Gebeliğe Hazırlık Silik test hamilemiyim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gamzeguney

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
8
5
28
10 gündür reglm gecikti pcos var normalde ama bu kez farklı hissediyorum mide yanması 10 gündür karnimda batmalar sancılar 5 gün önce test yaptım negatifti. Bugün sabah uyanınca tekrar yaptım 3 4 dk da bu şekilde çıktı sizce hamilemiyim
IMG_20231122_073041.jpg

evet :) ama kaç dakikada çıktı ilk 4 dakika hamile oldugunuzu gösterir 10 dk falan beklediyse kuruma çizgisi oluyor. Kan testi verin hayırlısı olsun

10 gündür reglm gecikti pcos var normalde ama bu kez farklı hissediyorum mide yanması 10 gündür karnimda batmalar sancılar 5 gün önce test yaptım negatifti. Bugün sabah uyanınca tekrar yaptım 3 4 dk da bu şekilde çıktı sizce hamilemiyim Eki Görüntüle 3339311
Merhabalar bence pozitif 🤭 adetiniz kaç gün gecikti benim 3 gün geciktiğinde silik çizgi çıkmıştı ve erken hamilelik testinde o şekilde çıktı beta idrarda geç yansıyormuş

Merhabalar bence pozitif 🤭 adetiniz kaç gün gecikti benim 3 gün geciktiğinde silik çizgi çıkmıştı ve erken hamilelik testinde o şekilde çıktı beta idrarda geç yansıyormuş
Merhabalar 😊 bugün 10 gün oldu . Sabah test yapıp işe geldim akşam kan vericem inşallah vardır minik 🥰

10 gündür reglm gecikti pcos var normalde ama bu kez farklı hissediyorum mide yanması 10 gündür karnimda batmalar sancılar 5 gün önce test yaptım negatifti. Bugün sabah uyanınca tekrar yaptım 3 4 dk da bu şekilde çıktı sizce hamilemiyim Eki Görüntüle 3339311
Canım bende aynı oldum pkoluyum adetim düzensizdi onun üstüne hamile kaldım böyle öğrendim şimdi 22 haftalık hamileyim😍 yani pkoda geç döllenme oluyo hayırlısı olsun şimdiden🤲🏻☺️

Yaa çok teşekkür ederim 🙏🏻♥️ bir yanım korkuyor ya test yanlışsa falan diye 🙈🙈 inşallah sonum seninki gibi güzel olur 🙏🏻🙏🏻🥰

X