Siddet sonrasi beklenmeyen son

Hayır son olaylardan sonra pişman oldu özürler diledi aileler araya girince hata yapıp şans verdikten sonra Birdaha eski hatalar8ni yapmadı taki bu son darp olayına kadar
Bir daha eski hatalarını yapmadı değil, ara vermiş sadece 😒 bu işler genelde böyle oluyor zaten ara verdikçe daha beteriyle geliyorlar.

Bir daha eski hatalarını yapmadı değil, ara vermiş sadece 😒 bu işler genelde böyle oluyor zaten ara verdikçe daha beteriyle geliyorlar.
Evet bunu bende anladım son olayda üstelik eski olaylarından şikayetimi geri almistim affedince ve 2 ay önce de beraat etmiş silahını almıştı geri buna da çok güvendi hatta son olayda sikayet etsende kimse sana inanmaz artık demişti

Benim eski eş de bunun gibiydi ve p.m. Yaşadıklarınizi ben de yaşadım. Babasının evinde olay çıkardı babası durdurmak için polis çağırdı. Gelen memur da ikna edip şikayetçi olma dedi. Babası da seni babana götürürüm, boşan bundan kızım dedi. Sonuç beş yıl böyle geçti. Dava açtım ağladı zirladi. Özür diledi. Babam kovdukca ayaklarına kapandı pişmanım diye. Barıştım çocuğum var dedim, aynı şeyler yine devam. Tekrar aynı sahneleri yaşamak çok yorucu. Siz de aynı şeyleri yaşayacaksınız, hazır olaylar başlamışken bitirmeye bakın, asla geri dönmeyin. Ben kurtuldum. Oğlumla çok mutluyum. Çocuğunu çok severdi onu bile görmüyor 4 yıldır. Bizim için en sağlıklısı. Görüşünce çocuğu üzüyordu çünkü. Kurtulmaya bakın. Kimse değişmiyor.

Şuana kadar Bi sorunu yoktu ama alkollü bir gün beni darp etti bende sikaywt ettim tutuklu şuan yakında cikiyor ama asla şikayetimden vazgeçmeyeceğim bir kere düştüm birdahasi asla olmayacak
Onca şeye daha atılmadı mı? Düşünsene karakola gidiyorum karşımdaki polis ama sicili bu. Korkunç!

Endişe etmiyorum değil tutukluluk süresi ilk duruşmada bitecek 12 gün kaldı öyle söyleniyor bende önlem almak için birde ic kapi önüne kamera koydurdum dün kapı durbunune bakmadan kapının önünde ne söylerse evi basarsa sesli ve videolu kayıt alacağım kanıt olarak zaten komşular korkuyor kendisinden ailesinden ne çıkıyorlar nede şahit olmak istiyorlar

Aman sakın taşınmayın o evden sakın.

Eşim tarafından darp edildim komşular beni kurtardı ancak sabahı beklenmedik bir durum oldu eşime tutuklama kararı verildi ben hiç ceza almaz ifade alır bırakılar diye ¹düşünmüştüm çok şaşırdım ama çok mutlu da oldum çünkü o bana öldüresiye vururken hiç acımadı bende ona acımıyorum umarım çıkmaz hatta itiraz etmiş uyuşturucu içenleri içeri atmıyorsunuz beni attınız diye haber geldi oysa hiç umudum yoktu tek endişem erken çıkması böyle bir durum yaşayan varmı

Güncelleme yapmak istiyorum yeni durumlar gelişti..
dun yaşandı yanımda olduğunu söyleyen baba dün bana bir sürü bağırdı çağırdı para getir avukatı istiyor çıkar kocanı ordan şikayetini geri al çıksın orda gardiyan vs sataşıyor kavga ediyormuş oradakilere tartışıp sorun çıkarıyormus sürekli bende asla böyle birsey yapmam dedim diye ağzına geleni söyledi ozaman oğlumun evini boşalt bu şehri terket demeye başladı bende burası hala benim evim gitmeyeceğim dedim şikayetimi de geri almam dedim kapadım suratına telefonu. Sonra ablası aradı ne yapacaksın ordan çıkarmayıp sonra çıkar daha kötü olur başına bela olur vs gibisinden bende dedim varken de başıma bela oldu bakın bana yaptıklarına engel olabildiniz mi yok neden avukat parasını vermiyorsun yok neden cikarmiyorsun o senin kocan psikolojisi bozuksa senin yanında oldu bu adam böyle değildi vs diye konuştu hatta daha ileri gitti sen onun sayesinde para kazandın sana işyeri açan o vs borcu var senn için sen eskiden işçiydin başkasının yanında çalışıyordun vs konuşmaya başladı ki bunların hepsi yalan eşimin ailesine benim kazancımi ve başarılı olmamı benim sayemde para gordugu gorulmesin diye ailesine çevresine uydurduklari ki ben harzaman ticaret yapan çevresi olan biriydim her neyse benim tek sığınağım burda karşı komşumduvyanımda durdukları için çok iyi hissediyordum bunu biliyorlardi karakolda sabaha kadarbyanimda olmuslardi ama enişte buradaki ablası geldi onları bana karşı kışkırttti kötüledi tehdit etti sizinle de kotu olmayalım burası küçük herkes birbirini tanır gibisinden zaten bütün site 2 bina bundan korkar kapıma gelmez benimle konuşmazlar belalilardiye olanı da uzaklaştırdilar benden sırf ben yalniz kalayım pes edeyim diye çok üzülüyorum ama vazgecmeyecegim avukatım artık gerisi bende dedi evinden ayrılma kapıyı kimseyede açma dedi üstelik çıkmadı daha cezaevinden benim şikayetini almam gerekmiyor denildi çıkar demişti eniştesi şimdide alman gerekiyor vs yaptılar umarım çıkmaz. Avukatım biz istediğim sürece ordan çıkmaz dedi ama bilmiyorum uzun oldu kusura bakmayın artık içimi dökecek kimsem kalmadi
Ohh be helal olsun korkmayan kadınlara🫶🏻🫶🏻🫶🏻

Onca şeye daha atılmadı mı? Düşünsene karakola gidiyorum karşımdaki polis ama sicili bu. Korkunç!
Evet bende buna şaşırıyorum şimdi tutuklu 11 gün sonra ilk duruşmada çıkması bekleniyor savunmasında alkolluydum kendi kendini dövdü eşim hatta ne yaptığımı dovdugumu hatırlamıyorum demiş bu şekilde yirtacakmis böyle durumda 1 yılın altında ceza alırsa zaten meslekten atılmaz adamda ciddi psikolojik sorun öfke kontrol bozuklugu var ama hep dört ayak üstüne düşüyor sanırım çıkınca mesleğini yapmaya devam eder 🙄

Aman sakın taşınmayın o evden sakın.
Taşınmak istiyorum tabi önce haklarımı almam lazım yeni düzen yeni şehir yeni isyeri ev eşya vs hepsi masraf bunları karşılanması gerekiyor ailemle de görüşmüyorum aramızı açtı 3 yıldır bana küsler açıkçası yüzüm de yok konuşmak icin

Benim eski eş de bunun gibiydi ve p.m. Yaşadıklarınizi ben de yaşadım. Babasının evinde olay çıkardı babası durdurmak için polis çağırdı. Gelen memur da ikna edip şikayetçi olma dedi. Babası da seni babana götürürüm, boşan bundan kızım dedi. Sonuç beş yıl böyle geçti. Dava açtım ağladı zirladi. Özür diledi. Babam kovdukca ayaklarına kapandı pişmanım diye. Barıştım çocuğum var dedim, aynı şeyler yine devam. Tekrar aynı sahneleri yaşamak çok yorucu. Siz de aynı şeyleri yaşayacaksınız, hazır olaylar başlamışken bitirmeye bakın, asla geri dönmeyin. Ben kurtuldum. Oğlumla çok mutluyum. Çocuğunu çok severdi onu bile görmüyor 4 yıldır. Bizim için en sağlıklısı. Görüşünce çocuğu üzüyordu çünkü. Kurtulmaya bakın. Kimse değişmiyor.
Haklısınz kesin kurtulmam gerekiyor. Kızı için olen biten baba eminim sonra vazgececektir zaten kızıma aşırı ilgisi sevgisi de hastalık gibi bisey cocugumu zehirliyor gibi sonra kendisinden kopması zor olsun istiyor sanirim bu adam komple ruh hastasi daha iyi cozumledim. zaten ayrılmak istediğimde çocukta umurumda değil artik benim kızım değil istemiyorum onu da dedi bende hiç önemli değil dedim gittim şikayetçi oldum.

Bu arada siz darp dayak varmıydi silahla tehdit hakaret yaralamaya kast etme hiç biri için şikayetçi oldunuzmu siciline isledi mi bu arada keşke kapıya gelen memurlarin sizi ikna etmesine izin vermeseydiniz bende her seferinde bu yüzden şikayetçi olamadim ve yanlış yaptım.

Taşınmak istiyorum tabi önce haklarımı almam lazım yeni düzen yeni şehir yeni isyeri ev eşya vs hepsi masraf bunları karşılanması gerekiyor ailemle de görüşmüyorum aramızı açtı 3 yıldır bana küsler açıkçası yüzüm de yok konuşmak icin

Ama hanımefendiciğim canınızdan değerli mi mal mülk? Masrafları uzaktan da karşılarsınız bence bilemedim kocanız çok tehlikeli geldi bana. Sizi de korkutmak istemem ama neler okuyoruz neler görüyoruz.

Bu arada siz darp dayak varmıydi silahla tehdit hakaret yaralamaya kast etme hiç biri için şikayetçi oldunuzmu siciline isledi mi bu arada keşke kapıya gelen memurlarin sizi ikna etmesine izin vermeseydiniz bende her seferinde bu yüzden şikayetçi olamadim ve yanlış yaptım.
Hepsu vardı, ben beş yıl boyunca şikayetçi olmamıştım, fotoğrafları sakladım morlukların. İlk boşanma davasında adliye psikolog görüşmesinde kabul etmişti şiddet uyguladığıni, pişman olduğunu.Boşanma aşamasında akşam barışalım diye yalvarıp, sabah hakaret içerikli mesajlar atınca baktım ben kafayı yicem cimer e yazdım fotoğraf ve ekran görüntüleri ile birlikte. Ama tabiki korumuslar, tüm soruşturmalardan temize çıkmış. Darp gördüğüm anda şikayetçi olsa idim güçlü delilim olurdu, kendi kabul ettiği adliye evragini bile görmezden gelmişler. Belki itiraz eder uzatirdim ama beni rahat bırakmıştı artık. Eskisi gibi korkmadigimi, susmayacağımi farketmişti. 4 yıldır hiç bir şekilde iletişime geçmiyor benimle. Kafam rahat.

Hepsu vardı, ben beş yıl boyunca şikayetçi olmamıştım, fotoğrafları sakladım morlukların. İlk boşanma davasında adliye psikolog görüşmesinde kabul etmişti şiddet uyguladığıni, pişman olduğunu.Boşanma aşamasında akşam barışalım diye yalvarıp, sabah hakaret içerikli mesajlar atınca baktım ben kafayı yicem cimer e yazdım fotoğraf ve ekran görüntüleri ile birlikte. Ama tabiki korumuslar, tüm soruşturmalardan temize çıkmış. Darp gördüğüm anda şikayetçi olsa idim güçlü delilim olurdu, kendi kabul ettiği adliye evragini bile görmezden gelmişler. Belki itiraz eder uzatirdim ama beni rahat bırakmıştı artık. Eskisi gibi korkmadigimi, susmayacağımi farketmişti. 4 yıldır hiç bir şekilde iletişime geçmiyor benimle. Kafam rahat.
İşte görmezden gelişmesinden endişe ediyorum ama bunun çok dosyası var daha yeni silahını almıştı intihar eylemi olmuş psikiyatriye yönlendirilmisti ilaç tedavisi olmadan silahsız görev yapmaya da devam etti sonra temiz çıktı psikolojisi nasil olduysa doğru düzgün hastaneye bile gittiği olmadı sonra silahı geri verildi şimdi ki olayda silahla tehdit hakaret ve darptan hafif yaralanma ile dava açıldı hakkında umarım bu defa kurtulamaz benimde elimde emniyet müdürüyle görüşüp bana yaptığım tüm kötülükleri anlatacağım dediğimde emniyet muduruyle bile beni yakıştıracak çirkin yazıları hakaretleri olmuştu ekran görüntüsü var mesajlarının acaba bunu cimer e atsam ise yarar mı mesajın içeriği bu şekilde ( gidip e. m. senin yaptıklarını anlatacagim dedigimde seversin sen git onada kas göz yap onunda al..yat vs yazmış mesajinda sonra da kufur etmis)

Tazminat ve nafaka alabildin mi peki

X