Silik çizgi ne anlama geliyor?

Evet çok şükür. O hafta gittiğimde daha çok küçükmüş kanda çıktı sadece şuan 8 haftalık olduk.
Benimde testlerim iki tane dün böyle çıktı bugun de yaptım bugun ki boş çıktı adetime 2 gün var kafam çok karıştı sizce ne olabilir ki

Eklentiler

• DED193FC-921B-420B-BC96-4B721830B6EA.jpeg
    58,4 KB · Görüntüleme: 47
  • FC91FA45-F00D-47C4-AA53-DF3F391390D6.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 47
Benimde testlerim iki tane dün böyle çıktı bugun de yaptım bugun ki boş çıktı adetime 2 gün var kafam çok karıştı sizce ne olabilir ki
2 gün sonra tekrar test yap bence canım bende de ilk çok belirsizdir burada fotoğrafı bile yok 2 3 gün sonra daha belirgin oldu

Benim de bata 2 gün var canım. Test yaptım az önce seninkine benzer silik çizgi var. Takip edelim İnşallah gebeyizdir.

Merhaba

Adet günümden 3 gün önce test yaptım ikinci çizgi görünmeyecek kadar silikti tam adet günümde yaptığım ise böyle durum nedir sizce.?
Merhaba canım bende aynı durumdayım silik çıktı yarın kan vericem sanırım bilmiyorum beklemek istiyorum hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ama henelik ihtimali yüksek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…