Sicak Sicak, Taze Firindan Cikan Itiraflar :):)

Izmir Guzeli

Guru
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
272
3
31
ciwciw82, Kadın , 25 , İzmir

Şahit
Tanık koruma programı meclisten geçti. Buna göre programdaki kişilere ihtiyaç olursa estetik operasyon yapılıcakmış. Acaba silikon da yaparlar mı bu programdakilere? Biri bana bu programa alınmanın yolunu göstersin...

mutation, Erkek , 31 , İstanbul

Rus dili ve edebiyatı
İşyerinden atılan ve aldığı 16000 YTL tazminatı Rus kadınlarla harcayan, bu yoğun zamanda Rusça'yı ana dili gibi öğrenen, bu sayede bir ithalat firmasında iş bulan ve soranlara "Şeyimin sayesinde meslek sahibi oldum." diyen bir akrabaya sahibim. Yüzüne karşı ne kadar kınasam da bir yandan kendisini takdir etmiyor değilim.

catlax83, Kadın , 24 , İstanbul

Çalışsan bir dert, çalışmasan ...
Üniversite 3. sınıfa giden kız kardeşimin ders çalışmasına pek de alışık olmayan annem, kız kardeşimin Kurban Bayramı'nda da dışarı çıkmayarak ders çalışmasına karşılık tedirgin bir şekilde sordu, "Kızım sen ders çalışmazdın, ne oldu? Salak mı oldun?"

aptalleylak, Kadın , 25 , Ankara

Allah'ım
Geçen hafta paketleyip üzerine "Ateşle yaklaşma, tehlikeli madde." yazılı etiketleri yapıştırdıgımız yaklaşık 150 litrelik alkol, metanol, etil asit, aseton vb kimyasalların arasına "Yoruldum." diyerek sandalye çekip oturan, bir de içlerinde sigara tüttüren benim arkadaşım. Üstelik o bir biyolog! Allah'ım sen acıdın bize, biliyorum.

dandikci, Kadın , 21 , İzmir

Neron
Ah benim canım sevgilim, babamın gözüne girebilmek için karşı apartmanımıza taşındın mı? Taşındın. Gecenin bir yarısı uyku tutmadığı için balkona çıktın mı? Çıktın. O saatte, karanlıkta, hazır uykusu da kaçmışken fırsattan istifade aşağı inip evden getirdiği bidondaki suyla arabasını ertesi gün çıkacağı seyahat için yıkayan babamı gördün mü? Gördün. Son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz araba yakma haberlerinin de etkisiyle "Yetişin neroooon var!" diye bağırdın mı? Bağırdın. Polisleri itfaiye ekiplerini toplattın mı? Toplattın. Peki babam beni sana verir mi? Ne dedin, duyamadım.

nomoremanana, Erkek , 34 , İzmir

İşte azim budur
Taksiyle yetiştiği belediye otobüsünün yolunu kesip, afallamış şoföre "Sen, benim olduğum durağı nasıl pas geçersin uleyn!" diye patlayan amca; bundan böyle hayattaki yegane idolüm sensin.

X