Sigaray Braktm :)

Bugün 9.gün :)aklıma bile gelmiyorr zıkkımhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

:lepi::lepi: çok sevindim canım..iyikide bıraktın ..ama sakın tekrardan içmeye başlama..devamı geliyor sonra..sağlıklı yaşamak varken ne diye bile bile zehirliyosun kendini..bende içmiştim sigarayı çok şükürki bıraktım hemde bir defada tam on yıl oldu hiç içmedim içenlerede tavsiyem bir defada bırakın..azaltmakla olmuyo bu işler ..sonra devamı geliyo dur diyemiyosun kendine ..herkese bol şans..:lepi::lepi::lepi::lepi:

Bugün 9.gün :)aklıma bile gelmiyorr zıkkımhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

:nazar:3yıl önce bıraktım 1yıl içmedim tekrar başladım
45gün önce tekrar bıraktım arada aklıma geliyor ama aklıma gelincede
iğrençsin bırak peşimi pis siğara diyorum
inşallah tekrar dönmeyiz bu illete
seni ve bırakan tüm arkadaşlarımı kutluyorumvereliniortak

Helal sana balım yaa tebrik ediyorum seni alkışşalkisalkisalkisalkisalkisalkissositososito:1hug:eek:puyorumnanaktan

Bugün 10.gün :)aklıma bilem gelmiyorr :))hatta komşu içiyorduu püfffff kokusu öğğğlaelaelaelaelae

:nazar:3yıl önce bıraktım 1yıl içmedim tekrar başladım
45gün önce tekrar bıraktım arada aklıma geliyor ama aklıma gelincede
iğrençsin bırak peşimi pis siğara diyorum
inşallah tekrar dönmeyiz bu illete
seni ve bırakan tüm arkadaşlarımı kutluyorumvereliniortak

heheh cnm bu konudaa idolümmsüüün :KK70:
45 gün oldumuu kıızz
alkışş valla
alkisalkisalkis alkisalkisalkis

canımm tebrik ediyorum seni alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
banada tavsiyeler ver nasıl bıraktın yaa gerçi benden az içiyormuşsun bende ramazanda kesinlikle bırakmayı düşünüyorum Allah yardımcım olsun..

canımm tebrik ediyorum seni alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
banada tavsiyeler ver nasıl bıraktın yaa gerçi benden az içiyormuşsun bende ramazanda kesinlikle bırakmayı düşünüyorum Allah yardımcım olsun..

Makberim canım bırakırken hiç zorlanmadım .Ben 17.yaşında başlamştım sonra 24 de bıraktım 26 da da yine başlayınca .Şimdi yine bıraktım..Ramazandan önce hep dedim bırakıcam bu laneti diye.Belkide beynimi öyle düşünerek alıştırdımmm.Baktım zamda geldi :)boşuna havaya veriyorum dedim paraları günah dedim kendini toparla dedimgamyoncuiremsuSonra :)ramazan 1 oldu ben :)sgr içemedim.Aslında baş dönmelerimmodlu 10 gündür varr ramazandamı yada sgr bıraktıgımdan dolayımı bilmiyorumm.Sende bırakkkk lütfenn canımmm barii azaltarak bırak sen ben birden bıraktımmm..

tebrikler canım..azmin sabrın elinden hiç bişi kurtulmaz..:hooray:
umarım ben ve benim içinlerde bırakır..
:mymeka:

Makberim canım bırakırken hiç zorlanmadım .Ben 17.yaşında başlamştım sonra 24 de bıraktım 26 da da yine başlayınca .Şimdi yine bıraktım..Ramazandan önce hep dedim bırakıcam bu laneti diye.Belkide beynimi öyle düşünerek alıştırdımmm.Baktım zamda geldi :)boşuna havaya veriyorum dedim paraları günah dedim kendini toparla dedimgamyoncuiremsuSonra :)ramazan 1 oldu ben :)sgr içemedim.Aslında baş dönmelerimmodlu 10 gündür varr ramazandamı yada sgr bıraktıgımdan dolayımı bilmiyorumm.Sende bırakkkk lütfenn canımmm barii azaltarak bırak sen ben birden bıraktımmm..
canım bayılıyorum senin bu azmine yaa..bende utanarak söylüyorum 11 yaşında başladım:kedi:22 yaşındayım 1-2 defa bıraktım oda toplasan 3 ay etmez..şimdi ciddi anlamda bırakmayı istiyorum eşim de içiyor malesef düşününce ayda 500 lira sigaraya gidiyor sağlığımızdan oluyoruz en önemlisi bebek sahibi olamamanın en büyük etkenlerinden biri :KK43:(( şu an zaten azalttım inşallah bırakıcam..ayrıca baş dönmeleri bende de oluyor gün için vücut nikotine alışık olunca zorlanıyoruz..1 aya kalmaz etkisi gider sende..opuyorumnanaktan

turkbayragi SİGARA SİZİ BİTRMEDEN .SİZ ONU BİTİRİNturkbayragi

balımm izledim içim bi fena oldu :KK43:( Allah kimseyi o duruma düşürmesin bilerek intahar ediyormuşuz :KK43:((oooffffffff kesin bırakıcam ben ona değil o bana yenilicek

ank -makberrr .ınşallahh bu müabrekk ayda bırakmaya yerdim etsin rabbim size

canımmm tebrik ederimm inşallahh herkes kurtulur bu illettennn

X