Silik cizgi

Gamzenisa

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
17
2
23
Merhaba aletimin üstünden 3 gün geçti erken gebelik testi yaptım çıkmadı diye bıraktım yemek yedikten sonra baktığımda 1. Resimdeki gibi silik çizgi gördüm yarım saat sonra falandı ama güvenmediğim için sabah bir test daha yaptım onda da 20 dakika sonra silik çizgi gibi çıktı şimdi benim sorum şu acaba kuruluk yansıması mi yoksa ufaktan olsa birseyler var mi lütfen cevaplayın tecrübeli anneler

Eklentiler

• 20240304_002324.jpg
    20240304_002324.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 286
  • 20240304_183243.jpg
    20240304_183243.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 272
Merhaba aletimin üstünden 3 gün geçti erken gebelik testi yaptım çıkmadı diye bıraktım yemek yedikten sonra baktığımda 1. Resimdeki gibi silik çizgi gördüm yarım saat sonra falandı ama güvenmediğim için sabah bir test daha yaptım onda da 20 dakika sonra silik çizgi gibi çıktı şimdi benim sorum şu acaba kuruluk yansıması mi yoksa ufaktan olsa birseyler var mi lütfen cevaplayın tecrübeli anneler
Adet gecikmesi mi yasiyorsun? Biri daha bu şekilde yaşamış sonraki zamanlarda testleri hep pozitif çıktı kanda da gozukmus. Belki seni de öyledir. Testi tekrarla canim

Maalesef bu kuruma çizgisi 😥 o kadar tecrübe ettim ki artık ikisi arasındakini net olarak söyleyebiliyorum 😒

Bence gebelik var çünkü kuruluk saatler sonra çıkar

Bende şimdi silik çizgi görüp koşa koşa kan vermeye geldim insan korkuyla karışık duygular yaşıyor küçücük silik çizgi insanı nasıl heyecanlandırıyor Rabbim isteyen herkese tez vakitte hayırlısıyla nasip eylesin inşallah bugün güzel haberler alalım

Bende şimdi silik çizgi görüp koşa koşa kan vermeye geldim insan korkuyla karışık duygular yaşıyor küçücük silik çizgi insanı nasıl heyecanlandırıyor Rabbim isteyen herkese tez vakitte hayırlısıyla nasip eylesin inşallah bugün güzel haberler alalım
Ben adet oldum dün malesef yanılmışım benim hemen çıkmamıştı olsun Allah isteyen herkese nasip etsin 1 kızım var Rabbım.nasip ederse 2. De istiyorum aslında tecrübesiz de değilim ama bu öyle birsey ki ilk gün ki gibi bir heyecan bir panik hali inşallah siz hamilesinizdir güzel haberlerinizi bekliyorum

X