Silik erken gebelik testi

Tecrübeli hanımlar merhaba,

Ben 2 ocakta regl oldum, adet döngüm 28 günde bir.
Ayın 13 ve 17sinde ilişki yaşadık.
Bir kaç gündür belimde ağrı vardı, psikolojik mi bilmiyorum.
Erken gebelik testi yaptim ikinci çizgi çok silik çıktı daha regl olmama bir hafta var olmalı.
Bu bir anlam ifade ediyor mu?
Telefonum iyi olmadığı için fotoğraf çekemedim tam anlaşılmıyor ama silikbir ince çizgi var ilk kırmızı cizginin yaninda
Bende ilk çok silik çizgiyle öğrendim bir hafta varmış gebeliğe bence hamilesin umarım evlisinizdir çünkü bu dertli olunacak bir durum değilde bilemedim 🤔

hamile olma ihtimaliniz çok yüksek. 2 de 2 çıkan sonuçta hata olduğunu düşünmüyorum.

17sindeki ilişkiden silik çizgi şimdi görünmez ama 13ündekinde olmuş olabilir. 2 test de yanlış sonuç vermez diye düşünüyorum ben de

Ayın 30una kadar beklemektense kan testi verip netleştirin.
İdrar testlerinin pozitif durumda hata payı çoook düşük diye biliyorum ben de.
Ben başka bir ülkedeydim ilişki yaşadığımda, şimdi yine başka bir yerdeyim, geziyordum sağlık sigortam filan yok test veremem.

Evet ihtimali imkansiza yakin bisey false positive. Silik olur tabi beta hcg degerleriniz cok düşüktür henuz. Sabah ilk idrarla testi tekrarlayin gecikince. Gebelik olustuktan 9 gun sonra gözükmeye baslayabilir testte. Vücudunuzdaki b-hcg degerine bagli.

2 sinde regl 28 gunluk siklusta diger regl 30 unda 14 çıkar 16 sinda ovulasyon olmuştur bu durumda 11-16 arasi riskli günler 13undeki sevismede korunmadiniz mi? Korunmadiysaniz hamilesinizdir bal gibi niye olmayasiniz?

Bu yaşlı İngiliz annesine hediye sorduğunuz adam mı? İlişki bile sayılmaz diyordunuz ciddiye mi bindi iş?

Evet ihtimali imkansiza yakin bisey false positive. Silik olur tabi beta hcg degerleriniz cok düşüktür henuz. Sabah ilk idrarla testi tekrarlayin gecikince. Gebelik olustuktan 9 gun sonra gözükmeye baslayabilir testte. Vücudunuzdaki b-hcg degerine bagli.

2 sinde regl 28 gunluk siklusta diger regl 30 unda 14 çıkar 16 sinda ovulasyon olmuştur bu durumda 11-16 arasi riskli günler 13undeki sevismede korunmadiniz mi? Korunmadiysaniz hamilesinizdir bal gibi niye olmayasiniz?
13 unde korunmadim, diğerinde korundum ama bu kadar kolay mi yani kac yaşında kadınım

13 unde korunmadim, diğerinde korundum ama bu kadar kolay mi yani kac yaşında kadınım
Verdiğiniz iki tarih de çok riskli. Yani gebe kalmak isteyen bir kadına doktor tam da bu tarih aralığını verirdi. Sigortanız yoksa paranızda mı yok? Özel klinikte test yaptırabilirsiniz.

şayet testiniz false positive ise ve testte üretim hatası yoksa daha çok korkmanız lazım çünkü:
  • molar pregnancy.
  • rare antibodies.
  • hydroxychloroquine (HCQ) injections.
  • chemotherapy.
  • urinary tract infection.
  • kidney disease that causes blood or white blood cells in the urine.
  • germ cell tumors of the ovary, a type of ovarian cancer.
  • pituitary problems (very rarely)

o yüzden bir an önce hamilelik durumunu açığa kavuşturmak için ciddi bir girişimde bulıunmanız lazım.

Bu yaşlı İngiliz annesine hediye sorduğunuz adam mı? İlişki bile sayılmaz diyordunuz ciddiye mi bindi iş?
Evet o
İlişki miydi neydi ben asla anlamadım
Ve hafta sonu vedalaştık baska bir ülkeye geçtim ben, belki ben de gelirim dedi o kadar.
Simdi ona da yazdım durumu, eğer öyle bir durum varsa kararin ne olursa olsun yaninda olurum yazmış

Verdiğiniz iki tarih de çok riskli. Yani gebe kalmak isteyen bir kadına doktor tam da bu tarih aralığını verirdi. Sigortanız yoksa paranızda mı yok? Özel klinikte test yaptırabilirsiniz.
Yani haftada iki üç kere ancak sevişiyorduk, burada sigortan yoksa böbrek bırakıp çıkıyorsun

Bulunduğunuz ülkede sigortanız yok, testi karşılayacak durumunuz bile yoksa nasıl aldıracaksınız gebeyseniz. Erkek arkadaşınız mı karşılayacak?

Hangi ülke orası? Sigorta sorunu için soruyorum çünkü ücretsiz klinik de bulunabilir. Ama silik de olsa çizgi varsa eğer geçmiş olsun ordan dönüş pek yok, pozitif demek. Bu testlerin biraz daha pahalı olanları var 2 gün sonra bir de onlardan alıp bakın, çizgi olarak değil sonucu yazıyor.

X