Bebek İkinci El sevi bebe çok fonksiyonlu anne bebek minderi - hamile/emzirme yastığı

utopya06

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2011
16.912
27
ürünün birden çok fonksiyonu vardır
emzirme yastığı olarak bebeği 3 tarafından sıkıca sarar (geceleri yorgunluktan uyuyakaldığımda bebeğimi düşürme tehlikesi yaşamadım aynı zamanda çok rahat emzirme olanağı sağlıyor)
hamile yatış yastığı olarak hamilelikte büyüyen karnınızla rahat bir uyku uyumanızı sağlıyor
bebeğinizi yüzükoyun veya sırtüstü yatırabiliyorsunuz
daha önemlisi bebeğiniz destekli oturma döneminde 3 hatta baş kısmındaki oyuncak kısmıyla beraber 4 yandan koruma sağlıyor ve bebeğinizin daha kolay desteksiz oturmasına olanak veriyor
kısacası ben ürünü aldığıma hiç ama hiç pişman olmadım alıp da çoook severek kullandığım bir ürün
piyasada şu an 70tl
bizimkinde inek kısmında hafif bir sökük var çok kolay dikilebilir kılıfı çıkarılıp çamaşır makinasında yıkanabiliyor inek kısmı da bebeğiniz için vazgeçilmez bir oyuncak
ürünü 30 tl den satıyorum
$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

bu da bizdekinin fotoğrafı
$image.jpg $image.jpg

merhaba ben almak istiyorum umran.erol@gmail.comadresime mail atabilrimisiniz kargoyu dahil ederseniz nekadar olur ben hamıleyım henuz 5 aylığım ama işimi görecek sanıyorum.

bir de orjinalde heryeri dolu dolu gorunuyor sizin fotonuzda boyun kısmı boş görünüyor neden acaba?

ürünün bikaç fotosunu daha çekip mail adresinize atayım ben en iyisi içiniz rahat etsin
neticede içi dolgulu ürün o an için iç dolgusu aşağı inmiştir ondan boş görünmüştür ben şimdi mailinize fotolar atarım
ürünün kargo bedeli 7,25-8 tl tutar diye düşünüyorum ptt kargo ile gönderiyorum

merhaba ben almak istiyorum umran.erol@gmail.comadresime mail atabilrimisiniz kargoyu dahil ederseniz nekadar olur ben hamıleyım henuz 5 aylığım ama işimi görecek sanıyorum.
fotoğraflarını mailinize attım ordan bakabilirsiniz
ürün fotoğraflarda göründüğü gibidir
dış yüzeyini fermuarı sayesinde çıkarıp makinaya atarak yıkayabilirsiniz
bahsettiğim gibi tek kusuru ineğin yan kısmındaki basit söküğüdür
hamileyken almak daha mantıklı olacaktır ben de hamileliğimde alıp sarılıp yatmıştım :)
ama asıl işimi emzirme döneminde gördü gerçekten de
gece emzirmelerini bıraktık uzun zaman oldu
bırakmamış olsam zaten satmazdım gece emzirirken hayat kurtarıcı resmen uykuma devam ediyordum oğlum emerken :)

X