Sezaryen doğum sonrası regl dönemi

Sezsnk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
225
75
Merhaba arkadaşlar ben 2020 yili Haziran ayında sezaryen doğum yaptım henüz regl olmadım doktorumla konuştum 12 aya kadar normal olabileceğini söyledi ancak bir kaç gündür ara ara kahverengi leke oluyo birkezde kanama oldu az böyle birşey yaşayan oldumu?

Merhaba arkadaşlar ben 2020 yili Haziran ayında sezaryen doğum yaptım henüz regl olmadım doktorumla konuştum 12 aya kadar normal olabileceğini söyledi ancak bir kaç gündür ara ara kahverengi leke oluyo birkezde kanama oldu az böyle birşey yaşayan oldumu?
Bende ağustos ayında sezeryan doğum yaptım hala adet olmadım dediğiniz gibi 2-3 hafta öncesi kahverengi akıntım oldu ama adet gibi değil 1-2 gün sürdü öyle korunuyoruz ama yinede korkmuyorum değil hala adet olmadığım için

Bende de 6 aya kadar ara ara lekelenmeler oldu. 6.ayda adet oldum ama yine düzensizdi.9 buçuk aylık olduk hala tam düzene girmedi. Doktor normal diyor 🤷‍♀️ özellikle emziren annelerde hormonlardan dolayı düzensizlik veya adet görememe oluyor.

Merhaba canım bende 5 ay önce doğum yaptım . 3 gündür leke gelşyor . Bende hamilemiyim diye korkuyorum sizin nası sonuçlandı

Ben ılk doğumumda tam 1 sene sonra oldum. 2 de 2 ay sonra oldum. Aynen boyle başladı benımde lekelenme seklınde😊

X