Sezeryan sonrası

melllleek

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2023
52
8
kızlar ben sezeryan ile doğum yapalı 3 buçuk ay oldu bugün ilk defa sol tarfimda bı sertlik hissetiim ve yürüdükçe sanki içerde bişey kıpırdıyor gibi geriliyor ve açılıyormuş gibi birşey oluyor ama ağrı yok böyle bir durum başina gelne varmi yardım edin dikişlerim içereden açılmıyordur demi korkuyorum

Benimde 3 ay oldu doğum yapalı ağır birşy kaldırdıktan sonra oluyor bende . Sende yormuşsundur kendini bence .

Teşekkür ederim canım İlk defa böyle bişey başıma geldi ağrı sızı oluyor du ama bu ilk oldu korktum bende
Korlma canım dikiş açılması cok ayrı bir şey ve bu kadar zaman geçmişken olmaz o bi iki gün dikkat et kendini yormamaya çalış geçmezse gözükürsn kadın. Doğuma

Korlma canım dikiş açılması cok ayrı bir şey ve bu kadar zaman geçmişken olmaz o bi iki gün dikkat et kendini yormamaya çalış geçmezse gözükürsn kadın. Doğuma
Tm kuzum çok Saol senin kk kaç gün sürüyor du dün gece oldu şimdi yok elhamdülillah 3 4 kere felan oldu bidaha olmadı elhamdülillah

Dikiş açılırken karnın geriliyor gibi oluypr benim öyle oldu basınç oluyor yani doğum sonrası en üst dikişim öyle açıldı

3 4 gün sonra oldu enfeksiyonum cok yüksekti benim
Benim de dikisimden kanlı su gibi bişey geldi küçük birde açık vardı doktor a gittik bişey yok dedi henen o sıvıdan örnek gönderdi labaratuvar a vucudumun yağıymış vucudum ödem i atmaya çalışmış ordan da açık bulunca krem le falan kurudu gitti ama çok korkmuştum

Benim de dikisimden kanlı su gibi bişey geldi küçük birde açık vardı doktor a gittik bişey yok dedi henen o sıvıdan örnek gönderdi labaratuvar a vucudumun yağıymış vucudum ödem i atmaya çalışmış ordan da açık bulunca krem le falan kurudu gitti ama çok korkmuştum
Aynen banada sonradan yağ akıyor dediler ama. Ne yağmış mübarek o kadar aktıki dikişi açtı 1 hafta hastanede
Sıkarak pasuman yaptılar antibiyotik tedavisi ile

Koku yoktu yara kültüründede Bir şey cıkmamıştı . Benim doktorum göndermedi ben psikolojik olarak da kötüydüm evde bakamam kendime diye
Heleki vicdanlı doktorlara denk gelmişiz beni amaliyat eden doktor a gittim önce 7 günün de geldi o sıvı beni amaliyat eden doktor a dedim mi hocam dikişlerimi bı konrutol etseniz bana dediği neydi biliyomusun doğum yapalı 10 günden az olmuş bakamam dedi bende kendi doktorum a gittim o ilgilendi saolsun dikişlerimi de kendi doktorim aldı şimdi kendi doktorum tayin istedi gitti onun gibi iyi bir doktor bulabilirmiyim bilmiyorum

Heleki vicdanlı doktorlara denk gelmişiz beni amaliyat eden doktor a gittim önce 7 günün de geldi o sıvı beni amaliyat eden doktor a dedim mi hocam dikişlerimi bı konrutol etseniz bana dediği neydi biliyomusun doğum yapalı 10 günden az olmuş bakamam dedi bende kendi doktorum a gittim o ilgilendi saolsun dikişlerimi de kendi doktorim aldı şimdi kendi doktorum tayin istedi gitti onun gibi iyi bir doktor bulabilirmiyim bilmiyorum
Benimki devlette olmasına ragmen cok titizdi işinden hatta artık ben o kadar sıkıldımki ısrarls çıkmak istedim hastaneden taburcu oldum kontrole gittim bana cok kızdı erken çıktım diye

Benimki devlette olmasına ragmen cok titizdi işinden hatta artık ben o kadar sıkıldımki ısrarls çıkmak istedim hastaneden taburcu oldum kontrole gittim bana cok kızdı erken çıktım diye
Bende devlet teydim çok Saol balım dikişlerim açılıyor diye korkmuştum üşütüm herhal de şimdi de sağ tarafım sızlıyor üşütüm de sizlar dı çünki tanıştığma memnun oldum 😘❤️

X