sıcak çok sıcak daha da sıcak olucakkk

sıcaklar bunaltıyor ama ben 4sene once temuz sıcagında dogum yaptım gecelerı sıcaktan oturup aglardım sureklı banyo yapardım bır dogursam derdım ama sıcaklarda bebegım mahvoldu pişti yavrum keşke karnımda dursaydıda bu sıcakları cekmeseydı derdım kuzum aglamaktan sıcakta mahvoluyordu sımdı bebegımle sıcakları karnımda gecırcez kışında zor oluyor hasta oluyorsun sukur kızlar opuyorumnanaktan

mafoldumbenValla ben daha 14 haftalık hamileyim.Sıcaktan berbat oluyorum dışarı falan çıkmak istemiyorum.Gece elli kez uyanıyorum zor uyuyorum.Sıcaklar çok etkiliyor

valla evim aslında çokserindir yani her gelen ne güzel filan der serin serin
ama bu sene nedense bende yanıyorum gecen sene agustosta 2 gece bunaldım uyuyamadım dediğim oldu
şimdi ise hamileliğin getirmiş oldugu bunaltıdan olsa gerek daha haziranda başladım uykusuz gecelere üstelik şuanda 30+5 haftalığım doğumum ağustos sonuna geliyo dahada şiştikçe ne yapıcam ben bilmiyorum havalarda iyice ısınıcak hergün mutlaka boynumdan aşağı duş alıyorum akşamlarıda dizlerimden aşağısını suya sokuyorum
komşularım diyolardıda inanmıyodum

meğer sıcak ev değil benim vücudummuş :))))

kızlar 25.haftamdayım bu haftalarınde denize havuza giren vamı.paartesi dr a sorucam izin verirse saroza gitmek istiyorummmm

Gebeliğin en konforlu haftarı aslında. Bende 28.haftadayım.3 haftadır her hafta sonu denizde yada havuzdayım.Gideceğin yerin temiz olmasına dikkat edersen sorun olmaz aksine yüzmek şuan için çok faydalı.

Sıcaklar benim içinde sorun ama henüz öff dedirtecek kadar bi zorluk yaşamadım.

Çalışıyorum sanırım hamileliğin başından bu yana ne kadar hareketli olursanız o kadar rahat geçiyor.En azından ben öyle hissediyorum. Allah herkese sorunsuz gebelik yaşatsın.

Ayy, hamile değilim ama halinize üzülüyorum
Allah yardımcınız olsun, anne olmak çileli iş vesselam...:CüvCüv:

kızlar 25.haftamdayım bu haftalarınde denize havuza giren vamı.paartesi dr a sorucam izin verirse saroza gitmek istiyorummmm

benim doktorum izin vermişti denize girmeme ama havuz kesinlikle yasak dedi.doktorlar genelde gir diyolar ama yinede doktoruna sor o daha net bişey söyler

Gebeliğin en konforlu haftarı aslında. Bende 28.haftadayım.3 haftadır her hafta sonu denizde yada havuzdayım.Gideceğin yerin temiz olmasına dikkat edersen sorun olmaz aksine yüzmek şuan için çok faydalı.

Sıcaklar benim içinde sorun ama henüz öff dedirtecek kadar bi zorluk yaşamadım.

Çalışıyorum sanırım hamileliğin başından bu yana ne kadar hareketli olursanız o kadar rahat geçiyor.En azından ben öyle hissediyorum. Allah herkese sorunsuz gebelik yaşatsın.

sakıncası yoksa denize havuza nerde giriyosun söylermisinn

kızlar allah aşkına nasıl başediyosunuz bu sıcaklardan.bide sıcakdanmı nden bilmiyorum ayaklarım şişdi yaaa bazen yere basamıyorum tuzluda yemiyorum

kızlar allah aşkına nasıl başediyosunuz bu sıcaklardan.bide sıcakdanmı nden bilmiyorum ayaklarım şişdi yaaa bazen yere basamıyorum tuzluda yemiyorum

walla başedilmiyor canım ben sahil civarında oturmama rağmen şıpır şıpır terliom üstelik sitede havuz var ve baktıkça içim erio giremiom diye dr. izin verdi ama ben ilaçlı olduğu için cesaret edemiom seneye kızımla girmenin hayalini kurup avunuom

ayyyyyyyyyyyyyyyyy dayanamıyorum kızlarrr.. nefes almaya bile halim yok akşama kadar ordan oraya atıyorum kendimi bütün camlar açık gram esmio ya :bbo: biraz yağmur duası mı yapsak yaaa :KK43:

ya benım bıle 10 haftalık ve daralıyorum duramıyorum artık cok sıcak gelıyo nefes alamıyorum gıbı oluyo sızlerı hıc dusunemıyorum kızlar walla :CüvCüv:

önceden gene evin içinde o koltukdan o koltuga atıyodum kendimi ama şimdi artık onuda yapamıyorum bide gece uykusuzlukları başladı sıcak zaten üstüne tuz biber depresyona girdim girecem

bende bi kaç gündür çok darlanıyorum kızlar bide bahçe katında evim camda açamıyorum :S geçe defalarca uyanıyorum, sabaha doğru dayanamayıp açıyorum camı. bugün çöl sıcakları geliyo diye uyarıyolar iyice korkuyorum yaa. bi de çalışıyorum uykusuz uykusuz işe gidicem artık :S

antalya da çok sıcak oluyor arkadaşlar gölgede 47-48 gibi bunalıyorum resmen
ama allahtan klima var da açıp serin serin oturuyorum. Geceleri de yine klimayla yoksa
hiç çekilmez bu antalyanın sıcakları.....

X