Silikonu Bir anda Acıtmaya Başlayan Var mı

venediklikizz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2021
14
20
26
Merhaba herkese Ben aslında ameliyatta 3 haftayı geride bırakmış olmama rağmen, hemde herşey 3 gun onceye kadar sıkıntısız gitmesine rağmen, son 3 gundur şöyle bir sorunum var : sol göğsüm (silikonum) çok acımaya ve canımı yakmaya başladı. bir anda çıktı ortaya böyle birşey.

İğne batması gibi çok keskin bir acı var, özellikle hareket halindeyken silikonumun alt kısmı batıyor mu desem, sanki delinmişte onun acısımı desem ne desem bilmiyorum. Dışarıdan hiçbir morluk sekil bozukluğu sertlik vs yok ama..

Sağ tarafım ise sapasağlam, sorunsuz, harika.
Bir tek solda bu sorun yani.

Doktora gittim tabiki, bi sorun olmadığını ödemlerin indiğini ve oradaki sinirlerin canlandığını onların canımı yaktığını söyledi. Merak ettiğim böyle birsey yasayan var mı ? Durup dururken -burası önemli- belirli bir bölge keskince acımaya baslayan ? Sinirler, kılcal damarlar vs sebep olabilir mi ? Ne diyosunuz kızlar ? Cok moralim bozuk cok mutluydum 3 gun onceye kadar..

Bende daha uzun süre sonra o ağrılar gelmişti ama demek ki sende çabuk iyileşme olmuş. Sinirler iyileşmeye başladığında iğne batar gibi keskin acılar oluyordu. Acı bir anda gelip sonra geçiyordu. Bir 3-4 ay bu şekilde devam etti ama çok can acıtan bir durum değildi anlık iğne batması gibiydi.

Evet oluyor bende de, sinirlerle alakalı bi durum diye düşünüyorum. Bazı bölgelere his geri gelmeye başladı çünkü.

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun, umarım herşey yolundadir. Son iğne batma durumunuz nedir acaba , geçti mi ağrılar, alisabildiniz mi silikonlara ?
Yakın bir zamanda bende ameliyat olacağım, biraz tedirginlik var ,tekrar geçmiş olsun.

Bende 3 haftaya giriyorum ödemler indikçe içerden sanki dokular yanıyor gibi acı oluyor doktor normal dedi batma yırtılma yanma vs

Benım hiç bir sorunum yokken 3. Ayda agrılarım olmaya baslamıstı. Dusn 7. Aydayım cok nadir igne batması oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…