Silik test aşılama yorum lütfen 🥹🥹🥹

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nisanursular

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
1.019
269
25
Kızlar merhaba bugün aşılamanın 11.günü yapıldığı günü saymazsam eğer , cuma günü kan vermiştim beta 0 çıkmıştı . Bugün bi test yapayım dedim testte böyle silik çizgi çıktı adetimi de tam kestiremiyorum pcos var bende 1-2 en fazla 3 gün kalmıştır. Testi ekliyorum böyle silik öğrenen varmı aranız da ?

Eklentiler

• IMG_1342.jpeg
    IMG_1342.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_1341.jpeg
    IMG_1341.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_1339.jpeg
    IMG_1339.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar merhaba bugün aşılamanın 11.günü yapıldığı günü saymazsam eğer , cuma günü kan vermiştim beta 0 çıkmıştı . Bugün bi test yapayım dedim testte böyle silik çizgi çıktı adetimi de tam kestiremiyorum pcos var bende 1-2 en fazla 3 gün kalmıştır. Testi ekliyorum böyle silik öğrenen varmı aranız da ?
Bir de cuma günü gitmiycem diyodun dayanamadın dimi 😂 varla yok arası bir şey görünüyor orda. İlk 5dk da mı çıktı bu sonuç?

Bu sefer doğru sonuç çıkmış olabilir. Yarın bir daha yap elinde test varsa 😊
Normal gebelik testi var onda yaparım artık bunlar çok pahalanmış 2 tane vardı ikisini de yaptım ilk idrar da değil bu arada az önce yaptım öyle az idrarla böyle çıktı ikisi de normal kaset testte de hayali çizgi çıktı

Ay rabbim nasip eylesin 🥹🤲 sence var mı içinden ne geçiyor yalnız eğer varsa da acayip mide bulantısı var bugün belirtim ondan anlamış olcam söyliyim şimdiden çok değişik bi bulantı bu
Bence sen hamilesin canım betan tam yükselecekken kan vermişsin ondan 0 olmuş bence, şimdi kan verden daha yüksek çıkar ama daha çok yeni olabilir, inşallah kimyasal değildir, iğne etkisi çoktsm geçmiştir bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X