Silik gebelik testi

benimde bir gun kaldi bu sabah erken test yaptim, bir hafta bekleyip kan aldircam
Gecikmem olursa, gecen ay kimyasal gecirdim agrim vardi bat gunu silik ckmisti iki gun snra kanamam oldu, insaAllah bu sefer bebegimiz bizlerle positif dusunelim🥰
Canım durum ne

Kızlarrrr ilk 3-4 dk hayali çizgi belirdi dün kan vermiştim 0 çıkmıştı acaba bugün daha yeni mi yükselmeye başlıyor değer ? Gören var mı ? 🥹🥹
Bugün aşılamanın olduğum günü saymazsam 9.günü
Çatlatma iğnesinin de 11.günü
Farklı açıdan çektim 🥹
Bebetıme marka dün yaptım aynı marka negatif çıktı bugün ilk israrla yaptım böyle çizgi çıktı
gözüküyor mu
12.49 da ilk idrara batırdım 12.51 de belirmeye başladı
Canım durum ne

bu da benim düne ait test sonucum. 5 gün gecikme için çizgi çok belirsiz geldi. :KK43: gecikmenin ilk gününden beri yapıyorum bir değişiklik yok. bugün gecikmenin 6. günü... kimyasal olmasından şüphe ediyorum. regl olmayı istemeye başladım.
iki gün arayla test yapıp takip edeceğim.
Canım durum ne

erken test yapmadım ben hiç. yani en erken 11 Martta yaptım negatifti. akşamında çok az pembe bir akıntı ve kahve lekelenme geldi. ben de regl olacağım sandım. sonraki testi 13 ünde yaptım. silik görünüyordu. 14, 15, 16 hep aynı şekilde silik çizgiler çıktı. bugün koyulaşma gördüm.

kan veremiyorsanız, farklı marka ve testlerle belirli aralıklarla yapmaktan başka bir çaremiz yok
maalesef. evet test biraz pahalıydı ama çubuk
testlere göre daha güvenilir. birkaç gün daha geçince deneyebilirsiniz bence.
Canım durumun ne

Kimyasalda testte pozitif görüp sonra adet kanaması gelir. Ama kanaman gelmemiş. Erken gebelik mi yapıyorsun ? Belirtin var mı ?
Testler ilk pozitif çıkıp diğer yaptığım testlerde negatife döndü bugün regl gecikmesinin 4 . Günü kanama adına hiç bişey yok sadece mide bulantısı bel ağrısı

Testler ilk pozitif çıkıp diğer yaptığım testlerde negatife döndü bugün regl gecikmesinin 4 . Günü kanama adına hiç bişey yok sadece mide bulantısı bel ağrısı
Biraz bekle canım adet olmazsan direkt kadın doğuma git. Hormonal değişiklikler olabilir

Adetim 2 gün gecikti silik çizgi hamilemiyim acaba

Eklentiler

• 92F96313-FC79-4A6B-968F-92CC7F484F89.jpeg
    92F96313-FC79-4A6B-968F-92CC7F484F89.jpeg
    27 KB · Görüntüleme: 8
X