Sığır iliği(saç dökülmesi, gürleşmesi için) maskesi.

Sıra da saten yastık kılıfı var. Bunu da çok duyuyorum. Reklamlar benim üzerimde çalışıyor o kesin. 😅😅 Ama bu işlere gönül vermiş herkes bu kılıfa geçmiş sıra bende.

3 aylık soğan suyu bakımı + 2 aylık sığır iliği bakımı toplamda 5 ayın sonucu bu saçlar. Daha önce bu bölgemde saç kalmamıştı. Umut var dilerim dolgunlaşıyor daha iyisi olacak. 😊🙏

Eklentiler

• IMG_20230510_114030_edit_429249110159498.jpg
    IMG_20230510_114030_edit_429249110159498.jpg
    93,2 KB · Görüntüleme: 168
Şakak bölgemde çıkan saçlar uzadı. Artık saçımı topladığım zaman o kadar belli ki. Kendi başlarına bi dünya gibiler. 😅
Yaptığım Bakımlar kesinlikle saç çıkarıyor bu iyi haber. Ama bende otoimmun hastalık, haşimato olduğu için dökülmelerim devam ediyor. Ayrıca demir de bitmiş yine vücutta. Bunlara rağmen saç çıkışı sağladım ve dökülmeyi çok azalttım. Gürleşme konusu hala net değil ama Bakımlara devam. Vitamin takviylerine ve beslenmeme biraz daha özen göstermem lazım. Her şey bir bütün. Umarım daha güzel haberlerle gelirim 😇

3 aylık soğan suyu bakımı + 2 aylık sığır iliği bakımı toplamda 5 ayın sonucu bu saçlar. Daha önce bu bölgemde saç kalmamıştı. Umut var dilerim dolgunlaşıyor daha iyisi olacak. 😊🙏
Selamlar tekrar, sogan suyu bakimi nasil? İlik bakimindan ne kadar sure sonra yeni sac cikmaya basladi?

Şakak bölgemde çıkan saçlar uzadı. Artık saçımı topladığım zaman o kadar belli ki. Kendi başlarına bi dünya gibiler. 😅
Yaptığım Bakımlar kesinlikle saç çıkarıyor bu iyi haber. Ama bende otoimmun hastalık, haşimato olduğu için dökülmelerim devam ediyor. Ayrıca demir de bitmiş yine vücutta. Bunlara rağmen saç çıkışı sağladım ve dökülmeyi çok azalttım. Gürleşme konusu hala net değil ama Bakımlara devam. Vitamin takviylerine ve beslenmeme biraz daha özen göstermem lazım. Her şey bir bütün. Umarım daha güzel haberlerle gelirim 😇
Hangi şampuanı kullanıyorsunuz acaba🙂

Selamlar tekrar, sogan suyu bakimi nasil? İlik bakimindan ne kadar sure sonra yeni sac cikmaya basladi?

Soğanı ikiye bölüp kaynatıyorum biraz. Daha sonra suyunu diplere fıs fıs yapıyorum. 3 ay buna devam edince minik saçları görmüştüm bu sürenin sonunda. İlik bakımında yine sürenin sonunda yeni saçlar baya belirgindi.

C cecenn her zaman söylerim en önemlisi içten beslemek yani vitaminleri düzenli almaya özen gösterin, kahvaltı rutinini atlamayın, yeşil yapraklı sebzelere sofranızda sıkça yer verin ve benim için en önemli detay saçları olabildiğince ısıl işlemlerden uzak tutmak... Kolay gelsin 🙏

X