra sevgililer günü var..

Bence su asamada önemli olan dogumgünleri..bi de erkekler ayy ne güzel jest yapmis demez sanki..uff bu da her seyi kutlar simdi der bence..

Yok illa da bi sey alicam dersen..erkekler icin klasiktir zaten..kiyafet,saat,parfüm..ya da sitelerde daha romantik özel tasarimli seyler var..

al bi kazak geç tatlım
:KK66:
tuttuğu takımın bişeyini ya da cüzdan
eldiven atkı takım alabilirsin
ellerini hep ben ısıtmak isterim ama ben yokken bu eldivenler ısıtsın falan dersin
aman 10 senedir özel günlerden baygınlık geldi bana artık aklıma bişey gelmiyor :)

sevgililik yıl dönümü mü

bu heyecanlar güzel ama çok da abartmamak lazım

sevgililik, sözlülük, nişanlılık, evlilik, ilk birliktelik, iki doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü şeklinde hediye alınacak günler arttıkça anlamı da kalmıyor

İyiki sevgilim yok:KK53:
Böyle kutular satılıyor içinde destelerle kağıtlar var küçük küçük. Not yazmak için. Onlardan alıp her birine birer cümle yazıp verebilirsin. Tabi yaşlarınız kaç bilmiyorum büyükseniz pek olmayabilir :)

X