Silik testler yanlış mı yönlendiriyor?

Tekrar merhabalar,
Yine bir test kaosu ile karşınızdayım.
Reglim geçen ay gecikti 3 gün geçen ayki reglime göre regl tarihime 6 gün var. Ve days comfort testi aldım internette çok alışveriş yapılan bir siteden. Öyle bir yapayım dedim merak beni bırakmadı her zamanki gibi. Size görseli iletiyorum inanamayıp 3test yaptım üçünde de çift çizgi fakat kaset testte yok. Daha önce days comfort kullanan var mı aranızda. Arada kasığıma birşey batıyor ama o hep oluyor bende başka da belirtim yok ne diyorsunuz bu duruma kızlar acil yardımmmm eşime de söyleyemiyorum yine hatalıdır diye yarını zor edeceğim !!!!!
75AC48E4-9A55-470C-8AAF-EE541E3F760C.jpeg

Sonuç ne oldu peki
Doktor hemen kan testine çağırdı inanmayıp predictor erken gebelik yaptım onda daha belirgin çıktı, freely kaset testte de yaptım onda da çıktı doktora söyledim hemen gel kan ver dedi. Beta hcg 21 çıktı, hamileyim ama çok düşük bir değer. 2 günde bir kan vereceğim hatta şu an kan vermeye gidiyorum dua edin benim için..🙏🏻🙏🏻

Merhabalar,
Eminim gebe kalmak isteyen herkes bu silik testlerden müzdarip daha önce de karşılaştım. 1,5 senelik evliyiz 3 aydır korunmuyoruz. Bu bebek işleri hiç kolay olmuyormuş meğerse. Özellikle silik çıkan testleri doğrulamak için meraktan eminim benim gibi pek çok kişi para harcıyordur. Çoookkk silik çizgilerden bile Umut bağlıyoruz. Reglime 3 gün var herhangi bir gebelik belirtim yok ama idrarım çok koyu ten tuhaf geldi ve sabah idrarıyla olmasa da prodoctor marka test yaptım. Çooookkkk silik çizgi görüyorum. Çok silik çizgi görüp sonra hamile olduğunu öğrenen var mı? Bata kaç gün kala yaptınız?Eki Görüntüle 2978599
Ben adetime 4 gün kala boyle bi çizgi gördüm 2 gün kala koyulasmisti adet gunu kanda pozitifi gordum insallah vardir canim cizgi gorunuyor :)))

X