sevgimi aşkmı?

E

EU1

Ziyaretçi
Bayanlar buyrun bakalım size soru sevgimi aşkı getirir? aşkmı sevgiyi ?yani acıklıcak olursam birine aşık olmak aynı zamanda onu tüm benliğiyle sevmekmidir?
yoksa sadece hayranlıkmı? peki anlaştığınız iyi olduğu için sevdiğiniz birine aşık olabilirmisiniz?:sm_confused:

bu konu daha önce açıldı eminim ama linkini bulamadım...

buket evet acılmıştı bende görmüşdüm ama içerik olarak biraz daha farklı farkındaysan konuya yorum yapsaydın daha sevinirdim.

KUSURA BAKMA SWEET...HAKLISIN ...SORUNUN CEVABINA GELİNCE;

BENCE AŞK HAYRANLIKTIR TUTKUDUR ANLIKTIR...FAKAT AŞIK OLDUĞUN KİŞİYLE ZAMANLA BİRBİRİNİZİ TANIDIKÇA ARANDA YA BİR SOĞUKLUK OLUŞUR YANİ BÜYÜ BOZULUR YADA DAHA DERİN BİR SEVGİ...YANİ O KARŞINDAKİ İNSANA BAĞLI DOĞRU İNSANA AŞIK OLMUŞSAN BU YERİNİ SEVGİYE BIRAKIR...YANİ AŞK SEVGİYİ DOĞURUR BENCE...

bayanlar bu konuyu fikirlerinizi öğrenmek için açmıştım ama ilgilenen olmadı.evet cok sıradan bir konu olabilir ama hayatımızda düşündüğümüz şeylerden birideğilmi yorum yapan yokmu?:1no2:

bence de aşk sevgiyi doğurur çok az tanıdığın bir insana aşık olabilirsin ama bir kişiyi gerçek anlamda sevebilmen için o insanı iyice tanıman gerekir

güzelim benim fikrim sevgiden sonra aşk oluşmaz...ama izlediğim bi filmde aşık olmadan evlenip sonradan sevdim aşık oldum diyodu esas kız esas oğlana...:emir_bebek:
amma velakin aşk zamanla sevgiye dönüşebilir..aşk saman alevi gibidir aniden parlar ve aniden söner fakat sevgi böyle değildir bakidir, kalıcıdır ve herkese herşeye sevgi besleyebilirsin aşk ise karşı cinse beslenir
birine aşık olmak onun hiç bir kusurunu görmemektir onu kafanda bambaşka bir varlıkmış gibi kurmaktır, ona hayranlıktır, onu sevmektir, onu kıskanmaktır, onu korumaktır...tır..tır...:1yes2:
diğer soruna gelince de anlaştığın için birine aşık olunamaz gibi geliyor bana..iyi bir dost olursun kanka olursun ama aşık olmak isteyince aşık olamazsın...

güzelim benim fikrim sevgiden sonra aşk oluşmaz...ama izlediğim bi filmde aşık olmadan evlenip sonradan sevdim aşık oldum diyodu esas kız esas oğlana...:emir_bebek:
amma velakin aşk zamanla sevgiye dönüşebilir..aşk saman alevi gibidir aniden parlar ve aniden söner fakat sevgi böyle değildir bakidir, kalıcıdır ve herkese herşeye sevgi besleyebilirsin aşk ise karşı cinse beslenir
birine aşık olmak onun hiç bir kusurunu görmemektir onu kafanda bambaşka bir varlıkmış gibi kurmaktır, ona hayranlıktır, onu sevmektir, onu kıskanmaktır, onu korumaktır...tır..tır...:1yes2:
diğer soruna gelince de anlaştığın için birine aşık olunamaz gibi geliyor bana..iyi bir dost olursun kanka olursun ama aşık olmak isteyince aşık olamazsın...

aynen katılıyorum....:1yes2:

Aslında bencede aşk sevgiyi beraberinde getirir ama ben bunun tam tersini yaşadım hayatım boyunca bir insana hiç aşık olup sonradan sevmedim yani ben bir insanla tanışınca ona hep şüphe ile yaklaşıyorum ve iyice tanımadan sevemiyorum.. Sevemedende aşık olamıyorum garip ama bende hep böyle oluyor..

bence de sevgi aşktan kaynaklanır:1yes2: aşk öyle sonradan olacak bir şey değil bana göre

X