Silik çizgi

Eftan2534

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
12
3
34
9 aylık bir çocuğum var, emzirdiğim için adetim düzensiz genellikle 2 ay geçtikten sonra oluyor, bu seferde adetim 40 gün gecikti, nedense içime korku düştü test yaptım, silik çizgi çıktı, Hamile miyim, yoksa değil miyim?

[

Eklentiler

• IMG_20240423_205728.jpg
    IMG_20240423_205728.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 30
Sabah kağıt şeklinde olan testti yaptım ondada bu şekil çıktı, sonra için rahat etmedi erken gebelik testi aldım, hemen anında fotodaki görüntü çıktı, inş Hamile değilimdir

Nasıl korunuyordunuz

Biz korunmadigimiz halde olmadi henüz sizin ona rağmen olmuş kismetiniz de varmış demekki 🥰
Gurbetteyim, tek başıma nasıl çocuk bakacağım, daha ilk çocuğumu emzirirken ben hamile kalmış olamam İnş kimyasal gebeliktir , Allah isteyene hayırlı ise versin, yarın kan vermeye gideceğim İnş değilimdir 🥺

Canim net bi cizgi. Ve acik konusmak gerekirse geri cekme yontemi bi korunma degil.. belki cok zorlanacaksin ama ikisini buyuttugun zaman iyiki dersin.

Kocam korunuyırdu

Kocam korunuyordu, spiral taktırmayı düşünüyordum normalde, ama ablam spiralle Hamile kalınca eşimin korumasına karar verdim
Şuanki psikolojiniz çok düşüktür tahmin edebilirim lütfen sakin olun hissediyorum çok zor 😣 çünkü bende bebegim 3 yaşına gelene kadar asla 2. Gebeliği düşünmedim ve 1 yaşından sonra ilaç kullandım kendi kafamdan salak gibi hormonlarımı o kadar düzensizleştirki oğlum 2.5 yaşını geçtikten sonra çocuk düşünmeye başladık Şuan 3.5 yaşında korunmadıgımız halde henüz kalamadım . Geleceği vardı ve geldi iyi düşünmeye çalışın dua edin sağlıklı olsun psikolojik olarak çok yorulacaksınız ama iyi düşünün gerçekten gerisi boş 🫶

9 aylık bir çocuğum var, emzirdiğim için adetim düzensiz genellikle 2 ay geçtikten sonra oluyor, bu seferde adetim 40 gün gecikti, nedense içime korku düştü test yaptım, silik çizgi çıktı, Hamile miyim, yoksa değil miyim?

[

Teste göre hamilesiniz. Korunuyormusunuz?

Gurbetteyim, tek başıma nasıl çocuk bakacağım, daha ilk çocuğumu emzirirken ben hamile kalmış olamam İnş kimyasal gebeliktir , Allah isteyene hayırlı ise versin, yarın kan vermeye gideceğim İnş değilimdir 🥺
Amin isteyen herkese versin ama öyle demeyin anlayabiliyorum zor olur ama alacak nefesi varsa zaten ne deseniz boş🥺 hayırlısı olsun inşallah

Sadece eslerden birinin korunmasi %100 koruma olmuyor malesef
Esiniz korunurken sizde spiral taktirabilirdiniz
Nasilsa spiral var diye boşlamak bile bile lades demek zaten
Onun da kayma ihtimali vs var cunku
Hakkinizda hayirlisi olsun

X