sevgiliyle konuşacak konu bulamamak

Merhaba herkese, kadınlar kulübüne uzun zaman önce üye olmuştum bir süredir de kullanmıyordum şifremi unuttum. birkaç gündür de kafama takılan bir şey var onun için hemen bir hesap açtım. Beni dinler tavsiye veriseniz çok sevinirim. Şimdi hanımlar benim sorunum sevgilimle aramızdaki iletişim. Biz iki senedir falan birlikteyiz. Aynı şehirde yaşıyorduk ama ben geçen sene pandemi sürecinin başında atandım, hemşireyim. Bir senedir uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz. Başlarda çok normaldi her şey görüntülü konuşmalar, telefonla konuşmalar sık sık msjlaşmalar falan gayet güzeldi. Ama son birkaç aydır biraz koptuğumuzu hissediyorum. Sevgilim beni günün sonunda arıyor hep. İkimizinde gün içinde işi var çünkü. Akşam iş çıkışı arkadaşlarıyla falan bir iki saat takılıyor sonra gün sonunda beni arıyor bi yarım saat konuşursak konuşuyoruz. Ama konuşmalarımız çok durgunlaştı. Günümüzü anlatıyoruz ikimizin günüde zaten hep klasik ama başka konuşacak bir şey bulamıyoruz. Sürekli öyle işte, aynı işte falan diyoruz. Hatta geçenlerde sevgilim konu bulamadım falan dedi. Bende kendi kendime kafamda kuruyorum. Arkadaşlarıyla saatlerce sıkılmadan takılıyor, konuşuyor bana gelince konuşamıyor diyorum. İlgisiz gibi geliyor, sanki beni sırf o gün konuşmak için arıyomuş gibi düşünüyorum bazen. Ama diyorum ya yan yana gelince hiç öyle şeyler hissetmiyorum çok güzle vakit geçiriyoruz ilgisinide alakasınıda hissediyorum yan yanyanayken.
İşte böyle böyle içime bi sıkıntı düştü. Ben bu çocukla evlenmeyi düşünüyorum şimdiden böyle konuşmakta bile zorlanıyoken ilerde sıkıtı çıkar mı? Aranızda uzak mesafe ilişkisi yaşayan olduysa tavsiyelerini dinlemeyi çok isterim. Böyle konuşurken konu bulamadığınız, sevgilinizin size ilgisinin azaldığını hissettiğiniz falan oluyor muydu? Ve eğer evlendiyseniz o kişiyle evlenince nasıl değişimler oldu acaba? Gerçekten kafamı çok kurcalayan bi mesele yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.
Tlf görüşmelerinden sıkılmıştır bende eşimden 3 yıl ayrı kalmıştım tlf görüşmeleri beni sıkıyordu o konuşmak istiyordu ben çok uzatmıyordum tabi 3 ayda bir geliyordu Allahım ne sıkıcı günlerdi evlenin neden evlenmiyorsunuz

Burda yok senelerdir ilk günkü gibiyiz deyip ilişkini anormal görme her ilişki monotonluğa mahkumdur Bi süre sonra yani bu forumu çözemiyorum herkes yok ilk gün gibi aşığım yok şöyleyim arkadaşım her gün monoton aynı işi aynı rutini yaşıyoruz anlatacak farklı ne bulabiliriz Allah aşkına kafanı yorma zaten yan yanayken konuşabiliyor ilgisini hissediyormuşsun daha ne evlenince zaten birlikte gezersiniz etkinlik yaparsınız kitap okursunuz film seyredersiniz ve bunlar üzerinden konuşursunuz

Evli bile olsanız birbirinize uzaklasabilirsiniz mesafe malesef böyle birsey.
Birinizde birinin fedakarlık yapması gerekiyor sahsen ben dolayısıyla mesleğimi bıraktım tüm kariyerimi cope attım pişmanmiyim değilim 😇
Fakat siz daha evli değilsiniz eger ilerisi için net göremediğiniz seyler varsa ilişkinizin zemini tam oluşmamış demektir.
Sonuxta uzun zaman görüşmediğiniz bir arkadaşınızla da bütün gün mutlu vakit geçirebilirsiniz.
Her şey sizin elinizde ,mutluluklar 🙏🏻

Merhaba herkese, kadınlar kulübüne uzun zaman önce üye olmuştum bir süredir de kullanmıyordum şifremi unuttum. birkaç gündür de kafama takılan bir şey var onun için hemen bir hesap açtım. Beni dinler tavsiye veriseniz çok sevinirim. Şimdi hanımlar benim sorunum sevgilimle aramızdaki iletişim. Biz iki senedir falan birlikteyiz. Aynı şehirde yaşıyorduk ama ben geçen sene pandemi sürecinin başında atandım, hemşireyim. Bir senedir uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz. Başlarda çok normaldi her şey görüntülü konuşmalar, telefonla konuşmalar sık sık msjlaşmalar falan gayet güzeldi. Ama son birkaç aydır biraz koptuğumuzu hissediyorum. Sevgilim beni günün sonunda arıyor hep. İkimizinde gün içinde işi var çünkü. Akşam iş çıkışı arkadaşlarıyla falan bir iki saat takılıyor sonra gün sonunda beni arıyor bi yarım saat konuşursak konuşuyoruz. Ama konuşmalarımız çok durgunlaştı. Günümüzü anlatıyoruz ikimizin günüde zaten hep klasik ama başka konuşacak bir şey bulamıyoruz. Sürekli öyle işte, aynı işte falan diyoruz. Hatta geçenlerde sevgilim konu bulamadım falan dedi. Bende kendi kendime kafamda kuruyorum. Arkadaşlarıyla saatlerce sıkılmadan takılıyor, konuşuyor bana gelince konuşamıyor diyorum. İlgisiz gibi geliyor, sanki beni sırf o gün konuşmak için arıyomuş gibi düşünüyorum bazen. Ama diyorum ya yan yana gelince hiç öyle şeyler hissetmiyorum çok güzle vakit geçiriyoruz ilgisinide alakasınıda hissediyorum yan yanyanayken.
İşte böyle böyle içime bi sıkıntı düştü. Ben bu çocukla evlenmeyi düşünüyorum şimdiden böyle konuşmakta bile zorlanıyoken ilerde sıkıtı çıkar mı? Aranızda uzak mesafe ilişkisi yaşayan olduysa tavsiyelerini dinlemeyi çok isterim. Böyle konuşurken konu bulamadığınız, sevgilinizin size ilgisinin azaldığını hissettiğiniz falan oluyor muydu? Ve eğer evlendiyseniz o kişiyle evlenince nasıl değişimler oldu acaba? Gerçekten kafamı çok kurcalayan bi mesele yardımcı olursanız çok sevinirim,

İşte böyle böyle içime bi sıkıntı düştü. Ben bu çocukla evlenmeyi düşünüyorum şimdiden böyle konuşmakta bile zorlanıyoken ilerde sıkıtı çıkar mı? Aranızda uzak mesafe ilişkisi yaşayan olduysa tavsiyelerini dinlemeyi çok isterim. Böyle konuşurken konu bulamadığınız, sevgilinizin size ilgisinin azaldığını hissettiğiniz falan oluyor muydu? Ve eğer evlendiyseniz o kişiyle evlenince nasıl değişimler oldu acaba? Gerçekten kafamı çok kurcalayan bi mesele yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.
Çoğunlukla şimdiden böylemi oldunuz vs gibi olumsuz yorum gelmiş. Bence herşeye bu kadar net konuşmak çok acımasızca. Sizin durumunuza bişey söyleyecek olursamda bence pandemi süreci çoğu insanı bezdirdi ve herşey artık tekdüze gidiyor. Çok bir değişiklik olmuyor. Bu yüzden muhabbetiniz ilerlemiyor olabilir. Arkadaşlarıyla iken en kötü araba konuşurlar yada konuşmasalar bile beraber oturup telefonla ilgilenmek sigara içmek vs anormal gelmez. Eğer içinize sinmiyorsa açık açık konuşun bir sorun mu var diye.

Her an konuşacak bir şey olmasıda çene yorar :)) bahsettiğiniz mesafeyi anlıyorum ben de uzak ilişki yaşadım ve hep aynı şeyleri konuşuyorduk çünkü pandemi dolayısıyla günlerimizde değişik geçen bir şey yoktu.Bu sürece özeldir diye düşünmek istiyorum...

10 yillik uzak mesafe ilişkisi yaşayan biri olarak soyluyorum. Dunyanin yurutmesi en zor olayi bu. Ilk zamanlarimizda bizde de vardi bu yani siz gibi 2/3 yillikken hatta "konu bul" diyorduk birbirimize 😀 Zamanla geçti birlikte bir seyler paylaşmaya calisin. Bir diziniz olsun onu ayni anda izleyin. Ayni anda hadi kahve keyfi yapalim birlikte icelim deyin muhabbet kendi kendine geliyor zaten. Emin olun özlemi de bir baska oluyor uzak iliskinin hepten olumsuz degil yani bulusma zamanlari cok heyecanli. Neyseki bu sene birlesip muradimiza eriyoruz insallah darisi basiniza

Bence problem. Biz de ayrı şehirlerdeyiz geçici süreliğine meslektaşımsınız, gün içerisinde gerekli olmadıkça yazışmayız günaydınla başlar eve geldimle biter genelde. Akşam araşırız, 1-2 saat konusuruz. Bir dizi izlerim 1 saat onun muhabbetini yaparım ay şu böyle şöyle yaptı diye, sizinle iş hayatımız rutin değil mesela işimden bahsetmeye kalkarsam ohooo. Konusacak konu bitmez, paylasacak seyler azalır sadece. Siz de oldugu gibi.

X