Şiddetli bel ağrısı gebelik belirtisi mi?

O kadar zor bir süreç ki artık vücudumda olan her şeyi gebeliğe bağlıyorum.ihtimaller denizinde boğulup gitmekten sıkıldım.bat 24ünde. Yumurtlama 10undaydı. Onceki 3 gun ve yumurtlama gunu degerlendirildi. Her yumurtlama gunu olan bir kasık agrım vardi ama bu ay yumurtlamadan once ve sonrası 6 gun bel agrilari kasik agrilari bazen regl olcakmisim gibi agrilar mevcut oldu. Şuan goguslerimin şişkinliğinden başka belirgin bir şey yok.normalde reglden oncede olurdu bu bir belirtimidir degilmidir bilemedim. Ayın 24unu beklemekten baska carem yok.artik umutsuzluga ugramakta istemiyorum.rabbim bu ay isteyen herkesin yuzunu guldursun içindede benim🙏

Merhaba , evet süreç çok yorucu ama stres o kadar önemli ki bu dönemde. Kendini strese sokma lütfen. Hamile olan kimi dinlediysem hepsi aynısını söyledi . Ne zaman kendimizi akışına bıraktık o zaman bebek oldu diyorlar. Sen kendini dinlemeye devam edersen maalesef vücudunu kötü yönde etkilersin. Sağlıklı bir çifte 1 sene süre veriyor doktorlar. Yani hemen olmaması çok normalmiş. Hesap kitap yapmayı bırak ve her iki günde bir ilişki 🤪 unutma ilişki sonrası yarım saat yatmalısın . Öyle hemen kalkma. inşallah her şey gönlünüzce olsun 🌹
O kadar zor bir süreç ki artık vücudumda olan her şeyi gebeliğe bağlıyorum.ihtimaller denizinde boğulup gitmekten sıkıldım.bat 24ünde. Yumurtlama 10undaydı. Onceki 3 gun ve yumurtlama gunu degerlendirildi. Her yumurtlama gunu olan bir kasık agrım vardi ama bu ay yumurtlamadan once ve sonrası 6 gun bel agrilari kasik agrilari bazen regl olcakmisim gibi agrilar mevcut oldu. Şuan goguslerimin şişkinliğinden başka belirgin bir şey yok.normalde reglden oncede olurdu bu bir belirtimidir degilmidir bilemedim. Ayın 24unu beklemekten baska carem yok.artik umutsuzluga ugramakta istemiyorum.rabbim bu ay isteyen herkesin yuzunu guldursun içindede benim🙏

Kızlaar kimse yok muu :KK54:
Şimdi görüyorum mesajınızı, benim çok çok şiddetli ağrılarım oldu, bel, sırt bacak, covid ağrısı gibi, hasta gibi yattım hamileydim fakat düşük oldu. Bu kadar şiddetli ağrının normal olmadığını düşünüyorum, covid’te nasıl bağışıklık sistemim virüsü saldırdıysa acaba bu defa da embriyoya mı saldırdı ve düşürdü diye endişe ettim.

X