Silkn Lazer Epilasyon Cihazı Alan ve Kullanan Var mı?

yurteri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2010
2
0
Merhaba hanımlar. Biraz araştırma yaptım rio lazer cihazının kullananların hiç bir işe yaramadığını gördüm. (forumda yazılanlara bakaraktan)

Evde kullanılabilecek lazer epilasyon cihazları hakkında araştırma yaptım. Silk'n diye bi cihaz gördüm. Cihaz epey pahalı. Türkiyede satılan bi site bulamadım. Bi yer var 1242 TL yazmışlar. Cihazın orjinal sitesinde 500$ a satılıyor. Cihazın birde kartuşları var. 3 tanesi 100$ dolar. Epey pahalı bir malzeme ama kullanım bakımından çok iyi. 3,5 saniyede 6 cm karelik alana atış yapıyor. Bir bacağı 30 dakikada bitirebilecekmişiz. Sizde bi araştırıp görüşlerinizi yazarsanız sevinirim. Kullanan varsada yorum yazarsa iyi olur.

google ye Silk’n yazın ikinci sırada çıkan orjinal sitesi. Explorer büyük oranda türkçeye çeviriyor. Bi bakın ama videolar youtube üzerinden çekildiği için göremeyebilirsiniz. youtubeye giriş için işlemleri yapmak gerekiyor izlemek için.

Cihazın belli başlı özelliklerini yapıştırıyorum buraya;

•Işın boyutu : 2cm x 3cm [6cm2]

•Hız : Her 3.5 saniyede 1 ışın: 1.7 cm2/sec

•Teknoloji : New Home Pulsed Light™

•Maksimum Enerji Seviyesi : Max 5J/cm2

•Dalga boyu : 475-1200nm

•Elektriksel gereksinimler : 100-240VAC, 2A

•Yarım bacak tedavisi için gereken süre : 30 dakika

•İşlem ve Güvenlik : Güvenlik algılayıcı ucu, azami güvenlik ve kontrol için kullanıcı
tarafından etkinleştirilmeyi sağlar. Vücudun her yerinde kullanımı kolaydır.

•Ürün Kutu Ölçüleri : Yükseklik 22,86 cm, Genişlik 22,86 cm, Derinlik 13.21 cm

•Cihaz ağırlığı : 4 pound (1,81 kg.)

•Kartuş Ömrü : Işık atım şiddetine bağlı olarak 500 ile 750 atım arasında değişebilir.

•Cihazın ışık atım şiddetinin ayarı (düşük, orta, yüksek)

•Kullanım sırasında kartuşun takılı olduğu elle tuttuğumuz probun sert bir harekete maruz kalması

•Cihazı kullanırken şehir şebeke voltajında olabilecek değişimler

•SILKN kartuşunun 750 atım olarak belirtilen ömrü yukarıda belirtilen etkenler de gözönüne alınarak elde edilebilecek maksimum rakamdır.

•Sertifika ve Onaylar : CE sertifikası ve Amerikan FDA onayı

X