Şifalanma çalışmaları

Bahsettiğiniz o beyin adını hiç duymadım.

Şifayı herkes kendi kendine verebilir. Teknik öğrenmek istiyorsanız Reiki uyulmaması alın ve sonra kendinize bol bol şifa verirsiniz ona buna gidip para dökmenize hiç gerek yok.

Bahsettiğim şeylerin bilimsel açıklaması var aslında.
Ben her yolu denemekten yanayım.
Denemeden bilemem..
Kimisi paranız çoksa yardım edin,
Kimisi kuaföre gidin vs demiş.
Kendime hizmet içim bir yol deniyorum sadece.
Bakın yönlendirmeli şifa meditasyonları var. Bence herkesin nefes çalışması gerekir de zaten ama gördüğüm kadarıyla maalesef çoğu kişi yatay tesir alıyor.

Keşke herkes ruhsal yönünü geliştirip, içine dönüp, aslında ne kadar güçlü olduğunu ve her şeyin nasıl kolaylıkla hallolduğunu görse. Dünya şahane bir yer olurdu. Kendi kendinizi geliştirerek başlayın sonra seçim yapın. Video konusunda ben size yardımcı olurum. Buradan yazarsam reklam gibi olmasın.

Bilim bu değil. 😄

kendini iyi hissetmek istiyorsan bence insanlara, hayvanlara, bitkilere ağaçlara yararlı şeyler yapabilirsin. Geçici süre için yaralı kedi/köpek besleyebilirsin. Ağaçlandırma çalışmalarına katılabilirsin. Hayata karışmak. Senin ellerinle yaptıklarınla bir canlının yaşamını güzelleştirmek inan bana harika hissettirecek seni. Lösev in çalışmaları var. Birçok seçenek var.
Yapıyorum

Şifayı herkes kendi kendine verebilir. Teknik öğrenmek istiyorsanız Reiki uyulmaması alın ve sonra kendinize bol bol şifa verirsiniz ona buna gidip para dökmenize hiç gerek yok.
Terapi artı reiki çalışması alacağım bı beyfendiden.Tekrar eden olumsuzluklar için bilinç altı kodlamalara bakılıyormuş ve bu kodlamaların düzeltlmeai için özel teknikler öneriyormuş.Akabinde reiki çalışması yapacakmış.
Deneyelim görelim.

Param değer
O kadının kendine hayrı yok zaten tipinde meymenet yok ... valla millet takipliyor, söylediği zırvaları ciddiye alıyor, kendini bir halt sandırıyor sonuç belli poposu kalkıp milleti engelliyor , yüzüne telefon kapatıyor. İnsanlarımız neden soytarıların sözlerine itibar ediyor :olamaz:
Bana da bir arkadaş önerdi,aklımdan geçen bir kişi değildi..

Terapi artı reiki çalışması alacağım bı beyfendiden.Tekrar eden olumsuzluklar için bilinç altı kodlamalara bakılıyormuş ve bu kodlamaların düzeltlmeai için özel teknikler öneriyormuş.Akabinde reiki çalışması yapacakmış.
Deneyelim görelim.
Buraya yazma amacınız reklam mıydı neydi? Kavga eder gibi bir cevap.. çok tuhafsınız. Umarım şahıs bilinçaltınızı dönüştürmeye çalışırken alttan farklı telkinler vererek sizi kötü bir duruma düşürmez.

Buraya yazma amacınız reklam mıydı neydi? Kavga eder gibi bir cevap.. çok tuhafsınız. Umarım şahıs bilinçaltınızı dönüştürmeye çalışırken alttan farklı telkinler vererek sizi kötü bir duruma düşürmez.
Param değerli,değersiz değil demek istedim.İstediğiniz gibi algılayabilirsiniz.Reklamla işim olmaz

O kadının kendine hayrı yok zaten tipinde meymenet yok ... valla millet takipliyor, söylediği zırvaları ciddiye alıyor, kendini bir halt sandırıyor sonuç belli poposu kalkıp milleti engelliyor , yüzüne telefon kapatıyor. İnsanlarımız neden soytarıların sözlerine itibar ediyor :olamaz:
Önüne gelene dava açıyor ekşi sözlük yazarlarına dahi açtı ve kazandı, dikkat edin değişik(!) bir kadın 🙄

X