Silik çizgi var hamile miyim

O zaman kuruma çizgisi olabilir . Çok uzun zaman geçmiş . Bence siz tekrar test alıp deneyin
evet bugün aldım test yarın sabah yeniden denicem bakalım pek bi şey çıkacağını düşünmüyorum adet de olduğum için ama silik çizgi ikilemde bıraktı yine de beni

evet bugün aldım test yarın sabah yeniden denicem bakalım pek bi şey çıkacağını düşünmüyorum adet de olduğum için ama silik çizgi ikilemde bıraktı yine de beni
En azından içiniz rahatlar . Belirsizlik insanı çok yoruyor

Kızlar merhaba lütfen bana da yardım edin geçen ay kimyasal gebelik yaşadım bu ay yine denedik ve test yaptım regl günüm cuma günü bugün öğle saatinde yaptım bu testi tekrar aynı şeyi yaşamaktan çok korkuyorum var mı böyle bir şey yaşayan

Eklentiler

• IMG_2255.jpeg
    IMG_2255.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar merhaba lütfen bana da yardım edin geçen ay kimyasal gebelik yaşadım bu ay yine denedik ve test yaptım regl günüm cuma günü bugün öğle saatinde yaptım bu testi tekrar aynı şeyi yaşamaktan çok korkuyorum var mı böyle bir şey yaşayan
Kimyasal sonrası regli oldunuz mu bende kimyasal gebelik geçirdim ama regli olmadım

Kan testi yaptırdım mi hiç kimyasal sinrası beta HCG yavaş düşüyor 0 landı mı

Kimyasal gebelik geçirdim bir hafta kanamam oldu bir daha regl olmadım regl günüm cuma dayanamadım yaptım yine test bu şekilde çıktı benim de kafam karıştı
Ben kimyasal geçirdim beyan 0 landı yarın 28 gün oluyor regli günüm hesaplayinca ama regli belirtim yok sadece göğsün ellenmeyecek kadar ağrıyı ve ateş içinde yanıyor bende okudum çok var regli olmadan hemen hamile kalan inşallah öyledir kimyasal gebelik beni çok yıprattı 😓

Ben kimyasal geçirdim beyan 0 landı yarın 28 gün oluyor regli günüm hesaplayinca ama regli belirtim yok sadece göğsün ellenmeyecek kadar ağrıyı ve ateş içinde yanıyor bende okudum çok var regli olmadan hemen hamile kalan inşallah öyledir kimyasal gebelik beni çok yıprattı 😓
Ben ilk 74 ile öğrenmiştim kimyasalda test sonucum çok silikti sonra üç gün sonra 76 olmuştu iki gün sonra yine test yaptırmıştım 17 olmuştu sonra da iki gün hatta pardon 3 gün sonra kanamam gelmişti

Ben ilk 74 ile öğrenmiştim kimyasalda test sonucum çok silikti sonra üç gün sonra 76 olmuştu iki gün sonra yine test yaptırmıştım 17 olmuştu sonra da iki gün hatta pardon 3 gün sonra kanamam gelmişti
Screenshot_2024-01-05-17-22-48-975_com.android.chrome.jpg
ben bunla ögrendim kimyasal gebeliği muhtamelen 15 falandı reglim 2 gün geçti net cıktı 39 beta sonra 96 sonra 115,155 derken inmeye başladı benim betam öyle 3,4 günde düşmedi 7 Kasım'da hamile olduğumu oğrendim 14 Aralık'ta son betam 13 dü

Eki Görüntüle 3366748 ben bunla ögrendim kimyasal gebeliği muhtamelen 15 falandı reglim 2 gün geçti net cıktı 39 beta sonra 96 sonra 115,155 derken inmeye başladı benim betam öyle 3,4 günde düşmedi 7 Kasım'da hamile olduğumu oğrendim 14 Aralık'ta son betam 13 dü
39 gün kanamam sürdü yani takı 0 lanana kadar 0 laninca bitti kanamam

Benim dün bu saatlerde yaptığım kaset test bu şekilde silikti şimdi yine yaptım o da bu şekilde aradaki fark böyle yanı
Kaset testler daha geç çıkıyor diye biliyorum kan testim 74 iken erken gebelik testim de bu şekilde idi

Eklentiler

• 3e0f1283-7c74-49f8-9c00-bcf5363624e3.jpeg
    3e0f1283-7c74-49f8-9c00-bcf5363624e3.jpeg
    128,9 KB · Görüntüleme: 101
X