Sevgi'nin Başarı Öyküsü 31 Kilo Verdi

Sevgi

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
2.327
31
FOTOĞRAFLAR İÇİN http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-basari-oykuleri/481478-son-hallerim-kilo-54-a.html#post21572719

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzre zayıflamak hem sabır hemde irade isteyen bi çaba..:KK15:
Ama Ben başarmak üzereyim hatta başardım:86: allahım bana öyle bir güç verdiki troıd hastası olmama rağmen 5 yıldır uğraştım ve bu çabanın sonucunu aldım..:90:
17 yaşımda 88 kilo ile diyet yapmaya karar verdim cildim çok problemli bir ciltti karaciğer yağlanması vardı hepsini Bismillah deyip başladım cildime roaccutane kullandım (8ay) diyet içinde diyetisyen kontrolünde 1800 kalorilik diyet ve haftada 3gün 1er saat yürüyüş ile (hiç ara vermeden) 2,5 yılda 19 kilo verdim 69 kiloya indim :82::82:yavaş yavaş verdim çünkü metobolizman çalışmıyor denicek kadar yavaştı ayda 1 kiloyu bulmuyordu verdiğim kilo ama yılmadım troidlerimde 24 adet nodul var ve şuan 5.9 mm çapında bir büyüme var hormonlarımda hiçbir problem olmadığı için ilaç tedavisi hiç vermedi doktorum ..:KK17::KK17:
sonra nişandı düğündü derken dikkat etmedim tekrar 77 kiloya çıktım:95::95: ve evlendiğimde balayından döndüğüm an tekrar kolları sıvadım ve tekrar zayıflamaya karar verdim..
sonra kadınlar kulubunde gezinirken gözüme 1 diyet çarptı 5 günde 5 kilo diyeti nasıl olur dedim 5 günde 5 kilo nasıl verilir ??:26::26::26:
Merakım doğruydu veril-miyomuşş..:KK25::KK25:
Nisan ayında başladım..Ben Haftada 3 kilo veriyordum serbest günde 2 kilosunu geri alıyordum :84::84:dolayısı ile haftada 1 kilo gidiyordu.. bu diyeti 9 hafta uyguladım ve 77 kilodan 68 kiloya indim ondan sonra geçtiğimiz nisan ayına kadar hiç diyet yapmadım dikkat ediyordum sadece her şeyden yedim ama azar azar yedim kendimi frenledim sadece kola,şerbetli tatlılar (baklava vs) ve özellikle kızartmalardan uzak durdum sporu hiç bırakmadım ama düzenli yapamadım sadece canım istediinde yaptım bazen haftada 1 gün yaptığımda olmuştu bu 1 yılda 800-900 gram kilo verebildim sadece sonuç olarak 67 kilo ile bu nisan ayına ayak bastım..En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
Tekrar diyete girdim ama beynimi şartladım bu sefer tamam bir daha diyet yapmıcam dedim nisanda tekrar başladım yine 5 günde 5 kilo diyeti uyguladım 60 kiloya kadar indim 1 ayda Ben masabaşı çalışıyorum ve akşama kadar sandalyeden kalkmıyorum sabah 8de işe geliyorum akşam 5buçukta eve gidiyorum akşam evimin işlerini yemeğimi hallediyorum sporumu sabah 4 buçukta kalkıp yapıyorum ve hergün yapmaya başlamıştım hergün 40 dk yürüyordum ama mayıs ayının son haftasına kadar 3 hafta 1 gram bile veremedim :KK19::KK19::KK19::KK19:3 hafta boyunca diyeti uyguladım ve sadece 2 gün sebest günüm vardı 19 boyunca hergün sporla bu diyeti yaptım adetim geciktiği için sabit kiloda kaldım şişkinlik vardı hastalandım ve 3 gün aradan sonra tekrar başladım aradan 2 hafta geçti ve aynı şekilde 3 kilo verdim şuan 57 kiloyum hedef kilom 55 az kaldı bu ay sonunda biticek bu eziyet:KK16::KK16: ondan sonra rahatım bu kadar senenin sonucunda 88 kilodan 57 kiloya indim (5 yıl oldu) ve 52 bedenden 38 bedene dştüm hatta şuan 38 beden bile hafif bol geliyor belinden aldırıyorum ..:KK9:
ama herşeye değdi biliyomusunuz herşeye mide yanmalarına ,aç kalmalara,uykusuzluğa sabahın köründe uykunun en tatlı yerinde kalkıp spor yapmaya herşeye değdi hafifim artık başardım şu ana kadar hayatımda hiçbirşeyi yarım bırakmadım allahıma şükürler olsun onun verdiği sabır irade ve güç ile hem sivilcelerimden hem kilolarımdan hemde sigaradan kurtuldum yaradana bnlerce kez şükürler olsun mutlu bir evliliğim huzurlu bir yuvam eşim ,işim ,aşım herşeyim var ben çok mutluyum...:KK62::KK62::KK62:

Allah herkese bu gücü versin inşalah yüce rabbim tüm dileyenlerin gönlüne göre versin sağlıcakla kalın...:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
Size Resimlerimide Eklemek istiyorum ama şuanki bilgisayarımda eski halim ve şimdiki son halimi sizlerle paylaşmak istiyorum
o ilk 88 kiloluk hallerimin fotoğrafları yok maleseff ben 77den itibaren ekliycem

Son düzenleme:
çok tebrik ederim azminizle başarmışsınız:))ben size bir şey sormak istiyorum cildiniz için kullandığınız ilaç roaccutane bildiğim kadarıyla karaciğerde yağlandırma yapan bir ilaç yani nasıl cesaret ettiniz ve cildiniz çok mu probemlemliydi diyet yaparken sizi zorlamadı mı bu ilacı kullanmanız acaba

çok tebrik ederim azminizle başarmışsınız:))ben size bir şey sormak istiyorum cildiniz için kullandığınız ilaç roaccutane bildiğim kadarıyla karaciğerde yağlandırma yapan bir ilaç yani nasıl cesaret ettiniz ve cildiniz çok mu probemlemliydi diyet yaparken sizi zorlamadı mı bu ilacı kullanmanız acaba

evet canım diyet yaparken kullandım bu ilaç 3-5 sene içerisinde çıkması gereken sivilceleri 1 ayda çıkardı yüzümde çok yağlı bi cildim vardı ilacı kullanmaya başladıktan sonra tam tersi felaket kuru bi cilt oldu ağızlarımın kenarı gem tuttu yara oldu yani ağzımı açınca kanıyordu o yaralar kaşığı bile ağzımı elimle açıp sokuyordum çok zorladı beni o ilaç 8 ay ayda 3 kutu günde 3 hap kullandım

bunlar eski hallerim kızlar yeni hallerim albümde var..

Bende zayıflamak istiyorum ama malesef yürüyüş imkanım yok.
Sürekli evdeyim.
82 kilo bir hatunum.
Banada yardımcı olur musun canım
Hikayeni okuduğumda başarabilceğime inandım..
Süpersin ya bayıldım işte..

Sürekli evdeyim.
82 kilo bir hatunum.
canım yardımcı nasıl olabilirim bilmiyorum ama fikir verebilirim spor imkanım yok demişsin sen benim yaptığım o diyete başla kilo verip zayıfladıkça motıve oluyorsun zaten o hevesle mutlaka imkanlar yaratıcaksındır kendine öyle oluyor zayıflayıp mutlu oldukça gaz geliyo insana
canım arkadaşın olmıyanlar albümünü göremiyor ki

herkese açık olarak ayarladım ama burayada yükleyim o zaman ben

Son düzenleme:
Eridikce erimissin :) ama 57 kilo mükemmel yakismis sana cok tatli olmussun :nazar:

Gelin fotografina ayrica bayildim :KK69:

Sürekli evdeyim.
82 kilo bir hatunum.

ben de 2 hafta önce 82 ile SAĞLIKLI YAŞAMAYA karar verip yediklerime dikkat ettim
10 günde 3 kilo verdim.
ilk birkaç gün zor oldu ama vücut alışıyo artık
doğum kilolarını vermeye başladım
tek yaptığım 7 den sonra bişey yemiyorum meyve hariş ama 1 porsiyon abartmadan
EN ÇOK KİLO verdiren ise ABUR CUBUR u kesmek artık tatlı pasta bisküvi yemiyorum
kuru kayısı gün içinde tatlı yerine birkaç tane yiyiyorum
2 litre de su içmek

ilk defa çok zorlanmadan kilo veriyorum bu KADINLAR KULÜBÜ DİYET FORMUNa da borçluyum bunu çünkü başarıları görünce daha da azimleniyorum

çok güzel olmuşsun tebrikler:KK64::KK66::KK70::KK71::81: keşke bende olabilsem ama şiştikçe şişiyorum :KK43:

tebrik ederim çok güzel olmuşsun. bende göbek problemi başladı. önceden azdı aldırış etmezdim ama artık baya arttı. göbek için sen bi hareket yaptın mı canım?:KK14:

kutlarım hem seni hem de azmini
teşekür ederimm :KK1:
Eridikce erimissin :) ama 57 kilo mükemmel yakismis sana cok tatli olmussun :nazar:

Gelin fotografina ayrica bayildim :KK69:
evet görenler şok oluyo ne oldu bi hastalığamı yakalandın diyorlar fotoğraflar yine biraz farklı normal halimi görseniz kaburgalarım oturunca batıyor resmen iğne gibi
ben de 2 hafta önce 82 ile SAĞLIKLI YAŞAMAYA karar verip yediklerime dikkat ettim
10 günde 3 kilo verdim.
ilk birkaç gün zor oldu ama vücut alışıyo artık
doğum kilolarını vermeye başladım
tek yaptığım 7 den sonra bişey yemiyorum meyve hariş ama 1 porsiyon abartmadan
EN ÇOK KİLO verdiren ise ABUR CUBUR u kesmek artık tatlı pasta bisküvi yemiyorum
kuru kayısı gün içinde tatlı yerine birkaç tane yiyiyorum
2 litre de su içmek

ilk defa çok zorlanmadan kilo veriyorum bu KADINLAR KULÜBÜ DİYET FORMUNa da borçluyum bunu çünkü başarıları görünce daha da azimleniyorum
evet canım motivasyon çok önemli ama irade olmayınca ne motıvasyon ne destek pek sökmüyo bu tip konulardaa
çok güzel olmuşsun tebrikler:KK64::KK66::KK70::KK71::81: keşke bende olabilsem ama şiştikçe şişiyorum :KK43:
allah sabır versin tatlım ne deyim inşallah kurtulursn
tebrik ederim çok güzel olmuşsun. bende göbek problemi başladı. önceden azdı aldırış etmezdim ama artık baya arttı. göbek için sen bi hareket yaptın mı canım?:KK14:
evet canım yaptım ama benimde az göbeğim var mekik çektim ben 5 tane ile başladım hergün 1 tane arttırdım 200de durdum yani günde 200 çektim artırmadan

Son düzenleme:
cnm peki 60 kiloya inerken herhangi bi takviye kullandınmı yani sadece 5 günde 5 kilo diyetinemi bağlı kaldın

canım ya son halin süper. cildin bile değişmiş.tanıyamadım.
inşallah kilonu korursun. cidden çok güzel olmuşsun. tebrikler.

boyun kac senin canim? dikkat et daha fazlada kaybetme emi :) bu sekilde cok güzelsin..

X