Tüp Bebek Merkezleri Sihirli Tüp Bebek merkezi

alargax

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2015
27
32
41
Merhabalar,
Var mı böyle bir merkez? Tabiki yok.Bizim beklediğimiz bu ama. Bahçeci, memorial, acıbadem bilinen en başarılılar. Herkesin iyi kötü deneyimleri var fakat, bu deneyimlerinizi aktarırken lütfen objektif olun. hepimiz bu süreçte hassas olduğumuzdan, ve sanırım tedavi için verdiğimiz meblağalar yüksek olduğundan, karşımızdakinden bizi pamuklara sarmasını istiyoruz. Böyle olmayınca ki bir çok sebebi vardır bunun, buraya içimdeki herşeyi yazarken biraz ileri gidebiliyoruz. Örneğin ben, hangi tüp bebek merkezine gideceğimi düşünmekten bir yıl kaybettim:), hepsine de tek tek gidip görüştüm.
Şahsi kanaatlerim;
Bahçecinin Fulya Kliniği ve özellikle Dr. Mustafa Bahçeci tarafından yapılan tedavileri, ( Diğer dr lar da eminim çok ama çok iyilerdir, fakat benim düşünceme göre kendisine gidilmesinde fayda var)Gerçekçi bir klinik olduğunu düşünüyorum. Bayan dr istediğim için kendisi ile devam edemedim.
Memorial ; Semra Hanım bütün dosyalar ile kendi ilgileniyormuş. Nasıl yapıyor bilemiyorum. Yorumlardan anladığım ve görüştüğüm kişilere göre gayet iyi.
Acıbadem; hastane hakkında birşey söylemeye lüzum yok galiba. Gayet iyi. Acıbadem neticede.
Diğer ünlü doktorlar, merkezler hepsinin üç aşağı beş yukarı aynı oldugunu sanıyorum.

Ve en önemlisi;
BU MERKEZLERİN HİÇ BİRİNDE; TEKRAR GELSİN TİCARETİMİZ ARTSIN ŞEKLİNDE YAKLAŞIM YOK!
HERŞEY ALLAH'TAN; tedbirinizi alınız fakat O OL demeden olmayacak!
Gelişemeyen embriyolarınızdan, genetik faktörlerden, tutunamamasından hekimler sorumlu değil! Zaten hepsi size garanti olacak demiyor.
Yorum yaparken lütfen duygusal davranıp objektif olmayan yorumlar yapıp, okuyan insanları etkilemeyin.
ALLAH çocuk isteyen tüm kullarına yardım etsin İNŞALLAH.
Sağlıcakla.

X