Bulaşık Makineleri Siemens SN26M232 TR Bulaşık Makinesi

geceninbanaoyunu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2016
142
91
Hanımlar merhaba Bu bulaşık makinesini ya da Siemens'ten herhangi başka bir bulaşık makinesi kullanan var mı? Bu model çelik kazan olan bir model ve çatal bıçaklar için 3.sepet var. 3.sepeti daha önce kullanıp memnun kaldığım için tercih ettim. Bir de deterjan önerisi yazarsanız sevinirim.

Kimse yazmamış ama beb yazayım. Makinemiz kuruldu. Bugün çeyizlerimi yerleştirmeden hepsini yıkadık. Quick 45°'de 29 dk da yıkadı hepsi pırıl pırıl. 2 postasını finish tablet ile gerisini finish jel ile yıkadık. Pırıl pırıl çıktı bulaşıklar. Ama ben yine de fairyden vazgeçmeyip gidip aldım. 29 dklık programda bile kurutma performansını beğendim. Elstra kurutma seçeneği de var gerçi denemedim ama. Şimdilik ilk izlenimim olumlu:halay:

Kimse yazmamış ama beb yazayım. Makinemiz kuruldu. Bugün çeyizlerimi yerleştirmeden hepsini yıkadık. Quick 45°'de 29 dk da yıkadı hepsi pırıl pırıl. 2 postasını finish tablet ile gerisini finish jel ile yıkadık. Pırıl pırıl çıktı bulaşıklar. Ama ben yine de fairyden vazgeçmeyip gidip aldım. 29 dklık programda bile kurutma performansını beğendim. Elstra kurutma seçeneği de var gerçi denemedim ama. Şimdilik ilk izlenimim olumlu:halay:

Siemens çelik tabanlar 6 programlarda var değilmi ? 4 veya 5 programlarda yok malesef 6 programlı da çok pahalı

Merhaba benden almayı düşünüyorum bugun magaza çalısanı simensi önerdi ama ben hotpoint ile aimens arasında karar veremedım hala memnunmuşum

Ben de 19 yıldır Siemens kullanıyorum. Süper bütün beyaz eşya Siemens çok temiz ve guzel yıkıyo. Ama bulasik makinam bozuldu artık 19 sene de artık yoruldum dedi bıraktı beni başka markada güvenip alamıyorum buna alıştım. Araştırıyorum ama karar veremedim. bide hep kredi kartı ile satış yapıyo lar. Elden veriyolar kaldım böyle 3 aydır elde yıkıyom ya yoruldum artik.

X