silikon sonrası tek taraflı yanma ve batma hissi

Kubra2259

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
7
6
32
Arkadaşlar merhabalar
Ben yeni üyelerdenim. Bir hafta önce göğüs büyütme ameliyatı oldum.kas altı 250CC yerleştirildi. Ancak sol tarafta hareket etsem de etmesem de şiddetli bir yanma hissi var resmen ciğerimi söküyor hele hareket etmeye kalkınca. Başına böyle bir durum gelen var mı normal mi arkadaşlar çok stres yaptım ne uyuyabiliyorum ne yatabiliyorm :KK43:

Ağrı kesici bile fayda etmiyor bazen. Şekil bozukluğu vs yok ama ağrı gelince dokunulmuyor bile o bölgeye. Bazen çok pişman oluyorum :KK43:

Ağrı kesici bile fayda etmiyor bazen. Şekil bozukluğu vs yok ama ağrı gelince dokunulmuyor bile o bölgeye. Bazen çok pişman oluyorum :KK43:
Geçmiş olsun canım doktoruna sordun mu bu durumu?Kas altında 1 hafta ağrı oluyor ama öyle şiddetli ağrı sadece ilk 3 gün genelde olur...Kollarını çok mu zorluyorsun acaba

Teşekkür ederim masal88
Bugün 10.gün daha iyiyim ama yine batma hissi devam ediyor.Doktoruma ulaşmamıştım ondan buraya yazdım sonra doktorum rahatlattı beni. Açıkçası ameliyatta biraz zorlamışlar benim sınırlarımı. 43 kilo 160 boyunda bir kızım yağ, kas ve meme dokusu azmış bende cildim gergin bir de yakışan boyutu koymak için uğraşılmış.Ağrının olması çok normal kollarını az hareket ettir dedi.
Arkadaşlar gerçekten zor bir ameliyatmış öyle hafife alınacak bir ağrısı yok. Hala Leon gibi oturarak uyumaya çalışıyorum :KK43:

Canım ağrı kesici fayda etmiyorsa demek ki senin için iyi olan ağrı kesiciyi bulamadın demek . Bence doktoruna başka ağrı kesici yazmasını söyle . Kas altı süreçler bazen böyle sancılı olabiliyor inşallah çabuk iyileşirsin.. ama bi iyileştikten sonra iyi ki yaptırmışım diyeceksin :KK66:

Teşekkür ederim Tiramisu35
Başka türlü ağrı varken etki ediyor ama o kas sancısı batma ve yanma hissine etki etmiyor. Bana kalsa narkotik istiyorum;D
Bugün çok daha iyiyim inşallah zamanla iyi ki yaptırmışım diyebilirim:)

Canım ağrı kesici fayda etmiyorsa demek ki senin için iyi olan ağrı kesiciyi bulamadın demek . Bence doktoruna başka ağrı kesici yazmasını söyle . Kas altı süreçler bazen böyle sancılı olabiliyor inşallah çabuk iyileşirsin.. ama bi iyileştikten sonra iyi ki yaptırmışım diyeceksin :KK66:
Kesinlikle katılıyorum. Aynısını dr um DA söylemişti. Hocam ağrım çok olursa aynı ilaçtan 1 -2 doz fazla mı aliiim demiştim. O DA eğer öyle birşey olursa İLACINI DEĞİŞTİRİRİZ,demişti :KK66:

Bende sağlıkçıyım denemediğim ağrı kesici kalmadı hastanede de değişik kombinasyonlarda ağrı kesici kullandık. Sol tarafım daha şiş ödemli ve dokunma ile hassasiyet var. Büyük ihtimal o kramp ve yanma hissi sinir uçlarına baskı olduğu için oluyor. Bakalım kontrole gitmek için sabırsızlanıyorum

Teşekkür ederim masal88
Bugün 10.gün daha iyiyim ama yine batma hissi devam ediyor.Doktoruma ulaşmamıştım ondan buraya yazdım sonra doktorum rahatlattı beni. Açıkçası ameliyatta biraz zorlamışlar benim sınırlarımı. 43 kilo 160 boyunda bir kızım yağ, kas ve meme dokusu azmış bende cildim gergin bir de yakışan boyutu koymak için uğraşılmış.Ağrının olması çok normal kollarını az hareket ettir dedi.
Arkadaşlar gerçekten zor bir ameliyatmış öyle hafife alınacak bir ağrısı yok. Hala Leon gibi oturarak uyumaya çalışıyorum :KK43:
Rica ederim canım iyi olmana sevindim..Tabiki iyi yapmışsın burda paylaşarak...Bizim hatunlar doktor gibi valla iyiki burası var hem birbirimize destek oluyoruz bu süreçte hem de bilgi alışverişi yapıyoruz:KK73:
Evet gerçekten zor bir ameliyat ama neticesi çok güzel :) Ağrılar geçince sefasını sürüyorsun önümüzün yaz olduğunu ve artık gönlüne göre bikini ve çamasır seçeceğini düşün ne ağrı ne sızı kalır :KK70:

Kesinlikle canın zaten ağrım oldukça bunların hayalini kuruyorum :halay: ama artık sabırsızlanıyorum ben :KK71:

O zaman arada daha önce giyip de dolduramadığın sütyenlerini bikinilerini dene cnm benim gibi alışverişe çıkmak için 1 ayını doldurmanı bekliyorsan:-) o da iyi geliyor :halay:

Kesinlikle öyle canım :) sende de batma hissi oluyor mu peki? Birkaç gündür geçmişti dün gece yine fena bir ağrıyla uyandım :KK43: korkuyorm inşallah bir sorun yoktur :KK43:

Kesinlikle öyle canım :) sende de batma hissi oluyor mu peki? Birkaç gündür geçmişti dün gece yine fena bir ağrıyla uyandım :KK43: korkuyorm inşallah bir sorun yoktur :KK43:
Yaptıralı olmuş sizin bayağı ama agrınız ne zaman geçti bende 3 hafta önce oldum aynı şikayet var.

Arkadaşlar merhabalar
Ben yeni üyelerdenim. Bir hafta önce göğüs büyütme ameliyatı oldum.kas altı 250CC yerleştirildi. Ancak sol tarafta hareket etsem de etmesem de şiddetli bir yanma hissi var resmen ciğerimi söküyor hele hareket etmeye kalkınca. Başına böyle bir durum gelen var mı normal mi arkadaşlar çok stres yaptım ne uyuyabiliyorum ne yatabiliyorm :KK43:
Merhaba konu çok eski ama ben bir hafta önce ameliyat oldum. Sol tarafımda aynı anlattığınız gibi bir acı var. Ters bir hareket yaptım sonrasında oldu ve hiç azalmıyor bile. Hep böyle kalacak diye korkuyorum. Sizinki ne zaman geçti?

Merhaba konu çok eski ama ben bir hafta önce ameliyat oldum. Sol tarafımda aynı anlattığınız gibi bir acı var. Ters bir hareket yaptım sonrasında oldu ve hiç azalmıyor bile. Hep böyle kalacak diye korkuyorum. Sizinki ne zaman geçti?
Merhaba aynrn konu çok eski ama olanlar hep aynı hepimize sanırım😄benim de öyle 12 gün oldu bugün solda altta batma hanma acı var sol da benim de nasıl oldunuz geçtimi ya da dr unuzla görüştünüz mü ben henüz görüşmedim acaba ters bir hareket mi diye düşündüm ayrıca kapsül mü oluyo acaba diye korkuyorum

Arkadaşlar merhabalar
Merhaba ayni sey bende de var 3 gun oldu ameliyat olali hic gecmicek mi bu tek tarafli aci :KK43:

Merhaba aynrn konu çok eski ama olanlar hep aynı hepimize sanırım😄benim de öyle 12 gün oldu bugün solda altta batma hanma acı var sol da benim de nasıl oldunuz geçtimi ya da dr unuzla görüştünüz mü ben henüz görüşmedim acaba ters bir hareket mi diye düşündüm ayrıca kapsül mü oluyo acaba diye korkuyorum
Merhaba son durumunuz nedir

X