Sezeryan olan anneler lutfen bakarmisiniz acil

1mrw

🧘‍♀️👨‍👩‍👦‍👦🐾
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2021
3.676
3.950
Sezeryan olali 9. Günüm bugün hergun sabah aksam alkolle temizliyoruz yarayi ve gazli bez koyuyoruz bugune kadar hic problem yoktu ama sabah kalkinca baktim epey sari akıntım gelmis doktora yarin gidicem ama yarina kadar nasil beklerim bilemedim size sormak istedim iltihap kapmis olabilirmiyim ates agri yanma hicbisey yok sadece akintim var basiniza boyle bir durum geldimi geldiyse ne yapiliyor ben yeniden o ameliyat masasina yatamam psklojik olarak cok kotuyum dikisim acildiysa yada enfeksyon kaptiysa mahvolurum kaldirmam yardim edin akil verin lutfen

Size temizlemenizi doktor mu söyledi. Bende bir yapışkan vardı. onunla duş bile aldım. Sonra çıkardılar. Temizleme falan yapmadım. Hiç de sorun olmadı. Üstelik bebeğim küvezde ve hiç iyi durumda değildi. 3. gün koştum bile. hiç dikkat edemedim. Böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Doktor açtı benim yaramı.

Benim yaramı da doktor açtı. Suyla temasını kesen bir sprey sıktı duş aldım. Hiç temizle vs. Demedi. Sizin aktıntıyı bilemiyorum ama enfeksiyon olsa ateş halsizlik falan da yapar ye düşünüyorum.

Benim de bant vardı, akşamına açıldı, duşa girerken bant taktım sadece. Doktorun pansuman falan yap demedi hiç.

Size temizlemenizi doktor mu söyledi. Bende bir yapışkan vardı. onunla duş bile aldım. Sonra çıkardılar. Temizleme falan yapmadım. Hiç de sorun olmadı. Üstelik bebeğim küvezde ve hiç iyi durumda değildi. 3. gün koştum bile. hiç dikkat edemedim. Böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Doktor açtı benim yaramı.
Benim dikislerimi ilk 5 gün kapali baticonla temizleyip pansuman yapmami soyledi 5. Gunu gittik pansumani cikardi alkolle temizleyelim 10 gun sonra dikisi alalim dedi ama simdi boyle oldu cok korkuyirum

Benim yaramı da doktor açtı. Suyla temasını kesen bir sprey sıktı duş aldım. Hiç temizle vs. Demedi. Sizin aktıntıyı bilemiyorum ama enfeksiyon olsa ateş halsizlik falan da yapar ye düşünüyorum.
Hic birisi yok aka sari akinti olmasi korkutan beni

Bende bir bant vardı, hep kapalı durdu.
Ama enfeksiyon değildir inşallah sizinki

Dikiş yapılıyor mu hala neden acaba? 8 sene önce sezaryen oldum yapıştırmaydı 13 gün önce yine sezeryan oldum yine yapıştırmaydı. 3. Gün bant açıldı ve ben taburcu oldum açıktı o kısım banyo yaptım. Sadece kantoron otu yağı sürüyorum günde 1 kere. Akıntı olması iltihap kaptığına işaret evet ama inşallah ciddi bir durumunuz yoktur. Ağır kaldırmayın oturup kalkarken hassas olun ve karnınız üstüne katlanmasın dikkat edin

Bence acile gidin bir doktor görsün...Sezeryanda böyle birşey olmadı..Yapıştırmaydı benimkide...

Safra kesesi ameliyatı oldum yakın zamanda onda dikiş vardı mesela..Bir tane yaramda kapanmakta biraz zorluk çektik ve hafif akıntı vardı onda da antibiyotik yazmıstı doktor..

Dikiş yapılıyor mu hala neden acaba? 8 sene önce sezaryen oldum yapıştırmaydı 13 gün önce yine sezeryan oldum yine yapıştırmaydı. 3. Gün bant açıldı ve ben taburcu oldum açıktı o kısım banyo yaptım. Sadece kantoron otu yağı sürüyorum günde 1 kere. Akıntı olması iltihap kaptığına işaret evet ama inşallah ciddi bir durumunuz yoktur. Ağır kaldırmayın oturup kalkarken hassas olun ve karnınız üstüne katlanmasın dikkat edin
Evet dikis hala var sanirim her yerinde yok sadece 2 kenarda var dista bende anlamadim insallah bi sorun olmaz malesef göbegim katlaniyor cok fazla kaldi sislik

X