Trend Ayakkabı Modelleri shoetek.com ? dan ayakkabı alan var mı

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

beispiellos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2008
46
0
kızlar shotek.com da süper ayakkabılar var ve fiyatlar cok uygun . bir sürü beğendm fakat kalitesinden emin olamadım kullanan var mı ? bide kalıpları nasıl?

benim de beğendiğim bir sürü modeller var ama senin gibi emin olup alamıyorum..
fiyatlar gerçekten iyi.
buradan alışveriş yapanların yorumlarını ben de bekliyorum.

ya super otesi ayakkabilar var fiyatlari suuuperrrrr))) ayy lutfen alisveris yapanlar bisiyler soyleyin

Canım ben leventteki shoetekten topuklu bi ayakkabı aldım görenler bayılıyor sahiden çok şık ama çoook rahatsız.Çok ucuz,görünümü çok güzel ama pek kaliteli değil haberin olsun..

Benimde arkadaşım dizüstü çizmelerinden satınaldı.Gerçekten çok güzel görünüyor.İnternetten sipariş verdi hemende geldi.38 giyiyodu 38 numara istedi bi sorun olmadı.Gerşek deri kullanılıyor malzemelerde taksit seçeneği olmadığı için ben almadım olsa kesin alırdım.

shoes tek nişantaşından sürekli alışveriş yaparım yolumun üstünde bir yer oldugu için hep uğrar modellere bakarım şimdiye kadarda çok ayakkabı aldım..
mesela 3 sene önce aldıgım bi çizme hala sapasağlam duruyor ayakkabılarıda gene öyle:KK33:
ama internet sitesinden almaya cesaret edemem çünkü bi modelde 38 numara bol gelirken başka bi modelde 38 numara dar geliyor buda kalıp farklılığından sanırım deneyip almak daha iyi gibi :KK66:

mesela bir örnek daha veriyim en son aldığım yüksek topuk siyah ayakkabıların derisi yumuşacıktı ve gerçekten rahat bi ayakkabı yüksek topuguna rağmen:82:
ama baharda aldıgım kısa topuk toz pembe burnu açık ayakkabıları çok rahatsızdı 2 saatten fazla giyersem ayaklarım minik su topluyodu :KK37:

ben genelde oradan alırım merter bana yakın oldugu için ugrak yerim diyebilirim cok ucuz cok şık zaten her zaman topuklu giymiyorum eskimiyorlar bayagı kullanışlı benim için birikim yapıyorum koleksiyonuma kimseyede söylemiyorum nereden aldıgımı :KK1::KK1::KK1: düşman ayaga bakıyor bu sıralar:KK1::KK1: ben tavsiye ederim

dün bende keşfettim o siteyi bende beğendim birkaç tane model istanbuldaki mağazasındakiyle internet sitesindeki fiyatlarda fark varmı acaba

pazartesi günü sipariş vereceyim

konuyu çok geç gördüm,pardon!
ben kış başında Bağdat Caddesindeki Shoetek'ten siyah renk bir bootie aldım, modeli çok hoşuma gitti ama sonradan pişman oldum çünkü kenarında fermuar yok, özellikle çıkarmak bir eziyet..

özellikle topuklu modelleri aşırı topuklu, tıpkı Steve Madden ayakkabıları gibi..

bir de her ürün aynı kalitede değil, internette çok şık görünüp yakından baktığım bazı modeller çok kalitesiz görünüyordu.

bir daha oradan ayakkabı alacağımı sanmam..

cnm ben ordan 4 tane ayakkabı aldım, hiçbirisinde sorun yaşamadım. Tabii bnm aldıklarım hep uzun topuklu ayakkabılar ama uzun topuklu olmasına rağmen platformlu olduğu için hiç zorluk çekmiyorum. Onları giydiğimde herkesin dikkatini çeker, nereden aldın diye sorarlar :KK1:

bende shoetekten ayakkabı aldım gayet şık ve guzel rahat ayakkabıları var...fakat her model ıcın bu değişiyor bazıları darken bazıları genış oluyor bnce deneyerek almak en iyisi...kalıteye gelınce uzun süreli topuklu giymediğim için bi sorun yaşamadım aksıne çok rahat ettım...ama bazı modeller ınternetten bakıldıgı gıbı değil...bugun ınternette gördüm çok begendım atladım gittim bi baktım o kadarda guzel değil...bnce görerek almak en iyisi..özellikle dolgu topuk ayakkabıları...

merhaba
shoetek' ten (internetten) aldığım ayakkkabı son derece kalitesiz geldi. yırtılacak diye resmen korkarak denedim..doğal olarak iade ettim ama internette sürekli karşıma çıkıyor shoetek' in ayakkabıları :) modellerine bayılıyorum. acaba hepsinin kaliteleri aynı mı oluyor diye düşünmeye başladım..

bayılıyorum modellerine ama neden bu kadar yüksek yapıyorlar anlamıyorum dehşet yüksek ki ben yüksek topuklu giyerim ama bunlar acayip yüksek gereksiz...

ben internet mağazasından bir tane aldım. görüntü gayet güzel ama toka kısmı bi anormaldi, ama çok beğendiğim için iade etmedim hemen ayakkabıcıya gittim tokalarını tamamen yeniledi güzel oldu. dışarda daha giymedim rahatlığıyla ilgili yorum yapamıycam daha. haa unutmadan söyleyeyim, ayakkabı çin malı :KK20: anladığım kadarıyla bunlar başka markalardan birerbir kopya yapıyorlar, başka sitede 90 liraya gördüğüm ayakkabıyı 40 lira artı kargo fiyatına almış oldum, ayakkabıcı tokalarını 5 liraya yeniledi bu arada :KK51:

ben internet mağazasından bir tane aldım. görüntü gayet güzel ama toka kısmı bi anormaldi, ama çok beğendiğim için iade etmedim hemen ayakkabıcıya gittim tokalarını tamamen yeniledi güzel oldu. dışarda daha giymedim rahatlığıyla ilgili yorum yapamıycam daha. haa unutmadan söyleyeyim, ayakkabı çin malı :KK20: anladığım kadarıyla bunlar başka markalardan birerbir kopya yapıyorlar, başka sitede 90 liraya gördüğüm ayakkabıyı 40 lira artı kargo fiyatına almış oldum, ayakkabıcı tokalarını 5 liraya yeniledi bu arada :KK51:

aynı ayakkabıyı diğer sitede inceledim de toka kısmı aynı şekilde, kullanışsız. shoetekle ilgisi yokmuş yani. bir de markafoniden aldığım bi ayakkabı da çin malıydı o da shoetekten değil yani. site gözümde aklandı, tavsiye ediyorum ben.

Merhaba eski bir konu ancak yeni alacaklara fikir olsun. Shoetek den spor kumaş rengarenk ayakkbılardan almıştım. Ancak sağ ayak kısmında sorun yokken sol ayak dikimi farklıydı ve 1gün giydikten sonra başparmak tırnağıma zarar verdi firmayla görüştüm fatura istedi online üye olup alıyoruz o siteden aldgımız belli ancak kabul etmediler bende attım ayakkabıyı ancak tırnagım düştü :KK43: geçen sene almıştım diğer ayakkabılarını bilmiyorum. En kısa zamanda fotograf da eklerim pc den bulduğumda

kızlar fotoğrafları da yükledim tırnağım ve ayakkabı :) soldaki kalıpta fark etmişsinizdir burun kısmı daha dar

Eklentiler

• DSC_0006_1.jpg
    DSC_0006_1.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 41
  • DSC_2147.jpg
    DSC_2147.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 81
X