Saç Kesim Şekilleri Sıcak makas

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

arzu91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
101
1
Arkadaşlar geçen gün saçlarımı kestirmeye kuaförüme gittim. eskiden kesimini çok beğenirdim ama bu sefer kat istemediğim halde acayip şekilde kat yaptı saçımı uzatmak isterken daha da kısaldı. saçlarımı hep jiletle keser benimde bu hoşuma giderdi çünkü görüntüsünü beğenirdim saçlarımın kesildikten sonra . saçlarım ince tellidir. araştırmalarıma göre saça ustura yani jilet vurmak saçın yıpranmasını sağlıyormuş kuaförler kolaya kaçtığı için bunu kullanıyorlarmış. ( kk'den öğrendim )
demem o ki sıcak makas varmış arkadaşlar titanyumdan yapılan ayarlanabilir ısılı. saç uçlarının kapalı kalmasını sağlayan uzun süre kırılmasını engelleyen.
Çok konuştum biliyorum izmir de sıcak makas kullanan kuaförler var mı? biliyor musunuz

.merhaba ben duzenli olarak 8 ayda bir İlker Yavrutürk Kuaför de Sıcak Makas ile kesim Yaptırıyorum .Saçın ince telli oldugu ıcın tercıh edıyorum daha hızlı uzuyır uclarında 1mm kadar bıle alsalar yetıyor.Yoksa uzatamam:)) adresine internetten ulaşabilirsin:)

Ben Sıcak Makas ile 6 ayda bir kesim yaptırıyorum arkadaşlar cok da memnunum.google yazın sıcak makas diye benim kuaförüm cadde bostanda cokda memnunun ..

kızlar selam, ankarada tavsiye edeceğiniz en iyi saç kesimi yapan kuaför hangisi

X