Silik Gebelik testi

Bende 1 gün arayla yapıyorum ama erken gebelık değil benımkısı normal kaset yavaş koyulaşır dıe duydum Trendyoldan 30 tane aldım 200 tl ye eczanede erken gebelık testi 150 tl idi yanılma payında var tek seferde o yüzden böle yaptım hergun takıp edecegım pil olduğunda giderim doktora sabah yapacağım yine paylaşırım :) sizlerde yapmasın gün gün takıp edelım ben konu açmıştım bununla alakalı bakabılırsınız :)

Eklentiler

• IMG_3298.jpeg
    IMG_3298.jpeg
    96,7 KB · Görüntüleme: 98
Bende 1 gün arayla yapıyorum ama erken gebelık değil benımkısı normal kaset yavaş koyulaşır dıe duydum Trendyoldan 30 tane aldım 200 tl ye eczanede erken gebelık testi 150 tl idi yanılma payında var tek seferde o yüzden böle yaptım hergun takıp edecegım pil olduğunda giderim doktora sabah yapacağım yine paylaşırım :) sizlerde yapmasın gün gün takıp edelım ben konu açmıştım bununla alakalı bakabılırsınız :)
Ben predictor aldım 230 tl ye, reglime iki gün vardı negatif çıktı 🤣 yeni test almaya ne hevesim kaldı ne de param 🤣🤣🤣

1 gün gecikti ama test yapmaya korkuyorum negatif çıkacak diye
Allah aşkına yapppp merak ettttim neden korkuyorsun ben hergun yapıyorum :) bı gun negatıf ertesi gün pozıtıf oluyor yap bana mesaj at özelden merak etttim bende 3. Bugün yaptım akşam 4. Yapacağım öle takıp edıyorum

Eklentiler

• IMG_3309.jpeg
    IMG_3309.jpeg
    376,4 KB · Görüntüleme: 84
Allah aşkına yapppp merak ettttim neden korkuyorsun ben hergun yapıyorum :) bı gun negatıf ertesi gün pozıtıf oluyor yap bana mesaj at özelden merak etttim bende 3. Bugün yaptım akşam 4. Yapacağım öle takıp edıyorum
Her gün yapılır mı ya psikolojim kaldırmaz benim 😂

Her gün yapılır mı ya psikolojim kaldırmaz benim 😂
Ben korkuyorum dış gebelık gecırdım ya netleşsin çizgi hemen de gidicem bi öncekınde 10-15 gün geç öğrendim 736 idi 7.000 kadar bekledim sol tüpüm alındı 2 cm olmuş tüpte Bızde 736 beta iken beta artısından anladık erken oğrendeydım bu şekilde bi süreç olmayacaktı hafif gecırıo atlatacaktım şimdi tek tüpüm var :KK43: bu yüzden başta öğrenip beta takıbı yapmak istiyorum kendımı kandırmayacagım bu kez

Merhaba, bat’a 3 gün var bu ay aşılama oldum. Bu sabah yaptığım testi uygular uygulamaz ikinci test silik çıktı. 2 gün önce uyguladığım da daha siliğiydi. Kan vermek için doğru zaman ne zaman? Sizce gebelik var mı?
IMG_7162.jpeg

Çok moralim bozuk, 3 gün sonunda regl oldum maalesef. Neden olmuyor bir türlü anlamıyorum. Bi dahaki ay ovulasyon testi deneyeceğim
Allah en doğru, en hayırlı, en güzel zamanda nasip etsin inşallah. Doktor takibinde değilseniz bir danışmanlık alın🌸

Ben yine yaptım ve bu şekilde çıktı acaba varmı gebelik kan verdim bekliyorum

Eklentiler

• IMG_1243.jpeg
    IMG_1243.jpeg
    27,9 KB · Görüntüleme: 71
X