SİLİK ÇİZGİ

Benaybuke

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2023
56
25
Kızlar merhaba adetime iki gün var ama aşırı göğüs ağrım var 10 gündür. Bide midem bi garip. İkinci çizgi var ama çok silik yardımcı olur musunuz hamile miyim🙏🏻
IMG_2264.jpeg

Eklentiler

• IMG_2263.jpeg
    IMG_2263.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 150
Ayy inşallahhh bir an benim gözüme görünüyor sanmıştım😍 çok karıştırıyor cidden kafa ama ilk defa ikinci çizgiyi gördüm
Hiç zorlanmadım direk gördüm canım inşallah gebelik vardır 😍🙏🏻 bana da haber vermeyi unutmayın lütfen merak ederim 🤭

Kızlar merhaba adetime iki gün var ama aşırı göğüs ağrım var 10 gündür. Bide midem bi garip. İkinci çizgi var ama çok silik yardımcı olur musunuz hamile miyim🙏🏻Eki Görüntüle 3251322
Şubat ayında bu tesle ben de gebeliğimi öğrendim ve çizgi aynı bu şekildeydi🌸 inşallah hamilesinizdir🥰 ama elinizde başka testler varsa onlarla da deneyin kesinleştirmiş olursunuz

Şubat ayında bu tesle ben de gebeliğimi öğrendim ve çizgi aynı bu şekildeydi🌸 inşallah hamilesinizdir🥰 ama elinizde başka testler varsa onlarla da deneyin kesinleştirmiş olursunuz
Ayy inşallahh çok teşekkür ederim cevabınız için 😍 bide çok halsizim sürekli uykum geliyor ve evet göğüslerim patlayacak hani 1 hafta kala falan ağrırdı ama bu sefer bir ayrı ağrıyır. dün de yapmıştım ama beklememiştim sonucu canım sıkıldı ilk tek çizgi çıkınca sonradan baktım aynı böyle çizgi vardı kuruma çizgisi mi emin olamamıştım

Ayy inşallahh çok teşekkür ederim cevabınız için 😍 bide çok halsizim sürekli uykum geliyor ve evet göğüslerim patlayacak hani 1 hafta kala falan ağrırdı ama bu sefer bir ayrı ağrıyır. dün de yapmıştım ama beklememiştim sonucu canım sıkıldı ilk tek çizgi çıkınca sonradan baktım aynı böyle çizgi vardı kuruma çizgisi mi emin olamamıştım
halsizlik uyku hali bende gebeliğimin başından 3.ayıma kadar devam etti. ben de her gün test yapmıştım fakat adetim gecikene kadar çıkmadı bu ay olmadı diye düşündüm adetim 2 gün gecikince 14 şubatta böyle hayalet çizgi gördüm ama teyit etmek için kan vermeniz lazım ama birkaç gün bekleyin derim çünkü 2 günde bir kan vermek durumunda kalacaksınız ve o sizi strese sokar ben evde her gün test yaparak o cizginin koyulaşmasını bekledim

halsizlik uyku hali bende gebeliğimin başından 3.ayıma kadar devam etti. ben de her gün test yapmıştım fakat adetim gecikene kadar çıkmadı bu ay olmadı diye düşündüm adetim 2 gün gecikince 14 şubatta böyle hayalet çizgi gördüm ama teyit etmek için kan vermeniz lazım ama birkaç gün bekleyin derim çünkü 2 günde bir kan vermek durumunda kalacaksınız ve o sizi strese sokar ben evde her gün test yaparak o cizginin koyulaşmasını bekledim
İnşallah hayırla kucağınıza alırsınız bebişinizi😍 beklemenin ne kadar zor olduğunu bu testler öğretti bana resmen😂 çarşamba adet günüm bakalım ne olacakk dereyi görmeden de paçayı sıvamak istemiyorum çünkü negatif çıkması çok kötü 🥹

İnşallah hayırla kucağınıza alırsınız bebişinizi😍 beklemenin ne kadar zor olduğunu bu testler öğretti bana resmen😂 çarşamba adet günüm bakalım ne olacakk dereyi görmeden de paçayı sıvamak istemiyorum çünkü negatif çıkması çok kötü 🥹
inşallah güzel haberler alırsınız🌸 sonra haber vermeyi unutmayın🥰

Merhabalarr😍 bugün sağlık ocağının kan verme günüydü sabaha çıkacak inşallah sonucumm🥰 adet olmadım sanırım cidden hamileyim🙈 mutlaka yazacağım size 💐💐
Canım takip ediyorum seni bende merakla bekliyorum ve aynı belirtiler var ve şuanda benim testimde seninle aynı üstelik 2test yaptım ikiside aynı seninki gibi sonucunu merakla bekliyorum

Eklentiler

• 16850806562451525869472268374020.jpg
    16850806562451525869472268374020.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 127
X