Sezaryen ağrısı ne kadar sürer ?

Uskudara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2021
2
1
32
Merhaba herkese 23 Haziran'da sezaryen doğumla elhamdülillah bir kızım oldu aynı ameliyatta kistimin olduğu da fark ediliyor ve onu da alıyorlar benim merak ettiğim herkes çok normal diyor ama benim 21 gün oldu hala dikişlerim aciyor onun dışında karnında dikişlerin üst kısımlarında yani karnima da dokununca acı var ve nezle oldum oksürürken hapsırırken bildiğin karnım yirtiliyor gibi acıyor bunlar normal mi yaşayan var mı varsa ne zamana kadar devam eder ?

Çok geçmiş olsun. Bünyeden bünyeyede değişiyo acılar. Sizde toparlanırsınız inşallah tez vakitte

Merhaba herkese 23 Haziran'da sezaryen doğumla elhamdülillah bir kızım oldu aynı ameliyatta kistimin olduğu da fark ediliyor ve onu da alıyorlar benim merak ettiğim herkes çok normal diyor ama benim 21 gün oldu hala dikişlerim aciyor onun dışında karnında dikişlerin üst kısımlarında yani karnima da dokununca acı var ve nezle oldum oksürürken hapsırırken bildiğin karnım yirtiliyor gibi acıyor bunlar normal mi yaşayan var mı varsa ne zamana kadar devam eder ?
Geçmiş olsun bende ilk hafta çok sancılı geçti sonrası 1ya içinde yavaşladı ama tabi bu iyileşti snlamina gelmez enfeksiyon kaptım apse oldu karnım a dokukunca uyusuktu hala normal bu kolay kolay iyilesmez sabredin daha dikişler kuruyacak biraz da kasinti olacak oyüzden kuru bırakın orayı dikkat edin ağır taşımayın dikişler zarar görmesin ben duş aldım die ıslandı dikişler enfeksiyon oldu oyizden çabuk iyileşmesi için kuru kalsın temiz olsun bende usutunce çok agrirdi normal yani bunlar

X