Sıcaklığı hic yukselmedigi halde hamile kalan var mıııııııı?

ben tam 5 aydır ölçüyorum yükselmem olmadı yani yumurtlamıyorum...anlayıcağın üzerii 1000 1 dir kalan....

ama şunu unutma hamile bayanın vücut ısısının yüksek olması şart...bebeğin gelişmesi için.....

benim gecen ay 25. gun yukseldi. 24. gun yumurtlama gerceklesti sanırım. adetim de yumurtlama gununden sonra 9 gun sonra geldi.(herkesde 14 gun olan surec)
Bu ay da 23. gun bitti. halen yumurtlamadım. beklemedeyim.ovulasyon belirleme testlerinden kullanıyorum. henuz yok yani yarın da yumurtlamayacagım anlamına geliyor bu. ben ne zaman yumurtlayacagııııııımmm?

7 ay once doktora gitmistim. doktor demisti ki tam su anda bir folikul olusmus. o gun adetimin 28. gunu idi. dusun yani. o kadar gec. 37. gun adet olmustum. 8 gun sonra geldi adetim yani.

Çok ilginc. metabolizmada bir bozukluk var gibi geliyor keske daha onceden olcmeye baslasaymısım.

sana da Allah sabır versin ve bir an once anne yapsın tum isteyen kullarını. amiiiiinnn.

demekki geç yumurtluyorsun....ama biraz daha denersin sonra bakdın olmuyor dr a gidersin....ilaçla hızlı büyültürler....

ben şuan ilaç içiyorum..20 sinde kontrole gidem büyümüşmü oluşmuşmu diye...

inşallah aminn canım..

benimde 6.ayım bu ay.klomen kullandım 6 gün sonrada çatlatma iğnesi verdi renglime 14 gün var bakalım oldum. bu 2.kez ilaç ve iğne vurdurmam işallah olur bu sefer yoksa tüplere bakılacak eğer olmazsa allahım herkeze nasip etsin bebeişler

X